На приваліНаші собаки.

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Наші собаки.

Повідомлення Krokodill »

Я б сказав не догхантер,а скоріше жертва засобів масової інформації. Стафи, пітбулі і інші так звані бійцеві породи врівноважені, розумні собаки, без агресії до людей. Значно небезпечніші для людей службові породи - вівчарки,ротвейлери...
Аватар користувача

GVS
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 01 грудня 2012 20:17
Справжнє ім'я: Віктор

Re: Наші собаки.

Повідомлення GVS »

Krokodill писав:Стафи, пітбулі і інші так звані бійцеві породи врівноважені, розумні собаки, без агресії до людей. Значно небезпечніші для людей службові породи - вівчарки,ротвейлери...
Доступна в мережі загальна статистика собачих укусів, звідки мабуть і зроблені такі висновки, лише відображає загальні уподобання людей щодо тих чи інших пород.
Тобто, чим білше собак певної породи, тим і укусів більше. Думаю, однаково по кількості кусають і такси, і вівчарки, і стафоршири. Результат тільки покусів різний...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Наші собаки.

Повідомлення Krokodill »

GVS писав: Доступна в мережі загальна статистика собачих укусів, звідки мабуть і зроблені такі висновки, лише відображає загальні уподобання людей щодо тих чи інших пород.
Тобто, чим білше собак певної породи, тим і укусів більше. Думаю, однаково по кількості кусають і такси, і вівчарки, і стафоршири. Результат тільки покусів різний...
Я колись читав, точно не передам, але приблизно так:
1. Вівчарки
2.Ротвейлери
3.4.5 не пам"ятаювже, а придумувати не буду.
Річ у тім, що службові породи виводились спеціально з агресією до людей, а бійцеві навпаки, при виявленні агресії до людей відбраковуються.
Зараз легко зацікавити гучним заголовком: "Пітбуль загриз..." звучит!!! Ну а "Середньо-азіатська вівчарка..." - не то пальто. Народ ведеться на дешевеньки сенсаційки. Повірте мені, що господарі собак так званих "бійцевих порід" дуже потерпають від цих обчитаних істеричних жертв ЗМІ.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Наші собаки.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Нажаль цього товариша на днях якась .... збила автомобілем rozgi: nebrit:
Ось поки така розрада в мене є )zabobon
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Наші собаки.

Повідомлення promouterus »

жертва "совєцкого кінєматографа" друг чебурашки, трохи слова підбирай, побачив би юнака в травмпункті з двома кровавими кусками м'яса замість рук (гарна, спокійна, лагідна і ніжна мало не ручна собачка далмантин порвала) уявив би себе на його місці, тоді б по-іншому защебетав
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Наші собаки.

Повідомлення DRAKULKA »

По статистике чаще всего на своих хозяев нападают кокер-спаниели.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Наші собаки.

Повідомлення Krokodill »

promouterus писав:жертва "совєцкого кінєматографа" друг чебурашки, трохи слова підбирай, побачив би юнака в травмпункті з двома кровавими кусками м'яса замість рук (гарна, спокійна, лагідна і ніжна мало не ручна собачка далмантин порвала) уявив би себе на його місці, тоді б по-іншому защебетав
luks: Мулудєц, гарний звіт. Мораль сей басни какова? До речі, я ні на кого пальцем не вказував,коли писав про жертв ЗМІ, говорив в загальному, але раз ти сам провів аналогію...
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Наші собаки.

Повідомлення We$t »

При проявленні міжсезонного авітамінозу - буду прописувати індивідуальне лікування без хірургічного втручання.

Коротше, буде срач - всіх в бан
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Наші собаки.

Повідомлення shanik »

Я не люблю собак. І впевнений, собаки - небезпечні звірі (я не про шавок, а про вищезгаданих бійцевих, сторожових ітд), ступінь небезпеки яких напряму залежить їх господарів. Неправильно виховані пси нападають легенько навіть на своїх власників. Але, мені здається, що лише одиниці з тих хто заводить небезпечних собак готові "викластись на всі 100" у їх дресурі і вихованні, більшість заводять "крокодила" для понтів, вірячи в легенду що собака автоматично буде слухняна і віддана. Звідси і проблеми.

ЗІ. Окрема тема - вигул таких псів біля будинків і на дитячих майданчиках.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Наші собаки.

Повідомлення allladinlibra »

А я дуже люблю собак. Хоча справа не в тому хто кого любить. Собаки небезпечні тому, що мають свої тваринні інстинкти, хоча зазвичай люди через ці ж тваринні інстинкти набагато небезпечніші. А от про виховання повністю згідний. Неправильно вихований пес вдвоє небезпечніший. А займатись вихованням, свого улюбленця, у багатьох не вистачає часу і грошей. Та й тих хто дійсно вміє виховувати собак в Україні, не те, що в Луцьку можна по пальцях перерахувати.
Якось читав про одного мандрівника, який виховує бойових собак, не бійцівських, а саме бойових. Тобто тих яких використовують для боротьби з противником диверсанти. Чи використовували в часи Київської Русі і раніше.До речі бойових коней він теж виховує. А ще колись чув таку розповідь. Що нібито так звані козаки-характерники використовували дресированих бойових вовків. Тому то і вважали, що вони можуть перетворюватись на "вовкулак".
І ще. Був свідком такої ситуації. В дворі гралися діти від двох до шести років, поряд бігав бродячий пес,якого в дворі всі знали любили і підгодовували. Він частенько грався з дітворою. А одного разу граючись без всякого злого умислу скочив хлопчикові, який сидів у пісочниці на спину. Малюк дуже злякався, і як стверджує мама до цього часу боїться собак. Хоча собака не винний.
Як я вже казав, дуже люблю собак і взагалі всіх тварин, але у них свої природні інстинкти. Тому по відношенню до хазяїна у них одне відношення, а до сторонніх зовсім інше, непередбачуване.
Відповісти

Повернутись до “На привалі”