На приваліНаші собаки.

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Krokodill
Минь
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 482 рази

Re: Наші собаки.

Повідомлення Krokodill » 19 березня 2013 00:40

GVS писав: Доступна в мережі загальна статистика собачих укусів, звідки мабуть і зроблені такі висновки, лише відображає загальні уподобання людей щодо тих чи інших пород.
Тобто, чим білше собак певної породи, тим і укусів більше. Думаю, однаково по кількості кусають і такси, і вівчарки, і стафоршири. Результат тільки покусів різний...
Я колись читав, точно не передам, але приблизно так:
1. Вівчарки
2.Ротвейлери
3.4.5 не пам"ятаювже, а придумувати не буду.
Річ у тім, що службові породи виводились спеціально з агресією до людей, а бійцеві навпаки, при виявленні агресії до людей відбраковуються.
Зараз легко зацікавити гучним заголовком: "Пітбуль загриз..." звучит!!! Ну а "Середньо-азіатська вівчарка..." - не то пальто. Народ ведеться на дешевеньки сенсаційки. Повірте мені, що господарі собак так званих "бійцевих порід" дуже потерпають від цих обчитаних істеричних жертв ЗМІ.
За це повідомлення автора Krokodill подякували (всього 2):
Rostislavоvich (19 березня 2013 00:51) • АМАТОР (19 березня 2013 16:21)
Рейтинг: 5.41%

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> » 19 березня 2013 01:00

Нажаль цього товариша на днях якась .... збила автомобілем rozgi: nebrit:
Зображення
Ось поки така розрада в мене є )zabobon
Зображення
За це повідомлення автора <>< Fisher ><> подякували (всього 5):
promouterus (19 березня 2013 10:14) • АМАТОР (19 березня 2013 14:10) • Rostislavоvich (19 березня 2013 18:54) • Виталий (19 березня 2013 20:26) • vadik2121 (19 березня 2013 23:18)
Рейтинг: 13.51%
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 115 рази

Повідомлення promouterus » 19 березня 2013 10:13

жертва "совєцкого кінєматографа" друг чебурашки, трохи слова підбирай, побачив би юнака в травмпункті з двома кровавими кусками м'яса замість рук (гарна, спокійна, лагідна і ніжна мало не ручна собачка далмантин порвала) уявив би себе на його місці, тоді б по-іншому защебетав
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1032 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 19 березня 2013 10:25

По статистике чаще всего на своих хозяев нападают кокер-спаниели.
За це повідомлення автора DRAKULKA подякував:
vadik2121 (19 березня 2013 23:19)
Рейтинг: 2.7%

Krokodill
Минь
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 482 рази

Повідомлення Krokodill » 19 березня 2013 14:52

promouterus писав:жертва "совєцкого кінєматографа" друг чебурашки, трохи слова підбирай, побачив би юнака в травмпункті з двома кровавими кусками м'яса замість рук (гарна, спокійна, лагідна і ніжна мало не ручна собачка далмантин порвала) уявив би себе на його місці, тоді б по-іншому защебетав
luks: Мулудєц, гарний звіт. Мораль сей басни какова? До речі, я ні на кого пальцем не вказував,коли писав про жертв ЗМІ, говорив в загальному, але раз ти сам провів аналогію...

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 19 березня 2013 20:35

При проявленні міжсезонного авітамінозу - буду прописувати індивідуальне лікування без хірургічного втручання.

Коротше, буде срач - всіх в бан
Зображення
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 19 березня 2013 20:37

Я не люблю собак. І впевнений, собаки - небезпечні звірі (я не про шавок, а про вищезгаданих бійцевих, сторожових ітд), ступінь небезпеки яких напряму залежить їх господарів. Неправильно виховані пси нападають легенько навіть на своїх власників. Але, мені здається, що лише одиниці з тих хто заводить небезпечних собак готові "викластись на всі 100" у їх дресурі і вихованні, більшість заводять "крокодила" для понтів, вірячи в легенду що собака автоматично буде слухняна і віддана. Звідси і проблеми.

