На приваліПро політику

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1035 рази
Подякували: 1943 рази
Контактна інформація:

Re: Про політику

Повідомлення DRAKULKA »

Зображення

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Залізничний суд Єкатеринбурга засудив 47-річну матір-одиначку Катерину Вологженінову до 320 годин громадських робіт за розміщення проукраїнських постів в соціальній мережі «ВКонтакте».

Вона опублікувала карикатуру на президента Росії Володимира Путіна, картинку з зображенням української активістки і записи про російських найманців на Донбасі. Також вона розмістила посилання на відеоматеріали «Яхта Путіна», фільм про Майдан «Зима, що нас змінила» і ток-шоу українського телебачення «Хоробрі серця».

Суд постановив знищити ноутбук і комп'ютерну мишу, якими користувалася Вологженінова.

Вологженінову, яку суд визнав винною за статтею 282 КК РФ "екстремізм", включено до "Переліку терористів і екстремістів" Росфінмоніторингу, де вона фігурує у списку під номером 1188. Це унеможливості надання їй будь-якої допомоги, яку тепер можна назвати "фінансуванням тероризму". Через це виникли проблеми з передачею Вологженіновій понад 70 тисяч рублів пожертвувань, зібраних на придбання нового ноутбука.

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

У Великому Новгороді Путін зустрівся із простими рибалками.
"Прості" рибалки входять також до переносного набору "випадкового" народу для чаювання, "простих" прихожан та інш.

Зображення
Зображення
За це повідомлення автора DRAKULKA подякував:
Trans (25 січня 2017 21:04)
Рейтинг: 2.7%

Відповісти

Повернутись до “На привалі”