ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ttman »

Павло писав:
ttman писав:Звіт за 17.01.10 - http://rubalka.com.ua/index.php?go=/new ... &sort=date
"Чотко однако" .
Чортик на якого зловив окуня яку має підвіску?Вертикальну чи горизонтальну?
Підвіска не вертикальна... але й не горизонтальна десь приблизно під 45 градусів... Перший раз на нього пробував, сподобалось, ще на нього вдалося впіймати плотвичку... Буду далі пробувати його в ділі...
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Павло »

Такі ''чорти'' є досить уловисті завдяки підвішеному трійнику, який надає приманці більшої рухливості, а тому краще приваблює та ловить саме пасивну рибу,
тому що рухливий трійник легше ''всмокти'' ніж впаяний.
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ttman »

Павло писав:Такі ''чорти'' є досить уловисті завдяки підвішеному трійнику, який надає приманці більшої рухливості, а тому краще приваблює та ловить саме пасивну рибу,
тому що рухливий трійник легше ''всмокти'' ніж впаяний.
Згоден! Багато про це дивився відео, та читав літератури... знайшов одного єдиного на одній з точок на Варшавському... вдома трішки доробив... здається вийшов непоганий чортик... зараз ще тестую декілька нових задумок...
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення fisherman »

А можна фото чортика?Дякую!
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ttman »

fisherman писав:А можна фото чортика?Дякую!
http://rubalka.com.ua/index.php?go=/gal ... 22093247#g
пізніше спробую зробити фото крупнішим планом...
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення shanik »

Був з Івановичем і Павловичем в районі Шибина. Народу не мало, днями тут ловився крупний окунь, але сьогодні знайти його не вдалось. Ловились окунчики 30 - 150 грамів. Найбільший може під 200. В прилові плотва (різна) і пара густерок. Погодка супер.
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Vadich »

Цікава інфа - розказував кум, тесть якого живе в Боремлі, що недавно там рибінспекція основательно пресанула всіх любітелей - заготовітілей половити на більш, ніж 5 жерлиць, дозволених по закону. Всі аж авігели :)))) Багато хто перший раз взнав про це правило :)) Серед месних жерличників різко поменшало....
Аватар користувача

Anatoliy
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 27 лютого 2010 10:17
Справжнє ім'я: Анатолій
Звідки: м Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Anatoliy »

мені теж відомо пр штрафи. але це смішно,платиш 32грн і ловиш дальше на 100 жерлиць до кінця сезону.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Приїхали в Боремель, поки курили на кручі - дивилися як весь народ шеренгою тягнеться на другий бік в сторону промоїн. Тому вирішили в загальний котел не йти і залишитися на місці. Ходили пробували під берегом, на заплаві, в камишах, і т.д. Плотва клювала практично скрізь однаково, окуня не було взагалі, питав рибалок які вже півдня просиділи в камишу - тоже нема окуня, тільки плотва бере. Було дві хороших поклёвки метрів за 5 до камишів, при першій рєзка ракета в сторону на глибині 80 см і практично одразу обрив лески (0,1мм) друга майже затягнула вудку в лунку поки ми пили каву. Потім пішли на середину водойми де з першої лунки одразу виловились дві немаленьких краснопірки, там і залишилися до кінця дня, плюс-мінус 15 метрів. Пару окушків ще було а не трофейних.
Окунь вже без ікри, плотва практично вся з ікрою, тільки один самєц попався. Плотвички цієї пори з водосховища дуже сподобалися, пружні і потужні в порівнянні з іншими водоймами. Коли рибаки верталися назад показували по пару окунів грам на 300 на леску 0,15-0,18. Ще сподобалося при ловлі плотви що немає сіпання, якщо вже риба підійшла то мотиля не нюхає, зразу буде надьожна покльовка і виважування.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Виталий »

Сьогодні побували в районі Товпижина. Я на водосховищі був вперше. Враження суперові. На лід вийшли десь о восьмій. Відійшовши метрів 30 від берега, мої компаньйони зробили по парі ополонок та зручно вмостилися на ящиках і я зрозумів, що далі вони йти не збираються. :shock:
Я ж трохи побігав. Ловив на чорну краплинку і чорта. Помітив, що ближче до берега окунь краще клював на мормишку і майже не трогав чортика, а ближче до русла навпаки. Дрібний окунець брав на багато впевненіше і різкіше, ніж більший і ледь не виривав балалайку з рук, яку я звик тримати двома пальцями.
Ловився окунь в основному від 15 до 50 грам, рідще до 80-100. Щоб відсікти дріб"язок беру більшого чорта, окунь клював трохи більший, але рідше. Хотів спробувати шукати щастя десь на руслі, але відразу ж задзвонив телефон і крики компаньйонів " Ти шо, здурів? Куда пішов? Там же русло!!! В цьому році там вже двоє рибаків втопилося!!!!!" змушують повернути назад, хоч лід був там досить міцний.
Десь в районі часу мені повідомили, що команда, яка сиділа під берегом і кльову не бачила, вирішила їхати в Колодеже Горохівського району, бо там ніби кращий кльов. Про це розкажу у відповідній темі.
Улов в Товпижині - десь трохи більше кілограма окунів 50-100 грам ( меншого випускав).
Відповісти

Повернутись до “Звіти”