ЗІ. Окрема тема - вигул таких псів біля будинків і на дитячих майданчиках.
За це повідомлення автора shanik подякували (всього 2):
allladinlibra (19 березня 2013 22:12) • promouterus (21 березня 2013 17:02)

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша
Дякував (ла): 886 рази
Подякували: 711 рази

Повідомлення allladinlibra » 19 березня 2013 22:49

А я дуже люблю собак. Хоча справа не в тому хто кого любить. Собаки небезпечні тому, що мають свої тваринні інстинкти, хоча зазвичай люди через ці ж тваринні інстинкти набагато небезпечніші. А от про виховання повністю згідний. Неправильно вихований пес вдвоє небезпечніший. А займатись вихованням, свого улюбленця, у багатьох не вистачає часу і грошей. Та й тих хто дійсно вміє виховувати собак в Україні, не те, що в Луцьку можна по пальцях перерахувати.
Якось читав про одного мандрівника, який виховує бойових собак, не бійцівських, а саме бойових. Тобто тих яких використовують для боротьби з противником диверсанти. Чи використовували в часи Київської Русі і раніше.До речі бойових коней він теж виховує. А ще колись чув таку розповідь. Що нібито так звані козаки-характерники використовували дресированих бойових вовків. Тому то і вважали, що вони можуть перетворюватись на "вовкулак".
І ще. Був свідком такої ситуації. В дворі гралися діти від двох до шести років, поряд бігав бродячий пес,якого в дворі всі знали любили і підгодовували. Він частенько грався з дітворою. А одного разу граючись без всякого злого умислу скочив хлопчикові, який сидів у пісочниці на спину. Малюк дуже злякався, і як стверджує мама до цього часу боїться собак. Хоча собака не винний.
Як я вже казав, дуже люблю собак і взагалі всіх тварин, але у них свої природні інстинкти. Тому по відношенню до хазяїна у них одне відношення, а до сторонніх зовсім інше, непередбачуване.
За це повідомлення автора allladinlibra подякував:
vadik2121 (19 березня 2013 23:22)
Рейтинг: 2.7%

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 19 березня 2013 23:25

DRAKULKA писав:По статистике чаще всего на своих хозяев нападают кокер-спаниели.
...і зализують їх до напівсмерті! lol: lol: lol:
Моя спаніелька точно може !aga: aga:
За це повідомлення автора vadik2121 подякували (всього 2):
Вітус (19 березня 2013 23:33) • GVS (20 березня 2013 01:14)
З повагою!

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 19 березня 2013 23:47

Виходить що боксери та інші люди які займаються контактними видами спорту потенційно небезпечні. Вантажні автомобілі також небезпечні і їх потрібно боятися, тому що при зіткненні з легковиком постраждає легковик ...
Як правило ,найчастіше відписуються про "бійцівських" собак не компетентні люди, в яких недостатньо інформації,є лише та інформація яка отримана з ЗМІ,з тих самих ЗМІ які стількі написали про кінець світу в 2012 році.
Прохання до людей які не "байдужі" до бійцівських собак вивчити тему про яку пишуть , рекомендую почитати породні форуми, поспілкуватись з породниками та людьми що не один рік займаються цими собаками. Впевнений що думка кардинально зміниться.

Тему про дитячі майданчикі ,якщо правильно розумію , майбуть спровокувала моя фотографія де на задньому плані моя донька. Місце на якому зроблена фотографія це Млинівський стадіон ,саме старий СССРівський тенісний корт загороджений по периметру декількаметровим забором , там ми частенько закриваємся та тренуємся. А взагалі не припустимо щоб собака вигулювалась на дитячій площадці навіть якщо там і не має дітей ,тому що тварина може випорожнитись ітд.
allladinlibra писав:Тому по відношенню до хазяїна у них одне відношення, а до сторонніх зовсім інше, непередбачуване.

У вихованні собаки є таке поняття як соціалізація. Господар з перших місяців життя собаки повинен соціалізувати собаку , ознайомити з навколишнім світом
"Важливість соціалізації для собак і цуценят не може бути підкреслено достатньо. Цуценят і молодих собак, які не надали достатньо соціалізації в ранні роки може розвивати високий рівень агресії по відношенню до інших собак, інших домашніх тварин і навіть людей. Інші собаки, які не належним чином соціалізовані може стати дуже боязкі і полохливі, що також може призвести до агресії, якщо ці собаки відчувають загнаний в кут або в пастку"

Що до того що є горевласникі які беруть собаченя для того щоб самовиражатися стверджуватися ,цілком згідний. Особисто знаю таких ,постійно намагаюсь їх просвітити але вони на жаль й так все знають.
За це повідомлення автора Rostislavоvich подякували (всього 5):
Krokodill (20 березня 2013 01:05) • АМАТОР (20 березня 2013 13:04) • allladinlibra (20 березня 2013 19:30) • promouterus (21 березня 2013 17:05) • Bayda (29 березня 2013 21:53)
Рейтинг: 13.51%

Відповісти

Повернутись до “На привалі”