ВодоймиНесвіч

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Несвіч

Повідомлення Deranger »

Ще одна цікава і перспективна водойма, вкрита зараз кригою (тобто, комплекс водойм). Хто має досвід рибалки там - прохання поділитися.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Несвіч

Повідомлення B.B.B. »

Ловив на обводному каналі восени минулого року у с. Несвіч. Один єдиний раз лише видалось там половити - якось не зовсім сподобалось та і не звик до ставкової рибалки. Але щуку ми тоді піймали. Працював виключно силікон, оскільки трави вистачало. Розповідали, що місцеві "отривались" по щуці. Однак у той день, що були ми, у місцевих не клювало чомусь.
Одним словом, обводний у Несвічах як тренувальний полігон по щуці - може бути. Дещо вузький там канал, але і це не завада.
Аватар користувача

staniss
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2009 16:58
Звідки: м.Луцьк

Re: Несвіч

Повідомлення staniss »

Минулого року в несвічах побував до 15 раз в основному весною на обводному.Найкращі результати там були при ловлі в проводку,з кінця березня до середини квітня брало на мотиль,а там дальше на мастирку.В основному брав карась,плотва,з рідка карп-найбільший мною виловлений там 1800гр.Чув що на копанках попадав до 6кг-не знаю чи правда.
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Несвіч

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Минулого сезону кілька разів їздив на риболовлю в с. Несвіч тільки на приватні ставки.... як переїхати через село потім ще приблизно 2 - 2,5 км через поле 8-)...
Один ставок зовсім маленький, рибалка коштувала 15 грн. за одну вудку... клював непоганий карась і краснопера, зокрема меншого карася як 0,5 кг я там не бачив.... погано те що ставок влітку дуже заростає і не можливо ловити фідером :roll:
Другий ставок по площі набагато більший і не заростає, там ловлять переважно донками коропа та карася (короп попадався як крупний - до 4 кг, так і дрібний від 350 гр.).... ціна минулий рік становила 15 грн. за один кг. виловленого коропа та 10 грн. за один кг. карася :idea:
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

sashaslam
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 06 квітня 2009 11:18

Re: Несвіч

Повідомлення sashaslam »

якщо можна,Sergey@F , скажіть детальніше як добратися до цих платних в Несвічах ставків, їхнє місцезнаходження.
Я вже де-кілька років рибачу на копанка в Несвічах, карась, карп.... була рибалка безкоштовною..
але цього року приїхав, то вже є якась охорона і кажуть, що вже хтось взяв ці копанки в оренду...
а на рахунок інших місць в Несвічах розкажіть...
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Несвіч

Повідомлення Sergey@F »

sashaslam писав:.....але цього року приїхав, то вже є якась охорона і кажуть, що вже хтось взяв ці копанки в оренду...
То можливо це ті самі ставки на яких я і рибалив :?: :?: :?:
:arrow: Пам"ятаю при в"їзді в с.Несвіч повертали на ліво, а потім біля церкви поворот на право і виїжджали на польову дорогу по якій і дозджали до самих ставків....., про якісь інші ставки в Несвічі сказати нічого не можу оскільки на них не був :D
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

sashaslam
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 06 квітня 2009 11:18

Re: Несвіч

Повідомлення sashaslam »

"То можливо це ті самі ставки на яких я і рибалив... "

ні, ці копанки - вони знаходяться, заїзджаєш в Несвіч, майже вкінець і направо ,і вони в полі, їх там є 4 штуки....
а про ті що раніше йдеться мова я, здається, зрозумів. Це наліво - потім повертаєш біля церкви - трохи по селі і через поле????? якщо то ці, то там заїзджаєш ніби по дамбі і з одної дві копанки, а з іншої сторони вже більший ставочок, я ловив на тій, що зліва, і дальше знаходиться (20 грн плата), а про інші, щось знаєте???
Аватар користувача

duke1975
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2010 15:01
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Несвіч

Повідомлення duke1975 »

Сюди,https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=22&t=581, на ніч можна поіхати?
Аватар користувача

duke1975
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2010 15:01
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Несвіч

Повідомлення duke1975 »

Були з колегою 22-23.08.2010 на даному ставку.
Дорога препогана, при найменшому дощику легковою проіхати буде важко.
Два ставка, дають ловити на тому що зліва, правий спускали.
Ставок дуже закоряжений, реально знайшли одне чисте місце де можна без зацепів половити. Зловили по карпу 1.2 кг. та 2.5 кг. та по пару краснопірок.
Водойма дуже цікава по хижаку, по словам господаря є щука, судак навіть сом.
Є пару бесідок, по словам хазяіна в вартість риболовлі входить також дрова риба на юшку, якщо рибак нічого не зловив то й пара карасів.
P.S. Доречі це ставки "Мамая" , хто знає хто це той пойме.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Несвіч

Повідомлення DRAKULKA »

Водій самостійно вибрався з автомобіля, не зазнавши серйозних травм.
Відповісти

Повернутись до “Водойми”