ВодоймиКовельське водосховище

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

Автор цієї теми
Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Ковельське водосховище

Повідомлення Виталий »

Прогулювався на вихідних берегами Турії в Ковелі, рибачки потрохи вже з"являються на берегах. В уловах поплавочників бачив в"язя, у фідеристів - плітка та густера.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Турія

Повідомлення DRAKULKA »

950 кілограмів риби випустили у річку Турію у Ковелі. На виконання зариблення річки Турії виділили 20 тисяч гривень з обласного бюджету. Зарибки придбали у ПАТ «Рівненська рибоводно-меліоративна станція». Популяцію риб на Турії поповнили амур східноазіатський (300 кілограмів) та товстолоб амурський (650 кілограмів).
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: р. Турія

Повідомлення Krokodill »

DRAKULKA писав:950 кілограмів риби випустили у річку Турію у Ковелі. На виконання зариблення річки Турії виділили 20 тисяч гривень з обласного бюджету. Зарибки придбали у ПАТ «Рівненська рибоводно-меліоративна станція». Популяцію риб на Турії поповнили амур східноазіатський (300 кілограмів) та товстолоб амурський (650 кілограмів).
Для чого? Ендеміків бракує? stena:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Турія

Повідомлення shanik »

Krokodill писав: Для чого? Ендеміків бракує? stena:
А які з наших видів риб є ендеміками?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Турія

Повідомлення DRAKULKA »

Скорее всего Крокодил имел ввиду что интродуцированные и инвазионные виды могут повлиять на коренной видовой биотоп, но перепутал эндемиков с аборигенными видами.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: р. Турія

Повідомлення Krokodill »

Ви прекрасно зрозуміли (Шанік, тебе це не стосується) пр що я. Добре, аборигенних видів риб забракло? Для чого в річку запускати непотрібний азіатський мусор? Немає карася, чи карпика, чи щучки? Я ці глупості не розумію, ще б ротана запустили, чи змієголова.
Пи.Си До речі про ендеміків забийте в гугл: ВІДНОВЛЕННЯ ПОПУЛЯЦІЇ ЕНДЕМІЧНИХ ХИЖИХ РИБ У КАХОВСЬКОМУ ВОДОСХОВИЩІ .Так що, я і Запорізький національний університет путаємо терміни, так? mayachok: .
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: р. Турія

Повідомлення vass-uk »

Трошки вмiшaюсь в вaшу дискусiю.Якщо цeй зaпуск був в 2012р. то бiльшу чaстину цiei риби було вибрaно нe тiльки вудкaми!!!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Турія

Повідомлення DRAKULKA »

Полная версия на http://www.kovelrada.gov.ua/news-1438.html
Стан природного відтворення водних живих ресурсів з часом погіршується внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головним з яких є несприятливий гідрологічний режим, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води, нерегульований вилов. Тому штучне зариблення для Ковельського водосховища життєво необхідне, що має покращити його стан.
А вообще я не против если бы змееголов прижился lol:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ковельське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Звонили хлопцi з Ковеля, кажуть вже другий день на рiчцi повно народу, десь бiля Турiï прорвало дамбу та повтiкав осетер. Тепер попадаеться на вудку навiть в межах мicта, товарного розмiру до пiвтора кiлограма. То рибаки весь вiльний час зараз проводять на рiчцi поки э шанс вловити цю рибу.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ковельське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Такс, щоб усi не дзвонили питали на шо його ловлять, зразу кажу, для наживки купляють шматочок ковбаси з лiверу.
Відповісти

Повернутись до “Водойми”