ВодоймиХрінницьке водосховище

Модератори: BOBR, President

taras160
Уклійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хріники

Повідомлення taras160 » 19 лютого 2012 11:41

всім доброго дня.
можливо хтось має контакт для ночівлі в с.Шибин
буду дуже вдячний :P

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс
Дякував (ла): 400 рази
Подякували: 170 рази

Повідомлення kayot » 22 лютого 2012 10:24

Добрий день!
Хто знає, який стан річки після ГЕС - можливо спін покидати чи ні?
Зображення

Саша16
Підуст
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 629 рази
Подякували: 15 рази

Повідомлення Саша16 » 22 лютого 2012 23:37

kayot писав:Добрий день!
Спін можна кидати, річка відкрита від льоду.
За це повідомлення автора Саша16 подякував:
samuraj (23 лютого 2012 22:14)
Рейтинг: 2.7%

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс
Дякував (ла): 400 рази
Подякували: 170 рази

Повідомлення kayot » 23 лютого 2012 00:02

Саша16 писав:
kayot писав:Добрий день!
Спін можна кидати, річка відкрита від льоду.
дякую
Зображення

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 145 рази
Подякували: 209 рази

Повідомлення fox1 » 08 червня 2012 21:04

Шановні колеги рибаки! Давайте звернимо увагу на те,що щуку в Хрінниках за останніх 12-13 років добряче вибили.Як місцеві "легальні-браконьєри",дайвінгісти,а особливо в зимовий період неристову щуку любителі ловити на жерлиці.По закону якщо я не помиляюсь дозволено 5,але не 100 і більше.А таких не одиниці,цілі загот-бригади.Від ГЕСУ до Липи,що навідь стати немає де.Дуже хорошу акцію зробили в магазині "Сазан",що на Північному ринку,"ЗБІР КОШТІВ НА ЗАРИБЛЕННЯ ЩУКОЮ ХРІННИЦЬКОГО ВОДОСХОВИЩА".Тому я прошу підтримати.Бо якщо такими темпами буде знищуватись риба,то щуку будемо ловити в комп"ютерних іграх.
За це повідомлення автора fox1 подякував:
fisherman (08 червня 2012 21:33)

Sem
Товстолоб
Дякував (ла): 472 рази
Подякували: 433 рази

Повідомлення Sem » 09 червня 2012 00:22

fox1 писав:Шановні колеги рибаки! Давайте звернимо увагу на те,що щуку в Хрінниках за останніх 12-13 років добряче вибили.Як місцеві "легальні-браконьєри",дайвінгісти,а особливо в зимовий період неристову щуку любителі ловити на жерлиці.По закону якщо я не помиляюсь дозволено 5,але не 100 і більше.А таких не одиниці,цілі загот-бригади.Від ГЕСУ до Липи,що навідь стати немає де.Дуже хорошу акцію зробили в магазині "Сазан",що на Північному ринку,"ЗБІР КОШТІВ НА ЗАРИБЛЕННЯ ЩУКОЮ ХРІННИЦЬКОГО ВОДОСХОВИЩА".Тому я прошу підтримати.Бо якщо такими темпами буде знищуватись риба,то щуку будемо ловити в комп"ютерних іграх.
Цю акцію магазин "Сазан" просто підтримав, вони не являються організаторами! Організаторами є приватні особи, детальніше можна прочитати тут http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... A%F6%B3%FF
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 09 червня 2012 05:24

Sem писав:
fox1 писав:Шановні колеги рибаки! Давайте звернимо увагу на те,що щуку в Хрінниках за останніх 12-13 років добряче вибили.Як місцеві "легальні-браконьєри",дайвінгісти,а особливо в зимовий період неристову щуку любителі ловити на жерлиці.По закону якщо я не помиляюсь дозволено 5,але не 100 і більше.А таких не одиниці,цілі загот-бригади.Від ГЕСУ до Липи,що навідь стати немає де.Дуже хорошу акцію зробили в магазині "Сазан",що на Північному ринку,"ЗБІР КОШТІВ НА ЗАРИБЛЕННЯ ЩУКОЮ ХРІННИЦЬКОГО ВОДОСХОВИЩА".Тому я прошу підтримати.Бо якщо такими темпами буде знищуватись риба,то щуку будемо ловити в комп"ютерних іграх.
Цю акцію магазин "Сазан" просто підтримав, вони не являються організаторами! Організаторами є приватні особи, детальніше можна прочитати тут http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... A%F6%B3%FF
Збір коштів і зариблення Хрінницького водосховища (щороку) проводять саме дайвінгісти (не скажу точну назву організації, на форумі є представники, підкажуть). На це вони оформляють відповідні дозволи, узгодження ітд. І дозволу на зариблення щукою Хрінників їм отримати не вдалось.

ЗИ. На що тоді збирають гроші приватні особи?
За це повідомлення автора shanik подякував:
Sem (09 червня 2012 16:19)

Sem
Товстолоб
Дякував (ла): 472 рази
Подякували: 433 рази

Повідомлення Sem » 09 червня 2012 15:18

shanik писав:
Sem писав:
Збір коштів і зариблення Хрінницького водосховища (щороку) проводять саме дайвінгісти (не скажу точну назву організації, на форумі є представники, підкажуть). На це вони оформляють відповідні дозволи, узгодження ітд. І дозволу на зариблення щукою Хрінників їм отримати не вдалось.

ЗИ. На що тоді збирають гроші приватні особи?
Я думаю, що краще запитати це в них! У відповідній темі звичайно! Наскільки я розумію дозволу вони взагалі не мають, цим і пояснюється фактично фіаско данної акції!
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Саша16
Підуст
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 629 рази
Подякували: 15 рази

Повідомлення Саша16 » 22 липня 2012 22:22

Вирішив з товаришем поїхати на Хрінницьке водосховище на рибалку днів на три. Можливо хтось підкаже де можна зупинитись з палатками?

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 145 рази
Подякували: 209 рази

Повідомлення fox1 » 22 липня 2012 23:02

http://maps.google.com.ua/maps?hl=uk&ll ... 9&t=h&z=14[/googlemaps]Район цегельні,можна біля санаторію але там шумно,зі сторони Товпижина на мисі біля острова,ще можна знайти декілька мість біля баз Динамо,Мотор,але якщо хочите нормально порибалити,потрібно мати човна.Невиходить з мітками на карті,міг би показати детальніше.Район цегельні це середина між точками ТО303 верх і ТО303 низ на фото зі супутника.

Відповісти

Повернутись до “Водойми”