Все інше про спінінгову ловлюВипробування спінінга Flagman sensor

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Дякував (ла): 415 рази
Подякували: 468 рази
Контактна інформація:

Випробування спінінга Flagman sensor

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok » 06 жовтня 2011 16:36

Все розпочалось з того що мій перший спінінг (а саме Golden Catch SPRINTER тест якого був 10-30 гр. а довжина 2.70м.)
Зображення
зламався від великої нагрузкі. Я настільки полюбив спінінгову ловлю що не міг втриматися і купити нового спінінга ..І отже згодом,на початку весни, я придбав спінінга з тестом 2-12 гр. фірми Flagman Sensor, графіт-М6 довжиною 2.40м. і про нього буде дальше розповідь…
Зображення
Прийшла весна-пора спінінгової ловлі. Весь цей час погода була похмура,прохолодна,а іноді і падав сніг..І я вирішив будь-якою ціною поїхати на рибалку,мені дуже хотілося випробувати мій новий спінінг.І ось на вихідні я з моїм другом Ромою відправилися на так звану «Копанку».Це невеликий викопаний ставок який оживлюється р.Чорногузкою яка протікає через смт. Гірка Полонка…
На термометрі +3 градуси тепла, 8:00 на годиннику і ми вже на березі ставка. У Роми також новий спінінг і як виявилося точно такій же як і мій перший спінінг(про якого написано вище).Я перший роблю закид.На лісці 0.18 віброхвіст з джигою вагою 3 грами полетів як з катапульти у воду,так добре відіграє закид вершинка спінінга.Декілька пустих проводок результату не дають ніякого.У Роми та ж сама картина.Але спінінг Flagman Sensor так чудово відіграє коливання хвостика віброхвоста що я їх відчуваю як маленьку дрож у руку.
Позакидавши впусту години чотири ми відправилися на іншу сторону копанки де в мене на 4-му закиді стався удар в спінінг,різке підсікання, декілька секунд боротьби з рибою і схід…Судячи з того як риба давила на спінінг то був явно не «мальок»...але що маємо те маємо. Ми ловили і на віброхвости і на твістера і на воблеркі, але і в мене і в мого друга результат нульовий. Помінявши місце,-знову удар,але на цей раз риба не підсіклася. Через хвилину після цього, у мого друга був якійсь незрозумілий тичок в руку на блешню але і він не надав ніякого результату. Але головне що ми випробували свої нові спінінги в дії.
Пообідавши бутербродами і чаєм з термосу,намилувавшись красою волинської річки ми зібралися і поїхали додому… :)
За це повідомлення автора Lyc'kuy_Ruba4ok подякували (всього 7):
Bayda (06 жовтня 2011 19:55) • sentkroy (06 жовтня 2011 20:17) • Виталий (06 жовтня 2011 20:19) • BOBR (06 жовтня 2011 20:38) • shanik (06 жовтня 2011 21:50) • pickup (06 жовтня 2011 23:29) • We$t (06 жовтня 2011 23:37)
Рейтинг: 18.92%
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій
Дякував (ла): 397 рази
Подякували: 665 рази

Re: Випробування спінінга Flagman sensor

Повідомлення sentkroy » 06 жовтня 2011 20:16

Я не памятаю що в чора їв Зображення , а ти осінню згадав як весною відкривав сезон, похвально... та ще й в таких подробицях молодца... Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр
Дякував (ла): 640 рази
Подякували: 555 рази

Повідомлення BOBR » 06 жовтня 2011 20:38

На термометрі +3 градуси тепла, 8:00 на годиннику і ми вже на березі ставка.
Пообідавши бутербродами і чаєм з термосу,намилувавшись красою волинської річки ми зібралися і поїхали додому…
Настолько приятно читать отзывы нашей "рыболовной молодёжи", что аж хочется в пример поставить для других. Сам вспоминаю свои первые рыбалки, а они кстати тоже были спиннинговые. Так держать "Lyc'kuy_Ruba4ok".
Зображення

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok » 06 жовтня 2011 23:00

спасибі звичайно Вам)) sentkroy це я не згадав)) (в мене напевно така ж память як і в Вас :lol: ) це звіт справжній за весняну ловлю.. я його якраз і тоді написав , тільки виклав спершу на інший сайт http://rubalka.com.ua/index.php?go=/news/&id=0323172747 (ще тоді не знав про цей)
BOBR спасибі приємно) ;)
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 06 жовтня 2011 23:38

молодець, гарно все написав, буде в кого мені черпати натхнення для звітів ;)
Востаннє редагувалось 07 жовтня 2011 21:50 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok » 07 жовтня 2011 14:21

We$t писав:молодець, нарно все написав, буде в кого мені черпати натхнення для звітів ;)
8-) ще б мені того натхнення зараз десь взяти щоб знову щось написати)) дякую.
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 115 рази

Повідомлення promouterus » 17 листопада 2011 11:59

Брат порадив і я купив собі точно такий спінінг, тільки 2,1м, які враження від палки за сезон?

Ще цікавить питання на рахунок катушки (є 2 екусіми на 3000 і 2500 яку краще на нього прикрутити)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

akrus
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення akrus » 17 листопада 2011 12:10

3000 ІМХО

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 735 рази
Подякували: 232 рази

Повідомлення Trans » 17 листопада 2011 12:58

promouterus писав:...Ще цікавить питання на рахунок катушки (є 2 екусіми на 3000 і 2500 яку краще на нього прикрутити)
Екусіми 2500 неіснує, мабудь Ви перепутали її з 2000.

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok » 17 листопада 2011 16:20

promouterus писав:Брат порадив і я купив собі точно такий спінінг, тільки 2,1м, які враження від палки за сезон?

Ще цікавить питання на рахунок катушки (є 2 екусіми на 3000 і 2500 яку краще на нього прикрутити)
Якщо на палку з довжиною 2.1 то я би порадив 2000. (у мене 2.4 -катуха 3000) а за палку скажу що вона дуже чутлива і це її перевага! та й кідає вона досить непогано.але на рахунок катушкі то це ще потрібно дивитися з двох сторін: якщо ви йдете на окуня то бажано було б брати катуху 2000, а якщо переважно на щучок то 3000 (але щурят варто було б відпускати , бо на цей спін великі екземпляри- рідкість..хоча в мене одного разу такій "непонятний слон" на мікроджиг попався що чуть не поламало мені спін! але я відпустив трішки фрикціон..і "воно" зійшло,тому що гачок попросту розігнувся..але спінінг витримав і відпрацьовував на всю!(я не жалкував його тому що для такого екземпляра даже цей спін не жаль..) :( :lol:
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”