ЗвітиЗатока у Луцьку (р.Стир)

Модератор: shanik

Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення inhelp »

Після першої вдалої рибалки на річці Стир з друзями-рибалками, ми вирішили знову організувати рибалку на окуня.

Зображення

Отже зібрались ми як завжди в 7-30 під мостом по вул. Ковельській та вирушили на залив річки. Цього разу нас було четверо - я, кум Данік, брат Юрка та наш спільний знайомий Артур. Після виходу на лід, ми побачили що там вже є декілька рибалок, які розташовані по всій акваторії річки Стир.

Зображення

Данік та брат Юрка вирішили розташуватись посередині річки, а я з Артуром пішов ближче до очерету на протилежний бік від стовпа.

Зображення

Я пробурив декілька лунок і розпочав зимову рибалку, одну з вудок поставив на лунку , на "стоячка", мормишка та мотиль. На іньших лунках рибалив на чорного чортика без насадки, але проловивши пів години і побачивши тільки 2 клювання я пішов до Артура взнати як в нього кльов.

Зображення

Артур впіймав 2 окуні маленьких і одного йоржа "на стоячок", і теж жалівся на поганий кльов.

Зображення

Після 2,5 годин рибалки ми вирішили перекусити і випити по 50 грам горілочки для зігріву і заодно відсвяткувати День Святого Миколая.

Потім знов приблизно година рибалки і практично нульова активність риби.

Зображення

Після цього ми вирішили перейти на середину річки Стир до іньших рибалок та дізнатись який в них кльов. Розташувались ми над глубиною 3-3.5 м , але це також не дало позитивних результатів і ми через 30 хвилин вирішили йти додому.

Нажаль рибалка не вдалась. На вулиці було біля -12 градусів морозу , і можливо тому окунь був малоактивним.

Результат рибалки на 4-ох, приблизно 10 окуньців та 2 йоржі.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Прочитавши ваші звіти з феста, нестримуючи свого бажання розвіяти ваші всі негативні думки про залів іду переконатися, що риба Є!
Відразу відзначу. Рибацюга я весь в батька, хороші снасті на хорошу рибу. 0,14 SLR, коза чорт трудові хлопці на північному ринку клепають(ну дуже в них хороші виходять безмотилкі).
Спав довго, але в 8:00 сидів в толпі.
Вже на 2 - 5 лунці клювання горбача lol:
А тут я говориться "понеслась"! Практично з кожної лунки клювало по декілька кукушків. Вирішую тікати від толпи і по глибоким крапках.
На метрах 3-х клює красуня плотиця.
з тієї ж лунки ловлю ще одну плотицю, не фотав бо дальше пішло в ничку.
Як ви всі розумієте на заліві є два типа риболовів. 1. Це корті ловлять в кучі ловлять всяку дрібноту, можливі ну дуже можливі бонуси. 2. Це ті корті постійно рухаються і кінець-кінців знаходять рибу, бонуси.
Так і я почав обловлювати яму.Результат досить непоганий окунь з 4 м. глибини дуже приємно діставати. luks:
як я не старався його приховати, ну не встиг, 1 зівака це замітив, і за 10 сек. мені на голову сів. Ще через 10 мін. покликав свої колег, і почався балаган. Тікаю.
Втік на дальню яму під косу, взагалі нікого не було, майже лунок не було. Ще з осені пам'ятаю, з човника завжди непоганих окунів з крапки виймали.
Діло вже було близько 15:00, їсти з собою нічого не взяв, живіт крутить, думаю бурлю 3 лунки, якщо нічого іду додому. mayachok:
З 2-3 підйом вєдьми, клювання. Смик, відчуття як карягу багранув , ще через секунду круглий окунь піднімається з 3 м. глибини. Є! Красень гр. 400 потяне, швидко ховаю щоб зіваки не побачили. Знов підйом і знову є! Брат 400 гр. Ще підйом, є!!!! super Відчуваю по ривках, явно що старший брат, декілька сек. виважування, вода з лунки виходить, морда в лунку стає, і я розумію що 130 см. це малий діаметр, тримаю розумію якщо смикнеться капець. Так і було лєска трісь, круглий окунь Бай-Бай!!! afiget:
Нервово міняю козу, міняю лунку і нічого((( Годину без клювань, більше 15 лунок не приносять результату. 16:00 ХОЧЮ ЇСТИ!!! але не здаюся, і продовжую полоскати козу. Підйом клювання, маніпуляцію руками, залікова плотва. Єс, рибка є. Продовжую і ще декілька красенів виймаю з глибини. Кінцівкою цього дива стало клювання підлящика, який був без пошкоджень відпущений підростати.
Востаннє редагувалось 26 грудня 2012 11:51 користувачем Bodya2222, всього редагувалось 1 раз.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

P.S. Я переконався, що риби на залі дуже і дуже немало. Просто їй є де там розміститися, і не потрібно зациклюватися на мормишці з мотильом. Згідний клювань меньше, буваль що взагалі не брало, але як бере то файна риба.



Помилкі виправлю завтра на роботі. Согодні рукі спин голова страшено болить, просто дуже сильно хотілося поділитися враженнями.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Виталий »

Bodya2222 писав:Прочитавши ваші звіти з фестевалю, нестримоючи свого бажання розвіяти ваші всі негативні думки про залів іду переконатися, що риба Є!
Так по-моєму ж ніхто не висловлював ніяких негативних думок про Залив після фестивалю...
Або я щось десь недочув чи недочитав, або ти сам собі це придумав.
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Deranger »

Ну, і як це традиційно було літом, вся зловлена риба була випущена в рідну стихію? Catch and release надалі рулить?
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Ні, тільки підлєщик був відпущений.
Вага пійманої риби 2,5 якщо ви про норму вилову lol:
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення Deranger »

Нічого особистого! Ловіть собі на здоров'я - і зимою і літом. Мене просто троха жабка подушила aga:
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Затока у Луцьку (р.Стир)

Повідомлення promouterus »

Deranger писав:Ну, і як це традиційно було літом, вся зловлена риба була випущена в рідну стихію? Catch and release надалі рулить?
ага, чуть заморозив і відпустив))))
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Відповісти

Повернутись до “Звіти”