Все інше про спінінгову ловлюВибір спіна для новачка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Sem »

Borka V писав:Хтось щось скажить про флагман корт х він по ціні ще дешевший ніж ББ?
Ну якщо основним критерієм вибору спінінга є ціна, то тут звичайно у Флагмана конкуренція не велика :)
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Makshaker »

А як щодо Kingfisher Уди??? Легенька, маленька палочка, якою зручно джигувати, твічіти... luks:
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вітус писав:мені, чомусь, завжди кортить запитати: а чому так масовано всі радять ББ? Чесно кажучи, одна назва, що постыйно мерехтить на форумах, вже набила оскомину...Є ж, наприклад, не гірший варіант-Дайва Мегафорс! Хто користував-хай скаже своє слово, "чуйка-дай дорогу!", плюс по ціні-демократичніше на порядок! плюс "людська" довжина 2,20 м

Sorry... sorry...оfftop..
Я також голосую за цю Дайву! Брав у товариша покидати. Явно кращий ніж ББ. luks:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Trans »

Цікаве відео про роботу досить бюджетного бланка Shakesphere, до речі мав декілька спінінгів цієї фірми та і зараз виготовив спініг саме з такого бланка


Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення diplomat »

Саша, під час перегляду такого тесту серце може стати...
Аватар користувача

Віталік Яцина
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 31 жовтня 2012 21:53
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Ковель

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Віталік Яцина »

Тест- драйв спіна вражає...Ось таку "палку" можна з впевненістю давати в руки дитині (початківцю-новачку)

Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Ваня Кубик »

привет комрады)
я ловлю дайвой мегафорсом.классная палка,блю бёрд ей и в подмётки не годится(вместо птички можно купить две дайвы)
она реально быстрая,поэтому и чуйка как для такого спина суперовая.
кольца:мне кольца ваще не нравится,умел бы сам нормально мотать переставил.
ручка:если поставить нормальную ручку и катуходержатель то чуечка будет ещё лучше,имхо.хочу себе поставить разнесёнку из пробки(тоже правда неумею)
сам бланк реально клёвый,мощный комель и чуствительная вклейка.кому руки чешутся собрать что-то лайтово-ультралайтовое берите тупо из-за бланка.
если очень присматриватся то грамм в безветреную погоду может увидете)
тест 1-9,и граммом ловил и девяткой с предатором третим.правда предатор с девяткой кидал внатяжку.
ещё ей кидал воблерочки голавлиные,тоже гуд.
короче за такие деньги супер.
ещё есть флагман инвенто,правда он дороже и не все росты классные.
ещё дороже мне понравился енкор немесис.злая палка с классным дизайном.потом фаворит ексклюзив и финка.уфм тоже ничё,но цена mayachok:
имхо
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Вітус »

Ваня Кубик писав:привет комрады)
я ловлю дайвой мегафорсом.классная палка,блю бёрд ей и в подмётки не годится(вместо птички можно купить две дайвы)
она реально быстрая,поэтому и чуйка как для такого спина суперовая.
кольца:мне кольца ваще не нравится,умел бы сам нормально мотать переставил.
ручка:если поставить нормальную ручку и катуходержатель то чуечка будет ещё лучше,имхо.хочу себе поставить разнесёнку из пробки(тоже правда неумею)
сам бланк реально клёвый,мощный комель и чуствительная вклейка.кому руки чешутся собрать что-то лайтово-ультралайтовое берите тупо из-за бланка.
если очень присматриватся то грамм в безветреную погоду может увидете)
тест 1-9,и граммом ловил и девяткой с предатором третим.правда предатор с девяткой кидал внатяжку.
ещё ей кидал воблерочки голавлиные,тоже гуд.
короче за такие деньги супер.
ещё есть флагман инвенто,правда он дороже и не все росты классные.
ещё дороже мне понравился енкор немесис.злая палка с классным дизайном.потом фаворит ексклюзив и финка.уфм тоже ничё,но цена mayachok:
имхо
Молодець, Ваня! Гарно все написав! aga: Ато за тим Зомбі Блю Бьордом люди не бачать інших нормальних палок... wacko:
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”