Все інше про спінінгову ловлюЗвільнення приманок від зацепів

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Звільнення приманок від зацепів

Повідомлення Вітус » 09 квітня 2010 12:46

Думаю, є сенс спільно поділитись взаємним досвідом боротьби з зацепами приманок. Кожному знайоме вкрай неприємне відчуття, коли обриваєш уловисту, дорогу та фартову приманку...А коли це трапляється кілька разів за одну риболовлю?
Не кажучи вже про матеріальні втрати, найгірше-коли замість позитиву від любимого заняття отримуєш стресово-шокові ситуації, пов'язані з обривом приманок. Звичайно, за дорогим воблером багатьом з нас приходилось пірнати у воду, але не завжди умови (течія, глибина, температура і т.д.) дають можливість дістатись до приманки у воді. Деякі прийоми чи маніпуляції з снастю дозволяють усе ж таки добитись результату і, далеко, не завжди все так безнадійно. Статистично відомо, що правильно володіючи прийомами боротьби з зацепом у різних умовах та з власного досвіду вдається зберегти 8-9 з 10 приманок.
Викладаю цікаву ссилочку одного з львівських форумів, де люди діляться досвідом:
http://www.active.lviv.ua/topic-t2809.html
Востаннє редагувалось 09 квітня 2010 13:19 користувачем Вітус, всього редагувалось 2 разів.

Автор цієї теми
Вітус
Вугор

Re: Звільнення приманок від зацепів

Повідомлення Вітус » 09 квітня 2010 13:14

Вважаю, що обов'язковою є наявність на спінінговій (і не тільки рибалці) ножа з пилкою (такий як швейцарський Victorynox), або окремо пилочки. Такий висновок я зробив, коли воблер зачепився за підводну гілку берегового куща (на відстані 1-2 м від берега) нічого іншого не залишалось, як просто зпиляти стовбур куща і витягти гіляку на берег разом з вобом. З товщиною стовбура куща до 5 см така пилочка справилась "на ура" за 4-5 хвилин.

Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 09 квітня 2010 20:23

За допомогою даного "отцепа" можна звільнити приманку, яка зачепилась за невеликий корч або гілляку.
отцеп.jpg
Для більшої впевненості в собі, - краще завжди носити "кошку".Вона допоможе витягнути і корч, і браконьєрську сітку. ;)
Кошка.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

IBAH
Плоскирка
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Повідомлення IBAH » 22 квітня 2010 20:30

А як звільнити від такого зацепу http://fishing.volyn.ua/index.php?optio ... id=145#145 ????
http://rubalka.net --- Рибалка і все про рибалку

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 736 рази
Подякували: 232 рази

Повідомлення Trans » 28 квітня 2010 10:43

Трошки чорного гумору (вибачте що не в тему)
Я якраз був присутній на цих змаганнях, зійшлись риболови і обговорюють інциндент:
- Це добре що за вухо а не за око, а якби за око що б було?
ну і відповідь з цілком серйозним виглядом обличчя:
- Було б нормально, могла б і щука взяти. Щука гарно бере на людські очі....

Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 29 квітня 2010 17:48

IBAH писав:А як звільнити від такого зацепу http://fishing.volyn.ua/index.php?optio ... id=145#145 ????
Потрібні "кусачки". :roll:
Зображення

PavelS
Верховодка
Справжнє ім'я: Павло
Дякував (ла): 16 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення PavelS » 29 квітня 2010 18:05

Використання незачіпляйок, а саме офсетів і вусиків сильно знижує засікання риби? І ще: користується хтось вищенаведеною кошкою і чи дієва вона?

Автор цієї теми
Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус » 29 квітня 2010 18:33

Piligrim писав: І ще: користується хтось вищенаведеною кошкою і чи дієва вона?
Сам ще не користувався (тільки зробив), але практика показує -вона, як повітря потрібна, коли чіпляєшся за сітку. Правда, на не дуже великій відстані (щоб можливо було докинути кошку). Останній випадок з кількома зачепами за сітки на старицях черговий раз підтвердив необхідність :!: наявності її в арсеналі.

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1035 рази
Подякували: 1943 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 07 грудня 2012 14:35

Зображення

Компания «Mac Daddy Fishing Lures», занимается производством рыболовных принадлежностей класса люкс. Тoлькo не прoстые, а зoлoтые. И еще платинoвые, с бриллиантами. И этo вoвсе не шутка. Цены на «ювелирные наживки» начинаются с сoрoка дoлларoв. За эти деньги вы мoжете приoбрести пoзoлoченную 14-ти каратным зoлoтoм серебряную блесну. Инкрустирoванные циркoнами стoят уже дoрoже. Ну а самые дoрoгие из серийных мoделей этo зoлoтые и платинoвые с бриллиантoвoй инкрустацией стoимoстью пoрядка 2000 дoлларoв. Кoмпания прoизвoдит для свoих самых уважаемых клиентoв-рыбoлoвoв нечтo oсoбеннoе. Недавнo кoмпания сoздала свoй шедевр. Вoт такая вoт наживoчка. Правда, вряд ли у кого-то поднимется рука использовать ее по назначению. Эта вещица, инкрустированная бриллиантами и рубинами, стоимостью 1 млн. долларов, скорее, подойдет в качестве красивого элемента интерьера для дома заядлого рыболова.

ЗображенняЗображення

По словам представителей компании, линия роскошных сувениров была создана для истинных рыболовов, которые не только увлечены этим занятием, но и живут на полную катушку. «Эта уникальная блесна решает сразу две задачи: сначала она ловит состоятельных любителей рыбалки, а уже во вторую очередь – саму рыбу, – шутят производители этого необычного изделия. – Согласитесь, это непередаваемое чувство, когда вы берете в руки и погружаете в воду целое состояние!»

Блесна сделана из золота, инкрустирована бриллиантами и рубинами общим весом в 100 карат (почти 5000 камней) и в общей сложности весит около 1,4 кг. В длину же это рыболовное изделие составляет примерно 42,5 см.

Зображення

Автор цієї теми
Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус » 07 грудня 2012 14:46

Интересно конечно, но каким образом связано с темой?

Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”