СпорядженняКивок для зимової вудки

Модератор: shanik

Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Кивок для зимової вудки

Повідомлення Діма »

Вирішив спробувати свої сили у виготовленні кивків для зимових вудок. Надихнув на це той факт, що практично усі спортсмени роблять їх самостійно. Начитавшись тирнету почав збирати матеріал і через три дні зрозумів що перетворююсь на Гоголівського героя Плюшкіна, який тягне в хату усякий непортіб. Здирав титулки з папок, ломав старі жорсткі дискети, купував плівку для ламінування, неймовірно зрадів коли знайшов свій флюрографічний знімок, дещо з лавсану підкинули колеги, крапельниці, шприци, дроти різних діаметрів, термоусадочна ізоляція, пусті заряди від кулькових ручок - все це зносилося і накопичувалося. Наступний підготовчий етап - це підготовка робочого місця: додаткове світло, шматок тирсоплити, старий коврик для комп. миші, клей, лупа, ножиці, лінійки, голки, кембрики, водостійкі маркери, транспортир, канцелярський ніж... І коли всього цього стало вдосталь, я приступив. Скажу чесно, гурток "очумєлиє ручки" приніс неймовірну розраду після напруженого в емоційному плані трудового дня. Домашні сплять, включив комп, приготувався і вперед експерементувати.
На тренуваннях в процесі, роблю висновки, по кивках, матеріалах та їх формах. Не погано зарекомендувала себе плівка з дискети, однак дубіє при сильному морозі, лавсан також рулить, фаворитом, як на мене є плівка від ноутбука. Що стосується форми, чи то конус, чи то прямий, чи то з кембриком чи з отворами однозначно відповісти не можу, досліджую. Одне можу сказати, що однозначно необхідно враховувати діаметр ліски, вагу мормишки, довжину й діаметр хлистика... .
Ось таке.
Востаннє редагувалось 27 грудня 2010 15:13 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Павло »

Я теж сам роблю.Маю кусочок підходящої плівки. Для себе визначив, що на кивкові (крім кріплення) не повинно бути нічого зайвого. Для пропускання ліски - тільки отвори.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення shanik »

+1

Тільки в мене все не так акурвтно - розпухша картонна коробка з якої можна виловити щось корисне і ціле "кладовище" експериментальних кивків.
Плівка з ноута - поки що, найкращий варіант, маю в двох варіантах : 0.1 і 0.075 мм. Зараз шукаю 0.05 - під наномормихи.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Діма »

Зараз шукаю 0.05 - під наномормихи.
Шукаємо разом, як не як а нанотехнології дійдуть і в риболовний спорт :D
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Діма »

Чим робиш отвори?
З чого робиш кріплення?
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Павло »

Діма писав:Чим робиш отвори?
В вульких кивках отвори роблю голкою від шприца: Свавлю голку голку приьлизно посередині і повчинаю її крутити, ніби свердлити. При такому способі можна зробити отвори абсолютно різного діамерту.
Якщо кивок має більщ щироку пластинку, то отвір пропалюю тоненькою швейною голочкою. При цьому способі головне, щоб не трусилися руки, тому в період новорічних свят краще користуватись першим :D .
З чого робиш кріплення?
Кріплення зроблене з двухжильного кабеля
Ліска проходить через пластикову трубочку, яку можна роздобути в пляшечках з-під парфум.Кінці трубочки обплавлені, таким чином вона не буде вилітати з кріплення. Перед плавленням кінчиків в трубочку потрібно вставити голку або дротик.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Павло »

До речі, на одному з кивків, які показані вище отвори пропалені голкою. Хто здогадається???
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Діма »

Який приз за правильну відповідь?
№1
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Павло »

Діма писав:Який приз за правильну відповідь?
№1
Мимо.№ 2. Насправді візуально - це взагалі неможливо побачити, особливо після обробки кивка. Я товщину підганяю самою мілко-зернистою наждачкою (нульовка). Так от, після того, як пробивається чи пропалюється отвір появляється такий своєрідний "зеусенець" чи то "виступ" з протилежної сторони пластинки кивка. Цей "виступ" потрібно прибрати за допомогою наждачного паперу. От і все.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Кивок для зимової вудки

Повідомлення Павло »

babay писав:Я "перехворів" отакими всякими різними саморобками.Виготовляв воблери,вертухи,колебло,зимові блешні,кивки та багато іншого.Руки то в мене саме звідти ростуть звідки треба, але бракує на ці справи часу, хоча виготовленням чортиків займаюся ще досі. Моя думка-кожному своє, є багато хороших речей по нормальній ціні, і є речі яких не купиш -приходеться робити. Хороші кивки купував у "Фортуні рибалки" .
Наскільки мені відомо, усі спортсмени роблять кивки самостійно. Та й не тільки кивки, взагалі для зимового спорту мало що випускається риболовними фірмами.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”