СпорядженняУдилища

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

LK Baits
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 22 липня 2010 11:29

Re: Удилища

Повідомлення LK Baits »

Понятное дело !!!! Спортекс - это классика. Только странно почему на Украине они относительно недавно появились.
Поздравляю с обновкой !!!
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Удилища

Повідомлення Serhij »

allfa писав: Ще маю Фокс горизонт сфд, але це геть не те,не те що пагана,але кидає слабше.
Цю палку треба розкидати. Вона з часом інтенсивного використання змінюється. Хоча......
Зараз я би таких палок для себе не взяв.
Аватар користувача

allfa
Минь
Повідомлень: 154
З нами з: 18 жовтня 2010 17:18
Звідки: нововолинськ

Re: Удилища

Повідомлення allfa »

Serhij писав:
allfa писав: Ще маю Фокс горизонт сфд, але це геть не те,не те що пагана,але кидає слабше.
Цю палку треба розкидати. Вона з часом інтенсивного використання змінюється. Хоча......
Зараз я би таких палок для себе не взяв.
ЧОМУ???
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Удилища

Повідомлення Serhij »

allfa писав:
Serhij писав:
allfa писав: Ще маю Фокс горизонт сфд, але це геть не те,не те що пагана,але кидає слабше.
Цю палку треба розкидати. Вона з часом інтенсивного використання змінюється. Хоча......
Зараз я би таких палок для себе не взяв.
ЧОМУ???
Скажемо так, є з чим порівнювати і з чого вибирати.
Зараз в мене фокс аквас, таких вже давно не випускають, і я не маю ніякого бажання їх міняти.
Але якшо би прийшлось, то розглядав би грейс, гарісон, сонік, сенчурі, спортекс, фрі спіріт. Зараз ринок став насичений цікавим товаром, якого ніхто раніше тут небачив.
Та і завжди в кожного виникає компроміс в виборі палок між жорсткістю бланка. Ну і кожен собі задає питання причин покупки саме таких палок для конкретних умов ловлі. Це вже є індивідуальне.
Ну і фокс зараз далеко не той що раніше. Та і він зараз лідер по забезпеченні новачків бюджетними палками. :D
Це моя позиція. Незнаю, може я і неправий.
Аватар користувача

allfa
Минь
Повідомлень: 154
З нами з: 18 жовтня 2010 17:18
Звідки: нововолинськ

Re: Удилища

Повідомлення allfa »

В принципі я згідний,але ще є фактор фізичних даних рибака,до яких палка має підходити.
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Удилища

Повідомлення Serhij »

allfa писав:В принципі я згідний,але ще є фактор фізичних даних рибака,до яких палка має підходити.
Вот це теж дуже важливий момент.
Наскільки я тестував палки, я можу сказати, що практично всі спортекси "кидають самі", горизонтом треба махнути нормально.
Я тестував брільянт від спортекса, незнаю точних відстаней, але при різній силі забросу з нормальним грузом, щоб прогнути бланк, летить приблизно на одну і ту ж дистанцію. З брільянтом в мене виникала проблема -- заброс на близькі дистанції. Як це не смішно звучить, але факт.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Удилища

Повідомлення BOBR »

В принципі я згідний,але ще є фактор фізичних даних рибака,до яких палка має підходити.
Тут не могу, не согласиться. Я например при 1.8м росте и 72-75кг веса, до конца разогнуть даже соник не могу. Не говоря про сенчури или периметр. После последней рыбалки, где удачно обловили новые Соники и удалось покидать старым горизонтом, спортексом и рипомонти, сделал вывод что удилищ должно быть 2-а комплекта. А именно одни для спорта, а другие для души, мягкие и приятные, допускаю даже удилища с тестом 2.5-2,75 лб. Спорт же требует дальнобойных удилищ, более того иногда приходиться жертвовать чувствительностью и весом самой палки. Наш выбор пал на соники 12Фт 3.5 Лб. При наших данных, мы кидаем спокойно, без нагрузок на палец и спину с руками на 120м, даже с стиком. Так что для спорта у нас есть, а для отдыха и кайфа еще не заработали. ИМХО
Аватар користувача

allfa
Минь
Повідомлень: 154
З нами з: 18 жовтня 2010 17:18
Звідки: нововолинськ

Re: Удилища

Повідомлення allfa »

Згідний з ближнім забросом є проблема бо на 60 метрів кинути без певного досвіду тяжко,але можливо!
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Удилища

Повідомлення Serhij »

BOBR писав: сделал вывод что удилищ должно быть 2-а комплекта.
До цього треба дойти самостійно, але, як правило, всі доходять. Та і впринципі це правильно.
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Удилища

Повідомлення Serhij »

allfa писав:Згідний з ближнім забросом є проблема бо на 60 метрів кинути без певного досвіду тяжко,але можливо!
А часто буває -- бровка 50-60 м. і треба точно покласти на бровку. Вот в такій ситуації я незнаю що з брільянтом робив би. :D
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”