ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Виталий »

Вчора теж був на водосховищі. Риба була прошена, з крупняка лише один дуже хороший схід на чорта та одна плітка грам 120 на мотиля. А в основному окунець і йорж на палець :lol: Ще ніколи так весело на чорта не ловив. В деяких лунках йорж брав майже на кожній проводці :lol:
Зображення
Загалом рибалка видалась трудовою, але веселою.
З негативу - два рази через самовпевненість сідав машиною в снігу, але спасибі добрим людям, помогли вибратись.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

А в какой части ловил?
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Виталий »

В районі цегельні
Аватар користувача

Maximko
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 червня 2011 00:11
Справжнє ім'я: Максим
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Maximko »

Вчора там теж побував с. Боромель, трішки дальше за церквою, було людно лунка на лунці :o ...
Риба була прошеною, а то і взагалі відмовлялась від будь-чого, що їй пропунували... щоб її найти треба було трішечки попітніти, лід місцями перевищував 0,5 метра, а то і більше, клював окунь з мізинець, плотва трішки більша та йоршикі непогані. На жерлиці взагалі повний нуль, ближче до обіду в сусіда вистрілив флажок, але поразка...(((

Вибачаюсь що без фото, небуло що зфотографувати окрім зимових мальовничих краєвидів...
В зеркальном карпе отразилась довольная харя рыбака.
Аватар користувача

koman
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 27 січня 2011 16:18

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення koman »

Привіт із Львова.Не знав куди написати тому пишу сюди.Хочемо поїхати на рибалку в ці вихідні на Хринницьке водосховище.Просимо поради які є варіанти баз.На УТМРі і на Липі ми вже були.Хочемо побувати в нових місцях.Тому просимо поради.Бажно схеми доїзду і розцінки.Наперед вдячний.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

У с. Набережне є непогана база прямо перед водосховищем (із самого водосховища її гарно помітно за синім кольором даху бази). Господар - Віталій Григорович (098-446-73-89)
Щодо доїзду до с. Набережне - можна глянути по карті. Якщо зі Львову, мабуть слід їхати на Берестечко, а потім на Демидівку-Хріники. А вже від Хріників до с. Набережне 4 км.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення BOBR »

Покажи на Гуглкарте
Аватар користувача

akrus

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення akrus »

Був з другом 03,03,2012 в лагуні недалеко від берега

95% поклевок було реалізовано на опускання.
НХНЛ pidlidna:
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Вчора був в Лагуні. Приїхав близько 10, і відразу в очі кидається картина Репіна "Приплыли".
Народу чоловік 50, і поле жерлиць. Поки ішли на перспективне місце в очах мерехтіли флажки, жваво було на водоймі, люди бігали на вистріл і виймали 1-2 кг щуки. Пройшли 1км. приблизно стали на кінці каряжніка, де літом було латаття. Як я був здивований, перспективне місце а ні души super.
Ставлю свої 5 жерлиць, і іду в каряжнік з чортом. Лід сантиметрів 4-6, я думав буде крепшим. Перші опсканя приносять пару 100-150 грам окунів. Ну думаю, буде клювати. Ще ловлю декілька окушків, флажок!!!
Підбігаю, МОТАЄ!! Смик, є-є-є- lol: lol: В лунку, на лід, Танці. Щучка заважила дома 1,200. Живець в воду і на позицію з чортом. Починається вітер і іде сніг. Піймав ще з 2 десятка окушків, і назад додому, ще іти дофіга на маршрутку(((
P.S. Тут виникає запитання?! А куди дивиться рибінспекція?! Сотні жерлиць на водоймі СОТНІ!!!!Смислу сотні якщо і на 5-ть можна піймати свою щуку.( Фото не було змоги зробитит, так як на морозі замерзає телефон)
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Вадим »

Звіт за суботу 15.12.12р. Так як тимчасово без "коліс" а відкрити сезон на льодові дуже хотілось - підйом з ранку в 5:30, АС№2 в 6:30 маршрутка на Димидівку, в Набережному були тільки починалоло світати. Спускаюсь в низ біля бару "Над Стиром" постає питання куди далі, все навкруги переметено, відійшов метрів триста на ліво починаю бурити лунки, мормишку в воду сторожок стає в "бойове положення" і починаються покльвочки полосатих розбійників, вітер був шалений коли на одній лунці кльов зникав то іншу найти було важко - замітало все в щент. Померзнувши добряче десь до другої години почав збиратись додом, як результат 38 окушків і 1 плотвичка.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”