Все інше про спінінгову ловлюЗамерзання волосіні чи шнура..

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Замерзання волосіні чи шнура..

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Хочу запитати можливо хтось користується якимись кремами чи спреями від замерзання волосіні на рибалці?
а то вже почалися морози і вже розпочинає лід замерзати на кінчиках наших спінінгів, що портить рибалку не на шутку...
Порадьте будь ласка щось...
Востаннє редагувалось 14 листопада 2011 01:12 користувачем Lyc'kuy_Ruba4ok, всього редагувалось 1 раз.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

Засобів дуже багато. В минулому році в якомусь риболовному журналі була величезна стаття на цю тему. Особисто я використовую (якщо з дорожчого) -силіконову змазку в балоні-дуже зручно, бо вона у формі спрея і пару нажать на головку балончика (розпиляти на шпулю з шнуром ;) ) вистачає на значну кількість закидів. Бюджетний варіант-аптечний гліцерин, масляниста речовина, але потребуе розмазування по шпулі та кільцям через кожні 2-3-4 (залежно від інтенсивності морозу) закиди спіна. Удачі! :)
Востаннє редагувалось 13 листопада 2011 17:20 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

а можна якось біль детальніше уточнити що за спрей..яка приблизно ціна..було б чудово якби ще й ссилочку на нього кінули..а то є різні спреї ..але хочеться використовувати вже провірені на досвіді рибалок справжніх :)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:а можна якось біль детальніше уточнити що за спрей..яка приблизно ціна..було б чудово якби ще й ссилочку на нього кінули..а то є різні спреї ..але хочеться використовувати вже провірені на досвіді рибалок справжніх :)
Ну, наприклад ось ссилка: http://www.verylube.com/_new/product.php?lang=rus&n=51
По ціні не скажу, може біля 30-40 грн :? , я давно купляв.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4okТи б краще за правописом слідкував . Читати стидно "лескі" :oops: . Волосінь
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

Krokodill писав:Ти б краще за правописом слідкував . Читати стидно
Гена,
Арфаграфия - ето как кунфу настаящщии мастира :ugeek: ею биз надабнасти ни пользуюцца! 8-)
Востаннє редагувалось 14 листопада 2011 00:37 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

babay писав:Хочу висловити свою думку!
Мабуть все таки при намерзанні краще моножилка.
Я розповів про засіб спасіння шнура від намерзання, яким користуюсь сам. І лише у випадку, коли мінусова температура унеможливлює здійснити проводку, закид і т.д. (тобто-процес ловлі взагалі). Щодо нанесення шкоди шнуру змазкою (якщо таке має місце), то це є прикладом, що нічого нема ідеального, і, вирішуючи задачу боротьби з промерзанням кілець і шнура вбиваєш їх іншим, але вже не так швидко (імхо). Яскрава аналогія в нашому житті - коли хворобу лікуєш ліками, а вони (ліки) в свою чергу теж мають побічну дію :? Але...мусимо з цим миритись.
Згідний, що моножилка набагато полегшує життя, але...все-одно вона не панацея, і не для усіх способів ловлі. І її теж іноді приходиться, або мазати, або пхати спін у воду...
Ловлячи в мороз на джиг, я не уявляю використання моножилки, особливо, коли треба кинути метрів на 50-70 та простукати яму чи свал-жилка тут "курить в кутку".
Востаннє редагувалось 14 листопада 2011 00:46 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Krokodill »

Самий ідеальний варіант - ловити взимку кастингом. Якщо в кільцях буде найменша шпарина без льоду - шнур буде сходити легко.
Для безінерційки потрібен досить великий вільний простір.
Силікон досить непогано спасає взимку, особливої шкоди шнуру я не замітив, ну хіба що при потеплінні забиається пилюкою. Колись на Харспіні радили змазку для інтимної близості :) (продається на кассах супермаркетів) І це було цілком серйозно. Вазиліном пецяти шнур не раджу - він лягає не рівномірно , від обмерзання не спасе, а шнур вилітатиме припаскудно.
Шнур на зиму ставлю з Дайніми - він краще витримує тертя і то не варто ставити дорогі восьмижилні. Прекрасний шнур для зими Стрін.
P.S.Порскати силіконом потрібно перед рибалкою на шпулю.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Krokodill писав:Lyc'kuy_Ruba4okТи б краще за правописом слідкував . Читати стидно "лескі" :oops: . Волосінь
Krokodill ідеальних людей не існує! і люди інколи помиляються..дякую за замічену помилку!, тим більше я писав на "бистру руку" і часу дивитися на помилки не дуже багато було!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Замерзання лескі чи шнура..

Повідомлення Вітус »

До речі: :ugeek:
З Вікіпедії: "Волосінь (ін. назва: «лісочка») — основа, поєднуючий елемент риболовного монтажу".
Термін "жилка" далі у тексті також вживається ;)
Кілька назв, що існують у спілкуванні-наслідок впливу кількох мов, висловлювань (уподобань) авторів різних статей у риболовній літературі та ін.
Думаю, не варто заморочуватись над правильністю висловлення, адже, головне, що всі три терміна допустимі, означають один і той самий елемент снасті, і, головне, що всім зрозуміло, про що йде мова ;)
Всім удачі!
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”