На приваліХочу на лід

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хочу на лід

Повідомлення Діма »

DRAKULKA писав:Видимо буры уже можно смазывать и зачехлять..
И расчехлять фидера, УРА - товарищи! buket:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хочу на лід

Повідомлення DRAKULKA »

А кстати кто чем ножи мажет? Если просто запшикать вэдэшкой - нормально будет?
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Хочу на лід

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:А кстати кто чем ножи мажет? Если просто запшикать вэдэшкой - нормально будет?
Ведешка це 5-ти відсотковий розчин масла в гасі...Якщо бур в гаражі ,найкраще,ІМХО,трансмісійним маслом(нігрол).
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хочу на лід

Повідомлення DRAKULKA »

Не, бур стоит в шкафу в квартире.

А насчёт ВД
Главный ингредиент продукта — минеральное масло, которое, оставаясь на любой поверхности, обеспечивает смазку и долговременную защиту от влаги.

Паспорт дает такие сведения о продукте:
50 % — растворитель уайт-спирит;
25 % — вытеснитель, двуокись углерода;
15 % — минеральное масло;
10 % — инертные ингредиенты.
Вода непригодна для тушения WD-40. Существует популярная легенда, что основным ингредиентом WD-40 является рыбий жир, но официальный сайт компании опровергает эту информацию.
Со ржавчиной она справляется на ура, вот только переживаю чтоб потом винты, держащие ножи, самонераскручивались.

Раньше мазал очищенной авиационной смазкой, уже закончилась.

Нигрол является трансмиссионой смазкой, а тут нужна консервационная на основе литолов, солидолов, вазелинов. Может взять пузырёк оружейной? Хотя и для ружей тоже вд сейчас используют..
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Хочу на лід

Повідомлення vadik2121 »

Дома в шкафу навіть ведешка піде.Я правда свого тримаю в гаражі і не мажу,-іржа пропадає після перших 2-х 3-х лунок stesnya: .
А нігрол універсальна фігня в гаражі як консервація від іржі замість "салідола".Вона навіть на підвісці машини на болтах тримається довше останнього...Тобто "ліпне" нігрол класно!
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Хочу на лід

Повідомлення Vikingvarvar »

vadik2121 писав:...
А нігрол універсальна фігня в гаражі як консервація від іржі замість "салідола".Вона навіть на підвісці машини на болтах тримається довше останнього...Тобто "ліпне" нігрол класно!
З повагою!
не рекомендую нікому болти мастити салідолом. Салідол має дуже неприємну властивість "закипати" і болти змащені ним, особливо ті, що можуть нагріватися(підвіска, моторний відсік, колеса і тд), зазвичай не відкручуються. Або ламаються, аба злизуються грані.
Нігрол для цієї цілі підходить найкраще. Деякі болти на підвісці приходилося відкручувати, які були змащені нігролом 10 і більше років назад, проблем не виникало ніколи. Почистив від грязі, зірвав і далі іноді руками можна відкрутити.
а от для консерваціі краще використовувати саме салідол. Городній інвентар, бур, ножі для різних станків і тд не дурак придумав змащувати салідолом ще на заводі.
WD-40, доречі, можна використовувати для змивки салідолу перед використанням виробу після консервуванння. Вона розчиняє навіть дуже засохлу змазку.
Це так, коротко, для загального розвитку. Бо про + і - різних консервантів можна спорити дуже довго.

PS чомусь постійно читаю назву теми як "Хочу під лід"....
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Хочу на лід

Повідомлення ukeirjjd »

Vikingvarvar писав:
PS чомусь постійно читаю назву теми як "Хочу під лід"....
Таки сьогодні на Чебенях двоє рибалок svecha: пішли під лід.Дякувати Богу все закінчилося лише мокрими штанами.Будьте обережні на льоду.
Відповісти

Повернутись до “На привалі”