На приваліНаші собаки.

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Re: Наші собаки.

Повідомлення DRAKULKA » 19 березня 2013 23:54

GVS
Ікринка
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення GVS » 20 березня 2013 01:50

DRAKULKA писав:По статистике чаще всего на своих хозяев нападают кокер-спаниели.
Ну є аналогічна статистика по таксам. (Зараз не знайду, але читав, що саме від такс найчастіше страждають від укусів).
Сам в даний час маю таксу, 4 роки. За цей час вкусила декілька людей, порвані штани не рахую, загризла дворового кота (без моєї вини, не догледів), хоча з домашнім котом мирно живе в одній квартирі!
Раніше, тривалий час в дворі була середньо-азіатська вівчарка. Та нікого за весь час не кусала, спокійна як удав і вихована настільки, що злодії спокійно "тирили" з двору "нажите нєпосильним трудом".
А ще була помісь німецької вівчарки із європейцем чи то кавказцем. Здоровенний кабель! Страшний холерик був і ..унікум! На рахунку його "жертв" сусідські кури, гуси, коза і ..., не повірите, - кінь! Одного разу підікрався ззаду до жеребця і завалив, вхопивши за "достоїнства". Вчасно відтягнули, коли пес уже душив коня за горлянку. Але при цьому, ні разу не зачепив жодної людини, а особливе ставлення проявляв до дітей, не важно своїх-чужих, - ревносно охороняв від сторонніх собак чи чужих людей. У звязку з цим, навіть була неприємна історія, коли наш пес порвав (зашивали в ветлікарні) сербернара, який мав необачність кинутись на дитину, яка випадково пробігала поруч.
Ось такі історії...
Думаю, із власного досвіду, що не лише порода, а й характер, а головне - виховання, - фактори, які формують статистику

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 20 березня 2013 09:28

для зняття напруги luks:
Зображення
Востаннє редагувалось 21 березня 2013 10:43 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора Rostislavоvich подякували (всього 5):
ukeirjjd (20 березня 2013 13:23) • allladinlibra (20 березня 2013 19:32) • Sem (20 березня 2013 21:25) • GVS (20 березня 2013 22:42) • Deranger (20 березня 2013 22:44)
Рейтинг: 13.51%

ukeirjjd
Лин
Справжнє ім'я: Саша
Дякував (ла): 468 рази
Подякували: 196 рази

Повідомлення ukeirjjd » 20 березня 2013 13:35

Ну є аналогічна статистика по таксам. (Зараз не знайду, але читав, що саме від такс найчастіше страждають від укусів).
Сам в даний час маю таксу, 4 роки. За цей час вкусила декілька людей, порвані штани не рахую, загризла дворового кота (без моєї вини, не догледів), хоча з домашнім котом мирно живе в одній квартирі!
Такі да.Також маємо.І проблемка з дітьми.А все від того ,що виглядає мисливський пес,як іграшка.Ой,яка гарнюня-і кожний хоче погладити ,а ще гірше взяти на руки і зразу відповідна реакція пса-клац.Хоча завжди попереджаю -СОБАКУ НЕ ТРОГАТИ,хоч вішай табличку на шию собаці МОЖУ ВКУСИТИ! Але кожна людина це і сама повинна розуміти,незважаючи на розмір собачки.Це ж перш за все тварина -хоча і "друг человека".Моя думка.
За це повідомлення автора ukeirjjd подякували (всього 2):
allladinlibra (20 березня 2013 19:33) • Deranger (20 березня 2013 22:44)
Рейтинг: 5.41%

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 20 березня 2013 22:07

ukeirjjd писав:
Такі да.Також маємо.І проблемка з дітьми.А все від того ,що виглядає мисливський пес,як іграшка.Ой,яка гарнюня-і кожний хоче погладити ,а ще гірше взяти на руки і зразу відповідна реакція пса-клац.Хоча завжди попереджаю -СОБАКУ НЕ ТРОГАТИ,хоч вішай табличку на шию собаці МОЖУ ВКУСИТИ! Але кожна людина це і сама повинна розуміти,незважаючи на розмір собачки.Це ж перш за все тварина -хоча і "друг человека".Моя думка.
Норні мисливські собаки (як розказав мені давно мудрий ,старий мисливець-кінолог)у нас(бувша СССР) приучували кидатись на все,що ворушиться і тому вони такі агресивні.У Німеччині таких псів відбраковують і не зводять їх більше,а деякі з відбракованих дЕбілів попадають до нас.У знайомого такий був років 10 тому...Він спочатку до 8-ми місячного цуцика заходив у вольєр з трубою...Собака виявилась досить робочою,але кинутись могла на любого в любий момент!
Я недавно на базарі бачив собаку вагою 20-25 кг,схожого на ягда...Власник сказав,що це і є ягд,тільки спеціальний,-на кабана...Я був в а...є!Пропустив нову породу...Позвонив знайомому (він розводить\розводив ягдів) і так здалека спитав чи не буває ягдів приблизно таких розмірів.Ну відповідь була цікава,з цезурних слів тільки"В яку нору... .... ..... ...... ....."а в кінці "Ти ж п"яний вроді не звониш...".
А взагалі один мій знайомий казав,-"Подивись любій мисливській собаці в очі,- невже вона може вкусити?",і я з ним скоріше згоден чим ні!
За це повідомлення автора vadik2121 подякував:
Deranger (20 березня 2013 22:43)
Рейтинг: 2.7%
З повагою!

