Все інше про спінінгову ловлюКоли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на спін?

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення vadik2121 »

Krokodill писав:А шо за паніка? За чим жалієте? Що повінь може бути ? Так природою закладено, що по весні мусить бути повінь, річки розливаються і затоплюють луги . Рибка виходить на міляк нереститись, розмножуються рачки( дафнія, циклоп...) є що їсти мальку, вода тепла ... Так повинно бути. Нормальної повені вже років п"ять не було - щука в річці пропала, о це проблема.
Було б добре,якби риба віднерестилась нормально,якби птахам гнізда не затопило,риба ,що віднерестилась,нормально повернулася на велику воду...
Але!Ті "казли"(С) знову або воду рніше скинуть і ікра подохне,або скинуть і через дві неділі знову піднімуть,тут ще і пташині гнізда затоплять...
Вибачайте за песимізм...
А тепер по темі !
Розказував коллега,що його знайомий в 12 році на спіннінг навіть не пробував ловити,ніби не щучий рік!
А от у цьому знову буде ловить...
Не знаю наскільки правда,але щось у цьому є!
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення ukeirjjd »

ніби не щучий рік!
Завдяки бракам inspektro: та недобросовісним орендарям і нашим "благородним чиновниЧкам" кожен подальший рік стає не щучим,не карасьовим,не карповим.А торішній рік показав ,як "чиновники"вміють боротися з повінню,рятуючи свої"прибережні"замки.Приклад Київського моря,до цієї пори виновників не знайшли і не знайдуть stena: .
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення DRAKULKA »

Месяц гнездования - июнь. Паводок - в середине апреля. Вот сижу и думаю за кого так Вадик переживает..
Если за полевых птиц, то ни ещё не прилетели, не то шоб уже гнёзда построили, а малышей выводят по высокой траве, в пшенице так сказать. Ну грачи прилетят, так чтоб их гнёздо вода забрала то не паводок а цунами нужно.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Вітус »

В минулому році на Хрінниках я якраз почув про те, що й має на увазі vadik2121. Такої ж пори приїхали з ним на Хрінники до дамби покидати з пірса. В цей момент пригнався один з рибаків, що перед цим пробував половити нижче дамби за кілька км. Рибак цей був роздратований тим, що "казли", які керують рівнем води, дозволили опустится рівню так, що ікра риб'яча зависла висихати на прибережних кущах і траві... От він і пригнався за кілька км, щоб розказати "керманичу рівня води" в будці, що він про це думає...Звичайно, розмова, як і завжди, зійшла на нівець...у нас в цьому питанні ніхто не винен...
Востаннє редагувалось 03 квітня 2013 21:32 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:Месяц гнездования - июнь. Паводок - в середине апреля. Вот сижу и думаю за кого так Вадик переживает..
Если за полевых птиц, то ни ещё не прилетели, не то шоб уже гнёзда построили, а малышей выводят по высокой траве, в пшенице так сказать. Ну грачи прилетят, так чтоб их гнёздо вода забрала то не паводок а цунами нужно.
Ці "казли" можуть! lol: lol: lol:
Вони навіть молодняк зайця умудряються топити...А ви - ікра...риби...польові птахи...от таке... lol:
Я мав на увазі приблизно як Вітус сказав.
А взагалі навіть для водоплаваючих птахів багато не потрібно,-воду підняли на пів метра на день...а вечором намочені гнізда з остилими яйцями батькам уже і нафіг не потрібні...
У птахів та риб інстинкт, і вони не розуміють,що якомусь дяді захотілось риби а якомусь подивитись як прикольно хата сусіда підривається та пливе... lol: тому і молодняк так слабо виживає.
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення DRAKULKA »

Вот после обеда вода уже перелилась через берега и погнала заливать парк и луг на Рованци.
Завтра будет заливное (озеро).


Зображення
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення allladinlibra »

DRAKULKA писав:Вот после обеда вода уже перелилась через берега и погнала заливать парк...
Це було позавчора, сьогодні ще більше. Якщо так продовжуватиметься то за два-три дні попливуть вагончиків моржів. І ми будемо переодягатись на дамбі...і в воду...
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення vadik2121 »

allladinlibra писав: Це було позавчора, сьогодні ще більше. Якщо так продовжуватиметься то за два-три дні попливуть вагончиків моржів. І ми будемо переодягатись на дамбі...і в воду...
Та-а-ак!Треба терміново перекинути човна і накрити,шо б був готовий...Згадується Ноєв ковчег lol: lol: lol: ...
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”