ПриманкиВертушки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Андрей писав:PS. RV Fishing - вертушки дійсно класні, робота - вищий рівень ... будемо пробувати
- сьогодні мав нагоду тестувати саме зазначені вертушки. ЩО МОЖНА СКАЗАТИ? Вертушки, справді, класні. Помітно, що автори подбали за гарну гру, їх ефективність. Не дарма хлопці із Чернівців зробили ставку саме на ці вертушки, чим і забезпечили собі третє місце на II Кубку Волинської області.
Фото викладу дещо пізніше.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Вертушки

Повідомлення Максим Млинів »

B.B.B. писав:
Андрей писав:PS. RV Fishing - вертушки дійсно класні, робота - вищий рівень ... будемо пробувати
Сьогодні тестував ці вертушки на р. Іква,біля ГЕСу. Вискочив на дві годинки зранку. Враження - :o ,таке відчуття що головень крім неї нічого не бачить. Був навіть момент: 6 забросів в одну точку -6 головнів... ;). Саме краще працювала - "мідь"...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Максим Млинів писав:Враження - :o ,таке відчуття що головень крім неї нічого не бачить. Був навіть момент: 6 забросів в одну точку -6 головнів... ;). Саме краще працювала - "мідь"...
- не может быть? Жартую, вертушки класні, однозначно. Попри те, що у хлопців поки лонги, та вони однак надто вражають!
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Вертушки

Повідомлення Alegator »

Де можна придбати дані вертушки? мене цікавить як вони працюють у порівнянні з "маньячками", а також їхня ціна! Дякую за відповідь.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Де можна придбати дані вертушки? мене цікавить як вони працюють у порівнянні з "маньячками", а також їхня ціна! Дякую за відповідь.
- https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 6&start=10
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Вертушки

Повідомлення diplomat »

6 забросів в одну точку -6 головнів...[/quote]
Ти їх там що, перед тим вертушками підкормлював?
Жартую звичайно - однозначно не лише в приманці діло, коли маєш такий результат - "Места надо знать" :P і не тільки...
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Вертушки

Повідомлення Максим Млинів »

Alegator писав:Де можна придбати дані вертушки? мене цікавить як вони працюють у порівнянні з "маньячками", а також їхня ціна! Дякую за відповідь.
Перше що сподобалось це стабільність гри при будь-яких темпах проводки. Великий плюс "як для Ікви" :) - частково відсікає верховоду, хоча.... але коли вже верховодка влітає , то влітає розміром з долоню :lol:, ну майже :roll:. Порівнювати з маньячками? Думаю буде не об'єктивно, тому що, основні форми цих вертушок - ЛОНГ. На мою думку секрет - в збалансованості ваги, та форми пелюстка...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Максим Млинів писав:Порівнювати з маньячками? Думаю буде не об'єктивно, тому що, основні форми цих вертушок - ЛОНГ. На мою думку секрет - в збалансованості ваги, та форми пелюстка...
- погоджуюсь. Тим більше, що маньячки були і лишаються нормальними вертушками, і які по сьогодні приносять додаткові бали у змаганнях, а іноді і фаворитні місця в окремих етапах, як приміром, це було на II Кубку Волинської області. Гадаю, що більшість переможців у зонах В і С відловились саме цими вертушками, або їх копіями. Ну, а нові вертушки від RV Fishing тільки починають своє входження на ринок.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Дійшли слухи, що в Україну завезли партію унікальних В"юновок (близько 100 шт.). Є навіть надія, що кілька вертушок цього майстра потрапить і в Луцьк.
Цікаво, чи є у нас рибалки, що мають досвід лову цими вертушками?
У мене, приміром, лише дві штуки. Обидві ловлять справно, обидві гарно працюють.
Дещо згодом викладу фотки.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Вертушки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

B.B.B. писав:Дійшли слухи, що в Україну завезли партію унікальних В"юновок (близько 100 шт.). Є навіть надія, що кілька вертушок цього майстра потрапить і в Луцьк.
Те, що ти охарактеризував ці вертюльки як трішки кращі ніж Мань*ячки то я читав у звіті про Чорногуску. А що вже такого унікального в цих вертушках? Ось я недавно попробував ловити на вертухен RV - дуже сподобалось!!! От тепер думаю, чи стоїть шукати собі цю В*юновку чи можна цілком обійтись М... і RV?
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Приманки”