ПриманкиКолебалки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
fragnat
Ікринка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Колебалки

Повідомлення fragnat » 18 червня 2010 13:25

Доброго дня.створив цю тему, для того щоб дізнатися побільше про колебалки.
хто які ,та якої фірми використовує, коли на них найкраще ловити і.т.д
Ось я Ловлю на озері глибиною 5і більше метрів, ловлю вертушками, але потрібної глибини ними тяжко досягти, чи міг б хтось щось порадити?

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Колебалки

Повідомлення B.B.B. » 19 червня 2010 15:58

Гарна тема!
Якщо не помиляюсь, останній раз ловив великим колєблом на ЧУ-2010 у с. Барабой. Що цікаво, що на тренуванні колєбло себе гарно показувало, а ось вже на змаганні - мав кілька ударів.
Варіант ловлі на глибині у 5 м. колєблом пробивається, якщо її вести щось на подобі "ступінькою" - схоже із джигом. Якщо ставити за мету пробивати вертушкою, то і нею в принципі можна - опустили на дно і починаю вести, однак задньоогружена буде вже йти від дна до поверхні, а ось передньоогружену (типу "Мастер") - можна провести так як і джигу "ступінькою" або і монотонно.
З поміж колєбла на сьогодні переважно віддіаю перевагу мікроколєблу. Більшим колєблом гарно ловити на ставах, водоймах, де потрібен відносно далекий закид та і риба відповідного розміру,як приміром у тому ж Шеплі чи Хріниках. Пригадую, на комерційному човнику та ЧО у 2009 році у с. Шепель - колєбло здорово виручало. У хлопців влітала серйозна щука.
Можливо, хтось ще щось відпише із форумчан (тим більше на нашому форумі є спінінгісти, які мають досвід ловлі колєблом), оскільки не маю достатньої практики на більші колєбалки. Ще по мікроколєбалках куди не йшло, а ось по великих колєбалках - уви.

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 26 березня 2011 18:59

Перші спінінгові рибалкі були саме з блешнями . Перша щука також була впіймана на блешню. Самими козирними були ЮРА та Шторлінг.
За це повідомлення автора Rostislavоvich подякували (всього 3):
Максим Млинів (26 березня 2011 21:23) • Вітус (26 березня 2011 21:56) • Trans (28 березня 2011 10:12)
Рейтинг: 8.11%

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 26 березня 2011 20:32

В мене навпаки. Дуже довго не мав жодного хвоста на колебло - в компанії, де освоював спінінг на них не ловили. За 4-ри спінінгові сезони, напевно, зо три щуки на колебло. А от мікроколебалки - це зовсім інший прикольчик, їх їдять всі риби.
За це повідомлення автора shanik подякували (всього 5):
Максим Млинів (26 березня 2011 21:24) • Андрей (26 березня 2011 22:48) • Rostislavоvich (27 березня 2011 00:23) • Trans (28 березня 2011 10:12) • B.B.B. (28 березня 2011 14:58)
Рейтинг: 13.51%

Максим Млинів
Щука
Дякував (ла): 410 рази
Подякували: 526 рази

Повідомлення Максим Млинів » 26 березня 2011 21:22

Gab писав:Перші спінінгові рибалкі були саме з блешнями . Перша щука також була впіймана на блешню. Самими козирними були ЮРА та Шторлінг.
Да-а -а. У меня до сих пор Альга 2-ка (Полспин) в коробке постоянно.... Хотя практически не достаю. :D Но щуки в свое время кушали ее очень охотно :D.
За це повідомлення автора Максим Млинів подякували (всього 3):
Вітус (26 березня 2011 21:57) • Rostislavоvich (27 березня 2011 00:23) • Trans (28 березня 2011 10:12)
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

bodya.s
Амур
Справжнє ім'я: Богдан
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 132 рази

Повідомлення bodya.s » 26 березня 2011 22:12

Максим Млинів писав: Да-а -а. У меня до сих пор Альга 2-ка (Полспин) в коробке постоянно.... Хотя практически не достаю. :D Но щуки в свое время кушали ее очень охотно :D.
Та вони і зараз іх смакують на ура. Просто треба найти потрібне місце. У мене була ще дідівська Альга жовтого кольору (тоді ще розмір 3 був як зараз 2 і метал натурально жовтий), то в цьому році порадувала кількома щупачками. Але втопив я її, купив нову і покриття злізло за 3 рибалки :(
За це повідомлення автора bodya.s подякували (всього 2):
Rostislavоvich (27 березня 2011 00:23) • B.B.B. (28 березня 2011 14:58)
Рейтинг: 5.41%
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Дякував (ла): 230 рази
Подякували: 280 рази