vadik2121
Щука

Повідомлення vadik2121 » 20 березня 2013 22:16

Я догадувався,що в мене не чистокровний спаніель...Бо моя ще за 4 роки нікого не вкусила.Ну мене разок (ну вроді трохи lol: ),коли я її сонну з під одіяла випихав ногою.І то так здивувалась цьому що аж прокинулась!
А взагалі голос в неї "сурйозний",грудний такий.Гавкає рідко,але хто раніше не чув прикольно так реагують. afiget:
За це повідомлення автора vadik2121 подякував:
Deranger (20 березня 2013 22:43)
Рейтинг: 2.7%
З повагою!

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd » 20 березня 2013 22:41

.[quote]Норні мисливські собаки (як розказав мені давно мудрий ,старий мисливець-кінолог)у нас(бувша СССР) приучували кидатись на все,що ворушиться і тому вони такі агресивні.У Німеччині таких псів відбраковують і не зводять їх більше,а деякі з відбракованих дЕбілів попадають до нас[quote]
Закипів мозг stena: приучують у нас (бувша СССР),відправляють в Німеччину,там псів відбраковують і відправляють знов до нас .Порода називається "дЕбіл".Мабуть через це вони такі агресивні???Я запутався.Хто ще??
Моя такса не агресивна просто не любить чужого "лапання".Може через те,що кобель.
Востаннє редагувалось 21 березня 2013 09:15 користувачем ukeirjjd, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора ukeirjjd подякували (всього 2):
Deranger (20 березня 2013 22:43) • shanik (20 березня 2013 23:08)

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 20 березня 2013 23:37

Норні мисливські собаки (як розказав мені давно мудрий ,старий мисливець-кінолог)у нас(бувша СССР) приучували кидатись на все,що ворушиться і тому вони такі агресивні.У Німеччині таких псів відбраковують і не зводять їх більше,а деякі з відбракованих дЕбілів попадають до нас.У знайомого такий був років 10 тому...Він спочатку до 8-ми місячного цуцика заходив у вольєр з трубою...Собака виявилась досить робочою,але кинутись могла на любого в любий момент!
Вибачте, але це якась нісенітниця.
Мій батько мисливець з понад сорокарічним стажем. В свій час серйозно займався мисливськими собаками фокстерьєрами та ягдтерьєрами.(були ще спанієлі, курцхар) Возив їх на виставки ,випробування . Вони були робочими, натасканими на звіря, до людей агресії не проявляли. Майбуть тому що він розумів як потрібно поводитись з собаками ,як їх виховувати .
Що до вашого друга. В нього не було встановлено контакту з щеням. Собака боявся "господаря" , не довіряв йому ,хазяїн асоціювався в собаки з негативом ,"заходив з трубою" значить дубасив цуценя що є не припустимо. Вашому другові не можна було заводити собаку,від таких заводчиків страждають собаки і інші люди.
Востаннє редагувалось 21 березня 2013 09:08 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 2 разів.
За це повідомлення автора Rostislavоvich подякували (всього 2):
ukeirjjd (21 березня 2013 08:45) • АМАТОР (21 березня 2013 13:15)

ukeirjjd
Лин

Повідомлення ukeirjjd » 21 березня 2013 08:53

То Rostislavоvich,це не я писав а vadik2121,а з вашим твердженням згідний.Ми всі залежимо від виховання не тільки тварини.А інстинкти ідуть на другому місці.

vadik2121
Щука

Повідомлення vadik2121 » 21 березня 2013 09:00

ukeirjjd писав:Моя такса не агресивна просто не любить чужого "лапання".Може через те,що кобель.
Значить Вам її потрібно завжди (за межами Вашого двора) водити на поводку,а можливо і в наморднику!
Ми всі проживаємо між людьми і повинні дотримуватись якихось певних норм.
Уявіть ситуацію ,Ви гуляєте зі своєю маленькою дитиною і випадково,а може і ні, ваша дитина вирішила погладити якогось маленького собаку.Власник собаки "зазівався",а так як собака "не любить чужого "лапання"" та без повідка і намордника,візьме і вкусить Вашу дитину(не дай бог!)...Я би особисто подумати не встиг та і нема чого,-в екстремальних ситуаціях люди діють інстинктивно...
Я коли вигулюю свою собаку вона дуже любить підходити до незнайомих людей(ну не зміг я її перевиховати після дітей!),так от я зразу попереджаю,що може зализати до смерті,-і люди все розуміють зразу.Реагують ,щоправда, по різному,але все ж страху ,та явної агресії нема.Тому я не боюсь вигулювати її без повідка.
Rostislavоvich писав: Вони були робочими, натасканими на звіря, до людей агресії не проявляли. Возив їх на виставки ,випробування . Майбуть тому що він розумів як потрібно поводитись з собаками ,як їх виховувати і куди направляти їхню енергію.
Нажаль не всі це усвідомлюють і можуть зробити!
Собакам Вашого батька дуже пощастило з власником!
З повагою!

Відповісти

Повернутись до “На привалі”