СпорядженняБур, пішня та інше

Модератор: shanik

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Бур, пішня та інше

Повідомлення Павло » 01 січня 2010 22:05

Сьгодні розпакував свої ножі.Минулого року поклав у баночку зі змоченим у машинному маслі поролоном.Треба буде трохи підточити на склі.
Зображення
Завжди ношу з собою мілкозернистий брусочок та "наждачку 0", тому можу спокійно підвести ножі прямо на льоду, але не точити, для цього потрібна рівна поверхня, терпіння і акуратність, щоб не зіпсувати сам кут заточки.
Ще одна досить корисна штука - це підкладки лід ножі.Вони допомагають збільшити кут атаки ножів так, що бур без холостих врізається в лід.Рибачки придумали багато різних видів та конструкцій підкладок з різних матеріалів.Наприклад:
Зображення
Взято з Харківського форуму

Особисто я використовую ось такі, зроблені з пластикової пляшки.Перевага - для того, щоб зняти чи змінити на тоншу або товстішу не потрібно повністю відкручувати ножі.
Зображення Зображення
Востаннє редагувалось 16 січня 2011 20:46 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення shanik » 01 січня 2010 22:26

Саме необхідність щось регулювати і підганяти в бурах російського виробництва схилила мій вібір в бік MORA. Відсверлив одну риболовлю - претензій нема. Правда, у відгуках насторожує, що ножі при пошкодженні практично не відновлюються, а нові коштують дуже неприємно. Але, якщо пісок не свердлити то без заточки мають проходити до-о-овго. Побачимо.

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 25 листопада 2010 20:53

Оскільки "на носі" перший лід, непогано було б згадати про пішню. Коли товщина льоду не перевищує 8 см, думаю доцільніше брати на риболовлю пішню, аніж бур. Основним обгрунтуванням є те, що пішнею можна час від часу перевіряти лід на міцність та контролювати його товщину. Нерідко були випадки, коли пішня ставала у пригоді при порятунку колеги-рибалки, який провалився під лід.

На початку і в кінці сезону, коли лід тонкий, можна користуватися тільки пішнею: ударами можна перевіряти міцність льоду, а кілька ударів дозволять прорубати лунку.
Пішня складається з рукоятки і сталевої насадки з ріжучою кромкою або вістрям. Загальна довжина зазвичай не перевищує 1,5 м. Для зручності використання у верхній частині рукоятки роблять невелике звуження, яке закінчується закругленою голівкою. Поперек головки просвердлюють наскрізний отвір, через яке протягують міцний шнур. Він необхідний для страховки, щоб пішня не потонула, якщо вислизне з руки. Під час роботи його намотують на руку, а при переході за нього рибалка може тягти пішню за собою. Ріжучу частину пішні виготовляють з твердої, але не крихкої сталі. Вона може бути різної форми: у вигляді закругленою лопаточки, піки, шаблі або теслярського долота.

Зображення
Найкращим, багато рибалок визнають наконечник у формі лопаточки: лунку їм можна вирубати з будь-якого контуру, і її середня частина не подрібнюється на порошок. При перевезенні пішні в транспорті вістря пішні повинно бути надійно закрите.
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 28 листопада 2010 22:36

Щойно повернувся з міста Брест(Білорусія). Відвідав там один з риболовних магазинів, в якому купив собі Барнаульського бура діаметром 100 мм. Дуже порадувала ціна, тай в Україні, принаймні на Волині точно, такий знайти важко. В загальному задоволенй, жду випробувань, проте й по відгуках знаю, що бур відмінний.

Офф. Ціни на деякі риболовні товари в Бресті значно нижчі, ніж у нас. Також купив кілька пачок гачків Овнер(№№16, 18, 20). Вдалось познайомитись і з білоруськими виданнями, а саме з журналом "Охота и Рыбалка". Ще вдалося додати до колекції дві книжечки
Зображення
Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 03 грудня 2010 13:30

Може хтось знає де можна замовити виготовлення, або купити готову пішню? Щось на зразок №5 з повідомлення вище
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 03 грудня 2010 15:06

могу продать номер 1 :)

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 03 грудня 2010 18:22

скинь в лічку. про оплату домовимось 8-)
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 16 січня 2011 20:25

Відсвердлив одні змагання барнаульським буром 100 мм. Пять лунок на одному диханні. Поки не розумію, чим він гірший Мори. Навпаки самі плюси:ціна, як на бур, так і на ножі порівняно низька. Навіть зачепивши випадково кусок арматури (на одній з рибалок) який вмерзся в лід та трохи надломивши куточок одного ножа - бур гірше свердлити не став, ніяких підкладок не потребує.Не бур а пісня. За моїми спостереженнями пів Росії на них "сидить" (особливо на "спортивних сотках). Хто не вірить - можу дати пару посилань - почитайте.

П.С. Не подумайте, що маю якесь відношення до заводу, де їх випускають, просто бури реально класні. Проте з Рапалою, скоріше всього, не конкурують, а от Мору найближчим часом, можливо, й "перекриють".
Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Повідомлення President » 04 листопада 2011 23:23

babay писав:Хочу почути відгуки про барнаульськи бури. Ось нарив де можна купити:

http://business.slando.com.ua/kiev_city ... 73102.html
Тока цена наверняка другая
Дата: Пятница 27 Августа 2010
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 04 листопада 2011 23:53

Цитата із оголешення http://business.slando.com.ua/kiev_city ... 73102.html
Продам ледобуры и ножи к ним для зимней рыбалки производства Тонар(г.Барнаул).
Диаметр - 100, 130, 150, 180 мм.
Розничная и оптовая продажа. ПОстоянно в наличии. Официальный диллер.
Оптовые цены на ледобуры: 100мм, 130мм - 260грн, 150мм - 290грн, 180мм - 320 грн. Розничные цены узнавайте по телефону.
Оптовые цены на ножи: 100мм - 23грн, 130мм - 27грн, 150мм - 33грн, 180мм - 50грн.
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”