Повідомлення АМАТОР » 25 січня 2012 01:55

Бачу дана тема чомусь завмерла ще з березня минулого року,тому як ярий прихильник даного способу ловлі хижака попробую оживити її, якщо звичайно вийде. Той достаток різних приманок, які пропонує нам ринок сьогодні, чомусь витісняє з ваших сумок та ящиків стару, добру коливалку.Але ж це класика і вона таки ловить рибу, і добре ловить, просто її треба полюбити і зрозуміти як правильно її підносити хижаку. Я не є великим майстром ловлі на коливаючу блешню, але я особисто був знайомий з людьми які дійсно були майстрами. На жаль їх вже немає з нами,про що я дуже жалкую, в них багато чому можна було навчитися. Можливо хтось з старших риболовів і знав їх ,але це не так важливо.Отже про блешні: так як свого часу я не був гарним учнем, а там було чому повчитися,то зараз приходиться доходити самому. Не все відразу виходить,але наполегливість і терпіння іноді приносять непоганий результат.Сьогодні я хочу показати вам чим я ловлю і якщо знайдуться прихильники коливалок, то можна буде більше заглиблюватися в дану тему.
Зображення
Цими блешнями я починав ловити,правда їх спочатку було п'ять, і я взагалі не знав що з ними робити,а зараз вони в мене як стратегічна зброя. Це робота старого риболова і майстра по блешням Миколи, його ще звали Кока. Він проживав в привокзальному районі, можливо хтось і був з ним знайомим.Я дорожу, навіть дуже дорожу ними, бо таких вже мені не знайти.
Зображення

Це дуже добротні блешні торгової марки ITO.Craft, дуже добре себе зарекомендували.
Зображення

Зображення

А це торгова марка SMITH , дорослі і дітвора на УЛ.

Зображення

Зображення

Зображення

А це буде славнозвісна контора Acme,яка особливого представлення не потребує.
Я міг би ще продовжувати ,але не бачу в тому потреби.Якщо хтось зацікавиться , завжди готовий вести конструктивний діалог.Тільки так можна навчитися чогось нового та цікавого.З пов Валерій!
Востаннє редагувалось 28 січня 2012 01:32 користувачем АМАТОР, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора АМАТОР подякували (всього 3):
Bayda (26 січня 2012 13:22) • <>< Fisher ><> (27 січня 2012 10:17) • B.B.B. (28 жовтня 2012 22:32)
...и опыт,сын ошибок трудных...

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 25 січня 2012 11:09

АМАТОР писав: але я особисто був знайомий з людьми які дійсно були майстрами. На жаль їх вже немає з нами,про що я дуже жалкую, в них багато чому можна було навчитися. Можливо хтось з старших риболовів і знав їх ,але це не так важливо.Отже про блешні: так як свого часу я не був гарним учнем, а там було чому повчитися,то зараз приходиться доходити самому. Сьогодні я хочу показати вам чим я ловлю і якщо знайдуться прихильники коливалок, то можна буде більше заглиблюватися в дану тему.
Зображення
Дякую, приємно зворушив...Я був знайомий з Миколою Калініченком (Кока) через своїх знайомих. З ними ж однією компанією їздили на Шепель та в сторону Куликович-Кузнєцовська (річка Кормин), років з десяток назад.Світлі спогади. Знатний був рибак і майстер від Бога!
Його унікальні творіння, з філігранно обробленими поверхнями колебалок (особливо Атомів усіх розмірів) досі є легендою і окрасою коробочок старих рибацюг.Лишилася і у мене одна з його вертух з філігранню, яку я кидаю дуже рідко, щоб не обірвати...Можна сказати, що й спінінгувати я почав з того ж часу, як побачив ці витвори і як вони працювали.

...Делись своими знаниями. Это дорога до достижения бессмертия...(Далай Лама. Мантра)
За це повідомлення автора Вітус подякували (всього 2):
АМАТОР (27 січня 2012 23:10) • B.B.B. (28 жовтня 2012 22:33)
Рейтинг: 5.41%

Sitius
Верховодка
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 66 рази
Подякували: 76 рази

Повідомлення Sitius » 28 жовтня 2012 18:10

ЗображенняСаморобки річ корисна,і іноді приносить неймовірне задоволення.Мені дуже подобаються виготовлені із монет,і особливо можна виділити колебалки із радянських рублів.Зображення
Востаннє редагувалось 28 жовтня 2012 19:48 користувачем Sitius, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора Sitius подякували (всього 3):
B.B.B. (28 жовтня 2012 22:33) • АНАТОЛІЙ (29 жовтня 2012 00:01) • <>< Fisher ><> (29 жовтня 2012 07:49)

АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 28 жовтня 2012 19:32

Зображення Зображення
Ось така коливалочка, саморобна, правда останнім часом закинув це діло.
За це повідомлення автора АНАТОЛІЙ подякували (всього 3):
Sitius (28 жовтня 2012 19:53) • B.B.B. (28 жовтня 2012 22:34) • <>< Fisher ><> (29 жовтня 2012 07:49)
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Приманки”