ЗвітиШепель

Модератор: shanik

Аватар користувача

vova-shela
Уклійка
Повідомлень: 22
З нами з: 25 березня 2010 01:13

Re: Шепель

Повідомлення vova-shela »

Кльов бешаний... Їдьте-не пожаліете!!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення shanik »

Після розмітки зон, трохи половили (за межами зон). Міні-окунь присутній всюди, час від часу попадалась плітка, а під берегом на міляку були реальні "пулємьоти" плотви. Юрі вдалось виловити "бонусну", як для спортивної снасті, рибку.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Доброго дня! Хтось має інформацію чи безпечний зараз лід у Шеплі і як туди дістатись громадським транспортом? Дякую.
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення shanik »

Виталий писав:Доброго дня! Хтось має інформацію чи безпечний зараз лід у Шеплі і як туди дістатись громадським транспортом? Дякую.
Лід нормал, завтра їду. З автостанції (біля варшавки) йдуть автобуси в село. Як на мене, та по зимі простіше від старого ринку(зуп. навпроти) будь-яка маршрутка на Торчинський напрямок, але виходити не на повороті в Шепель, а трохи далі, біля дач (водії знають), трохи треба пройтись, мимо малого ставка, дорога веде до другого будиночка.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Дуже вдячний. Але мені з автостанції ближче. Я живу поряд.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Сьогодні був у Шеплі. Іхав з наміром перший раз в житті поставити жерлиці та половити плотву на мормишку. Був на водоймі десь біля 8. Так як не маю досвіду пошуку риби на глибині, вирішую шукати рибу під берегом. Для ловлі живця використовував жилку 0,06 та мініатюрну вольфрамову дробинку кольору міді.

Виставивши жерлиці продовжував ловити на капєльку чорного кольру на жилці 0,08. Плотва клювала виключно на стояк або повільне опускання без гри. При опускані або підйомі з грою клював тільки дрібний окунь і такий самий йорж. Кормив "Фішкою" для холодної води.

Рівно в 11:00 чую неподалік "Фініш". У спортсменів закінчився перший тур тренування.

Впродовж дня уподобання плотви мінялись. То вона клювала біля дна, то в півводи. Ловив на глибині метр і менше. Глибше кльову майже не було. Помінявши декілька раз мормишку, зрозумів, що риба віддає перевагу сальмівській дробинці золотистого кольру. Мотиля надівав 2-3 шт, бо по одному клювали окунці.

Десь пів четвертої вистрелила одна жерлиця, яка стояла найближче до очерету. На гачку не виявилось ні живця ні щуки :cry: . Ще одного живця не виявив коли знімав жерлиці, але прапорець був на місці.

Вже у сутінках наді мною пролетіло п"ятеро лебедів і приземлились на відкритій воді.
Результат: 2,5 кг плотви (як на мене, то супер, зважаючи на те, що це моя сьома зимова рибалка :D )
Ну і звісно фото (вибачайте за якість - фотографував тим, що було під рукою):
Зобр002.jpg
Зобр004.jpg
Зобр005.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Тренувались в зоні майбутніх змагань. Все було сурйозно: старт,фініш, не підходь на 5 метрів...
Плотва домінувала в уловах, але йорж теж включався. Більше в "Зимових тренуваннях".
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Сьогодні знову їздив у Шепель ловити плотву. На льоді був десь о 8. До 9 зловив з десяток плотвичок, далі взагалі кльов пропав. Зліва від остова (якщо дивитись з дамби) сиділо два рибака. Хлопчина, який брав гроші, казав що зловили на двох одного йоржа.
Покльовувати почало десь біля 11, коли здійнявся невеликий вітерець. За цей час ті двоє рибалок вже встигли побувати з іншої сторони острова, половити біля острова в очереті і повернулись назад. В обід їх на льоді вже не було.
Плотва була дуже прошена і клювала менша, ніж в неділю. В закормлених лунках вдавалось виловити 1-2 шт або ж взагалі нічого. Довелось спочатку шукати рибу, а тоді намагатись утримати. Але не дивлячись на підкормку, яку я регулярно сипав в лунку, довго на місці не затримувалась. 5-6 рибин і далі в пошук.
На лєску 0,08 ловилась в основному маленька, а на 0,06 50х50 менша з більшою (що стало для мене майже катастрофою: удочка з 0,06 була тільки одна і довелось три рази перев"язувати мормишку, бо рвав коли зачіплювалась за лід. Немає досвіду користування лєскою з таким малим діаметром). Ловив на дробинки різних кольорів, щоб плотва віддавала превагу якомусь одному кольору не помічав.
Вже коли сонце заходило почала клювати велика плотва, але потрібно було збиратись додому.
Погода після обіду була просто чудова, задоволення від риболовлі отримав казкове, а улов майже 2 кг став маленьким доповненням до отриманих відчуттів.
Зобр001.jpg
Зобр004.jpg
Зобр005.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Шепель

Повідомлення BOBR »

Плотва штука тонкая блин.
Хорош отчет.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Мені дома теж не сиділось. Протримався до обіду, :evil: зупиняв вітер, але хіба може вітер зупинити бажання порибалити.
В половині на другу був на водоймі. Виставив 5 жерлиць, переставляв кожні сорок хвилин. В результаті два "постріла", але обидва холості :lol: . Біла риба була активна весь час, на прикормку реагувала. Брала як на спуску, так і з дна. Але вітер, сука :shock: сильний.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”