СпорядженняКатушка Shark

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Катушка Shark

Повідомлення SIVSON79 »

Придбав собі в одному з наших, місцевих рибацьких магазинів, дешеву (410 грн) катуху, так би мовити на пробу. Тим паче, що у наш скрутний час не дуже розженешся на якийсь бренд, враховуючи їхню теперішню ціну. Хтось скаже, що краще би взяв дорожчу, довше б служила, але вона мене зацікавила тим, що має сім підшипників (при заявлених 10_ти) три з яких закриті, алюмінієву шпулю, підшипник у дужці, хороший плавний хід, відсутність люфтів. Корпус карбон. Я її зразу після покупки розібрав, подивитись, де, що, підрахував підшипники, трьох недорахувався, перемастив. Вчора намотав волосінь, і скажу Вам, що намотка просто суперова. Більше про цю катушку я нічого не знаю, і відгуків у неті про неї фактично немає.
Тому прошу братів по хоббі, хто юзав цей девайс, розповісти щось про неї, дати якісь поради у користуванні, застерегти, можливо, від якихось неправильних дій.
Хай здохне зло.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Катушка Shark

Повідомлення vadik2121 »

Я б порадив,раз Ви вже можете самі розібрали катуху,розібрати вузол фрикціона задній, перемити,та перемазати та хоть літолом з маслом(щоб не такий густий був).Рідна змазка чомусь засихає і ... одним словом перемажте.
Якщо є можливість,то з тої самої причини радив би помити і перемазати і всю катуху,бажано змазкою ТІСА,-золота середина для таких катух(прибл.20 грн. вистачить на пару катух).
PS Тільки ж тормоз густою не вмажте aga:
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Re: Катушка Shark

Повідомлення SIVSON79 »

Дякую за поради. Я, так розумію, у Вас є досвід користування даною катухою. Як вона в роботі, чи варто чекати від неї надійності?
Хай здохне зло.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Катушка Shark

Повідомлення vadik2121 »

Саме такої нема,але всі вони однакові.
В мене VIVA і поки шукав запчастину зрозумів, що таких як я немало,тому і раджу мазнути.
Вона вже ледве крутилась,а після "помазки" і регулювання зазорів як нова.
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”