Все інше про спінінгову ловлюЗамерзання волосіні чи шнура..

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Ale}{ »

А чому ніхто не згадує що обмерзають не лише кільця, але і ролик жилковкладача, що його стопорить та приводить до стирання. В суботу саме з цим стикнувся. Кільця чистити не важко, але коли на ролику явно утворюється бурулька і він не крутиться взагалі то це вже проблема явно більша ніж обмерзлі кільця, адже ті краплини вологи, що попадають між ролик та корпус роликового вузла теж примерзають і стопорять ролик, в результаті чого він не обертається і за рибалку другу ваш шнур чи волосінь втрачають в міцності досить суттєво, а на ролику утворюється канавка.
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Максим Млинів »

Очень интересно... Давать ссылку на автомобильный силикон, а потом успокаивать человека, что мол портится шнур, кольца, ролик - Ну ничего не поделаешь, такие реалии жизни...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

Максим Млинів писав:Очень интересно... Давать ссылку на автомобильный силикон, а потом успокаивать человека, что мол портится шнур, кольца, ролик - Ну ничего не поделаешь, такие реалии жизни...
Я написав, що користую його сам (а я ж собі не ворог ;) ). Те, що там якась може бути шкода (буцімто), що, зрештою, на практиці не підтверджено мною-прозвучало від babay.
Тому я й навів алегорію, що в чомусь (у разі, якщо шкода "імєєт мєсто быть") треба жертвувати, заради вирішення основної мети...
А ср..ти на інших і флудити на форумі декимось-це я також бачу "реалії життя"!...
Удачі!
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Максим Млинів »

http://satu.kz/p169845-silikon-sprej-14 ... ssiya.html - похожий можно найти и в Луцку в пределах 50грн. Без запаха и присадок. В отличии от автомобильных...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Rostislavоvich »

Дитяча олійка джонсонс бейбі також може допомогти.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

Як з'ясувалось, по великому рахунку - абсолютно весь силікон (з присадками чи без присадок)-ГУАНО!
Ось тут на ссилці досить авторитетна відповідь на питання щодо використання силікону взагалі та захисту від намерзання снасті. Дещо здивувало... :o Я також передивився та переосмислив власне бачення на цю тему (вчитись та робити висновки ніколи не пізно :? ).
http://otvet.mail.ru/answer/282025489/
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Trans »

Користуюсь вже тривалий час силіконом-спреєм, не автомобільним але і не якимось спеціалізованим - звичайний побутовий силікон - приміняється для обробки резинових поверхонь (ущільнення в металопластикових вікнах .....). Єдине правило - варто шукати без міцного, ярко вираженого запаху. Ціна - порядка 30грн. В пятницю знову купив такий в Золотій рибці. В суботу вже опробував - жодних нарікань.
Щодо попереднього посту - оброблений силіконом шнур летить трошки менше сухого, але значно дальше мокрого і промерзлого. Кільця і ролик також фактично не промерзають.
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Rostislavоvich »

Rostislavоvich писав:Дитяча олійка джонсонс бейбі також може допомогти.
Канстантін Кузьмін :D також використовує джонсонс бебі для ловлі при мінусових темпиратурах. Дитяча олійка не містить агресивних речовин і тому шнур не руйнується. З власного досвіду знаю що одного змащування шнура вистачає набагато довше в порівнянні з силіконовими спреями та аерозолями.
Востаннє редагувалось 15 листопада 2011 01:12 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення B.B.B. »

Rostislavоvich писав:
Rostislavоvich писав:Дитяча олійка джонсонс бейбі також може допомогти.
Канстантін Кузьмін також використовує джонсонс бебі для ловлі при мінусових темпиратурах. Дитяча олійка не містить агресивних речовин і тому шнур не руйнується. З власного досвіду знаю що одного змащування шнура вистачає набагато довше в порівнянні з силіконовими спреями та аерозолями.
Також сьогодні користуюсь цим засобом. Без реклами!
Аватар користувача

activ
Уклійка
Повідомлень: 22
З нами з: 13 квітня 2010 13:28

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення activ »

B.B.B. писав:Також сьогодні користуюсь цим засобом. Без реклами!
А як правильно наносити засіб на плетений шнур?
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”