СпорядженняДопоміжне спорядження

Модератор: shanik

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Допоміжне спорядження

Повідомлення Павло »

Ось вирішив розповісти та показати своє так зване - допоміжне спорядження.В принципі без дечого можна і обходитись, проте такі важливі дрібниці значно полегшують нам рибакам "життя".
Наприклад саморобна велика закормочна кормушка:
Зображення
Виготовлена з пластику пляшки.Дно із жестяної кришки для банок.
До нього ж прикріплено мідними скобами полоска свинцю - для більшої ваги цього самого дна та й кормушки вцілому.
Зображення

Зображення
Ця кормушка зроблена мною на початку минулорічного сезону.Була використана на здається на п"ятьох чи то шістьох рибалках, в принципі задоволений.

Ще один атребут - багор(цьго року випуску :) ).На мою думку не такий важливий, для любителів мормишки чи "поплавка", проте повинен бути в кожного поважаючого себе "жерличника".Всетаки на мормишку рідко коли попадаються достойні особини більше 500 гр (хоча досить часто бувають виключення з правил), взв"язку з чим крупнішу рибу можна брати з лунки і рукою.Робив цей багор чисто для задоволення, хоча дуже хочу щоб він мені став у пригоді.Отже
Основа - радіоантена
Зображення
Ручка - пробка, твердий пінопласт (посаджені на клей)
Зображення
Гачок - з джиг-головки
Зображення
Ховаеться ось так:
Зображення

Насадочна мотильниця - минулого року випуску, на початку сезону.Дуже задоволений :D :D :D , швидкість насадки мотиля на гачок зрола в рази.Чому всетаки зробив сам - тому, що не міг ніяк придумати як прикріпити ремінець до магазинних - стінки дуже тоненькі.

Зображення

Зображення

Зображення
ПРОДОЛЖЕНИЕ СЛЕДУЕТ>>>
Востаннє редагувалось 29 листопада 2010 00:04 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Re: Допоміжне спорядження

Повідомлення shanik »

При ловлі з колін, на змаганнях (та і в любительській риболовлі) є необхідність швидко заховати рибу, причому ємкість має бути легкою, бажано жорсткою, непрозорою і щоб при вийманні риби не було де заховатись 3-х грамовому окуню(який вирішує місце). По мотивах побаченого у інших, а також виходячи з принципу "мінімум затрат - максимум ефекту" з підручних матеріалів виготовив контейнер, який пройшов випробування на ЗКО.
Використані матеріали: 2 пет-пляшки, старий чохол від вудки, шнурок.
Інструменти: ніж, розжарена на вогні викрутка(яку не жаль).
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
З помічених недоліків -вміщає, думаю, до 1 кг рибок, розмір риби обмежений. Правда ,в умовах змагань трофеї - рідкість.

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

"Отцеп".По простому відбійник.
Інструменти та матеріали:
Зображення
Дріт - алюміневий(не ржавіє)
Основний принцип виговлення та роботи показано на фото:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Виготовив цього року, поки що не використовував.

P.S.Вага "отцепа" залежить від товщини ліски на вудках, в мене 57 грам, при ловлі на зимові блешні є сенс збільшити вагу.(Доречі груз "відливав сам").

ПРОДОЛЖЕНИЕ СЛЕДУЕТ>>>
Востаннє редагувалось 29 листопада 2010 00:07 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Котушка на якій намотана ліска з помітками через метр.
ЗображенняЗображення
Служить для опускання кормушки на дно.Ще чіпляю до неї "отцеп - отбойник".

Запасні кивки мають бути рівними, тому доцільно тимати їх у футлярі чи тубусі.
ЗображенняЗображення
В мене подарунковий футляр з-під авторучки.
Востаннє редагувалось 29 листопада 2010 00:10 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло »

Нарешті знайшов, те що шукав, а саме черпак для льоду діаметром 9 см. Черпак теж був куплений у Бресті. Спочатку я дуже хотів собі пластмасового, але потім передумав і взяв ось такого.Таким черпаком можна виконувати набагато більше операцій, ніж пластмасовим, а саме: розбити тонкий льодок у лунці, дерев"яною ручкою можна обстукати шнек бура не пошкоджуючи при цьому фарбу на ньому, тією ж ручкою можна проробити отвір для мормишки у невичищеній лунці. Та й взагалі, такий черпак надійніший, проте важчий... :(
IMG_0487.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1035 рази
Подякували: 1943 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Это Черпак SALMO ZK-400, можно заказать практически в любом интернет-магазине. Цена 17 грн.

С ихних черпаков в Украине распространены всего 2 модели, кроме первого это ещё ZK-700 с металлической сеткой и неопреновой ручкой.

Зображення

Хотя кажется ZK-400 уже не будут поставлять, вместо них будут вот такие с зубами для быстрого отбивания лунок, очистки наледи и ручкой из плотного пенопласта вместо дерева.

Зображення

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1035 рази
Подякували: 1943 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

У нас конечно предлагается много активируемых пакетов-согревалок, а вот в российских магазинах натнулся на многоразовую версию. В пластиковом пакете - жидкий гель, и плавает металлическая пластинка. Если её согнуть, гель затвердеет и нагреется.

Производитель: Luxus Professional
Страна происхождения: Германия
Торговая марка: LP

Описание

Греющая подушечка – незаменимое средство для экстренного согревания замерзших рук, щек, носа. Рекомендуется также для использования в качестве теплового компресса (например, для носа, ушей и т.д.).

Предназначена для многоразового использования. Принимает, удерживает и отдает тепло до 2000 раз.

Инструкция по применению

Слегка согнуть металлическую пластинку внутри греющей подушечки до щелчка. Содержимое подушечки начнет отвердевать. Активированная подушечка нагревается до температуры +50oС. Периодически разминайте подушечку в ладонях. Подушечка дарит тепло около 40 минут.

Перед следующим употреблением прокипятить греющую подушечку в воде примерно 10 минут, пока содержимое подушечки не станет полностью жидким. После остывания подушечка вновь готова для применения в любое время.

Цена : 67.00 руб 1 шт

Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Повідомлення President »

Актуальный вопрос. В этом сезоне буду использовать сумку для рыбы (на теле). Кто использует, или может встречал в инете - поделитесь конструкцией.
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik »

Сьогодні придбав собі прикольну коробочку.
Зображення

Виробник вважає, що вона для нахлистових мух. Але насправді вона для мормих...
Зображення

akrus
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення akrus »

Сам таку придбав дуже зручна у користуванні. І здається трохи не так вони мають лежать. ІМХО

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”