ЗвітиЧебені

Модератор: shanik

Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Чебені

Повідомлення Діма »

Вчора я, Славік і його швагро відвідали Чебені. На водойму прибули затемна десь близько 7 години. Та дорога яку я знав була трохи стрьомнуватою із-за колій замерзлої ріллі. Прибувши на місце набрали В. Жалніна, який з компанією з 6.00 був уже на льоді (маньякі).
В пітьми йшли на голоси й ліхтарики. Вони вже закормилися і ми приступили до ворожіння над лунками. Ціллю було спіймати ляща, який по чутках досить добре брав на передодні.(кльово, як завжди, було вчора і буде завтра)Тактика: закорм лунок з годівниць (мотиль, сухарі, сипучки...), і на стоячу чекати покльовки. Хоча руки чесалися у всіх пограти мормишкою. Я знайшов чиїсь давні 4 лунки, вирішив, що місце обжите і вирішив робити базу.Закормившись сумішшю сухарів, пшона й мотиля, встановлюю вудки. Завдання не з простих - лящ вподобав виключно маленькі мормишки, які на 9-ти метрову глибину ну дуже вже довго падали. При чому лежати вони повинні були при дні. Все готово, сідаю на ящик, беру термос і ... - давно не було такої пасивної зимової рибалки як сидіти і чекати покльовки. Хвилин через 15 на одну з вудок заробляю одиночну покльовку, хв. за 10 вона повторилася - класика, кивок дригнув і розпрямившись завмер. Підсічка, ліска 0.6, а глибина ж..., шуга на льоді позамерзала, а на другому кінці риб. Спіймав підлящика гр. 150-200 - є почин. Рибалка складна, поки те все назад в лунку запхнеш й встановиш пройде хв.15. Знов ждем. Чую що Жалнін хвалиться 5-ма підлящиками, Славік декількома плотичками, а швагро, з його слів не зимовий рибак, пішов в берег шукати окуня. Пройшла година, у мене ще + 2 плотички і все. Ловити плотву на 9 метровій глибині - забагато їй честі, руки чешуться активізувати рибалку, тим більше, що прибіг не зимовий рибак і показав кишеню повну спортивних окунців гр.по 60 + 1 щучка гр. 200 яка з'їла мормишку. Все, не хочу ляща, беру ящика і йду в берег задоволений, що зараз пограюся. Окунь в березі дійсно був, але точково, й не всюди. Довелося побігати, щоб знайти робочі лунки. Деякі були просто класні короткі пулємьоти 4-7 шт., але красавчики гр. під 100. Перевалило за обід. Славік підбадьорює ймовірним вечірнім кльовом ляща. Ну-ну... Але перезаряджаюсь і чекаю. За 2 години вичекав 3 полтички і все. Підсумок: у мене шт 20 окунців, декілька плотиць і один підлящик, Славік - два підлящика і пару плотичок, швагро- 1 щучка, близько 3 кг. окунів, декілька краснопірок. Ось таке! Вибачте за відсутність фото., як на зло у всіх порозряджувалися телефони.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Чебені

Повідомлення shanik »

Бєлий тоже зловив пару "лящів" грамів по 150. Але, розказує, потримав пару хвилин якогось нереального монстра.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Чебені

Повідомлення Bayda »

Бажання виникало і в мене половити підлящиків, але тактика ловлі не моя, нудно.
Діма писав:Все готово, сідаю на ящик, беру термос і ... - давно не було такої пасивної зимової рибалки як сидіти і чекати покльовки. Все, не хочу ляща, беру ящика і йду в берег задоволений, що зараз пограюся.
Розумію :lol:
Аватар користувача

Ali_j
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 04 лютого 2010 17:49
Звідки: м. Рожище

Re: Чебені

Повідомлення Ali_j »

Це не зовсім звіт, але для інформації напишу:

В неділю 23 грудня, знайомий був на Чебенях. Рибаків було зовсім не багато, так як доїзд практично відсутній.
Засверлив з декілька лунок, добре підкормив і після годинного очікування покльовки пішов шукати рибу по всій водоймі. Не знайшовши рибних місць повернувся на закормлені лунки і тут почалось....... За словами знайомого це була найкраща рибалка за останні 10 років. Ловилась в основному біла риба, ловив на мотиля на поплавочну вудку. Яка кількість риби була зловлена, мені не відомо, але знайомий казав, що дуже багато....
Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення inhelp »

Ali_j писав:Це не зовсім звіт, але для інформації напишу:

В неділю 23 грудня, знайомий був на Чебенях. Рибаків було зовсім не багато, так як доїзд практично відсутній.
Засверлив з декілька лунок, добре підкормив і після годинного очікування покльовки пішов шукати рибу по всій водоймі. Не знайшовши рибних місць повернувся на закормлені лунки і тут почалось....... За словами знайомого це була найкраща рибалка за останні 10 років. Ловилась в основному біла риба, ловив на мотиля на поплавочну вудку. Яка кількість риби була зловлена, мені не відомо, але знайомий казав, що дуже багато....
Я завтра планую поъхати туди з друзями, пізніше відзвітуюсь ...
Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення inhelp »

Сьогодні знайомий скинув фото з рибалки, майже пів години назад !!!

Зображення

Всього 66 штук )))
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення DRAKULKA »

Ну фсьооо, пипец Чебеням, завтра уже присесть там негде будет :)
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Чебені

Повідомлення Bichunya »

Точно!!!!!!! aga:Тепер відлига .Труба рибці!!!
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Чебені

Повідомлення ukeirjjd »

НАДІЮСЬ НІ.Доїзд відсутній.Пішком пиляти десь 3км.Рибка ловиться але на закормлених місцях.
Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення inhelp »

ukeirjjd писав:НАДІЮСЬ НІ.Доїзд відсутній.Пішком пиляти десь 3км.Рибка ловиться але на закормлених місцях.
Доїзд до Чебень нормальний, доїхати можна до бару зі сторони села Кобче , а з сторони Топільного дійсно відсутній. Рибалка сьогодні теж видалась непогана, пізніше відзвітуюсь...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”