ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

maxg
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 11 грудня 2012 22:44
Справжнє ім'я: Максим

Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення maxg »

Радий привітати громаду волинських рибалок zaulov: ! Мене звати Максим, з недавнього часу переїхав до Луцька, тож маю за честь рприєднатись до вашого дружнього гурту. Маю надію, що найкраща можливість почати своє життя на форумі - звіт про риболовлю.
09.12. - поїхав на розвідку Хрінницького водосховища, а саме в Товпижин на базу УТМР. Ловив виключно на блешні та безмотилку (лесотка). Окунь дуже гарних розмірів гарно себе проявив, однак більш ніж 1-2 з лунки виловити не вдалось. Із трьох лунок працювала одна. Найкращі місця - недалеко від одиничного коряжника і поблизу не надто густого очерету. Ловив недовго, адже вдома чекали справи, - в 12-тій виїхав додому... Взяв порядка 2 кг, серед яких 6 - змусили похвилюватись за жилку і понервувати luks: Найбільший - порядка 400 гр.
15.12. Гостював у батьків на Хмельниччині. Поїхали на окуня, де на ставку на безмотилку вдалось із тріском обловити любителів витонченної мотильної снасті, що стало для мене справжнім відкриттям.

Планую пробитись на 19 в Хрінники - хотілося б пробити лагуну... Буду вдячний за інфу як туди добратись... vesla:

razmah:

Трошки не в ту гілку)))
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення sentkroy »

Нарешті за два роки ступив на лед, поганяти окушків. Кльов канечно не дуже, але пару окунчиків все ж таки взяв.
Перший риб в цьому році з під льоду 345гр.
P.S. інші менші, тож не фотав. І ще сщука забрала мормишку...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

Побували сьогодні на Хрінниківському водосховищі (Набережне).
Кльов виявився дещо трудовим, однак із ранку поталанило дещо із плотвою - найшли під протилежним берегом ближче до бази Мотор. Вже по обіді хлопці надибали непоганого окуня біля церкви. Місце виявилось настільки точковим (бровка русла), що відхилення в 1 метр від лунки нівелювало кльов.
І кілька фото

ЗображенняЗображення

Зображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача

akrus

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення akrus »

Невже Белий в стрій повертається?
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Deranger »

Белий там ще зачотних судаків з лящами наловить - дайте тільки час, щоб освоївся. Ну так і змагання з мормишки вже не за горами...
Аватар користувача

akrus

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення akrus »

Відвідав согодні водосховище. Погода супер але рибка була прошена prikol:
Одна з найбільших та ще з 20-ть подібних.
Також один риб в лунку не проліз не було багорика та подарувала вона собі свободу.
НХ НЛ! З наступаючим всіх Новим Роком та Різдвом Христовим!
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

01.01.2013 року, я з Віктором відвідали Хріники. Я відкрив для себе сезон. Рідко коли погода порадує таким днем: сонечко, без вітру, лід сухих, одним словом комфортно! Спочатку спробували обловити русло від берега й протилежну бровку. Кормили лунки в яких було життя в надії підтягнути рибу. Мені хотілося спробувати "безмотилку", а тому есперементував з "козами" й "чортами", різними типами проводки в надії нащупати трофейного окуня. Однак, досить справно покльовував окунець, виключно спортивного розміру. .
Годині в 12.00, вирішили перейти на коряжник. Тут тактику змінили, зробили бази й одразу закорм. Випили чайку, і айда перевіряти. Риба клювала, як на кормлених так і не кормлених лунках, і знову окунь "спорт". На фарт, зробив і закормив з кормушки ще дві лунки. Поскільки безмотильна ловля мене дещо втомила, вирішив перейти на спортивну снасть: мормишка срібного кольору, крапелька, тулка, ліска 0.52, та перевірити ті дві лунки. Одна мовчала, а в іншій стала плотва, яку ми так безуспішно шукали. Клювала як навіжена, на падінні, в пів води. Деякі покльовкі аж в руку віддавали. Кльов тривав 10-15 хв., потім тиша. Закорм, і через 20-30 хв. знову шалений короткотривалий кльов плотички. От би на змаганнях таку фартову лунку знайти. pidlidna:, власне фартову, тому, що не зважаючи на усі наші зусилля клювала вона виключно лише в ній одній, хоча лунок ми насверлили ого го! Вітя відмітився клюванням щучки на мормишку, яку йому вдалося витягнути з лунки.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Класно написано, описано.
Але дещо зрозуміти не можу. Клювала як шалена, а на фото лише 13 плоток, остальне нано??
І дещо про безмотилки. Інколи тяжко перестроїтися з мормишки на безмотилку, гра не та, клювань немає)). 31.12.12 був Млинові, цілий день не клювало, але коли включило(16:20)майже три кіло краснопери на безмотилку))
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Bodya2222 писав:Клювала як шалена, а на фото лише 13 плоток
Может просто потом такие "пулемёты" начались что не до фотосессий было lol:

П.с.: у меня кстати вчера такое было - до 2 часов дня ни одной рыбы, ну а потом понеслась плотва как селёдка и мормышка не успевала долетать до дна..
Аватар користувача

maxg
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 11 грудня 2012 22:44
Справжнє ім'я: Максим

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення maxg »

30/01/2012 заривав рибальський календарний рік в Товпижині поблизу храму... Зранку знайшов достойного уваги окуня: 11 з однієї лунки, всі - +/- довжиною з мою зимову вудку (23 см) та кілька більших... після вдалої лунки пробурив багато лунок без особливого результату, лише майже під завісу риболовлі, близько першої години, знайшов п'ятачок, де і насмикав ще з десяток доволі достойних сковорідки окунів... Дріб'язку стараюсь уникати))), весь одразу відпускаю назад підростати.

Дорога нормальна, окунь є, простори для пошуку - шикарні..
razmah:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”