ПриманкиСилікон яким ми ловимо

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Силікон яким ми ловимо

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні мій знайомий сказав, що таке слово як Mann's і RELAX вже почав забувати!!! Він ловить зовсім іншим силіконом! ІМХО і правильно робить. Ось хотів би прочитати думку форумчан на рахунок таких брендів як Berkley, YUM, Lunker City, DelalanDe, Bass Assasin, Gary Yamamoto та ін.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Зтянув фотку твістерка 2дюйма Bass Assasin.Щож скажу що був би не проти половити таким цікавим твістерком.
З Bass Assasin я користувався черв*яками ,посадив на офсетник і без підгрузки намагався ловити на жабовнічках щуку, щоправда присв*ятив себе цій ловлі лише на одну риболовлю, побачив одну покльовку і спіймав щучку 500г.Проводив по такому принципу, підтянув приманку вимотав слабину з лєскі, підтянув приманку вимотав слабину ,проводку робив по поверхні рястки.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення Вітус »

<>< Fisher ><> писав: таке слово як Mann's і RELAX вже почав забувати!!! Він ловить зовсім іншим силіконом! ІМХО і правильно робить. .
Не зовсім зрозуміла така категоричність, чим завинив той самий mann's з relax-ом?.. Повністю повноцінний пластик! навіть, можна сказати-"народний", дуже демократичний по ціні і, з рештою, ловить! Є ще стара "гума" під назвою "action plastics", також ловить. Серед мансів є в мене особисті улюблені моделі з любимим кольором, які "спасають" від "0", в любий час і на різних водоймах. Я їх поважаю! Якби там не було, манси і релакси належать до того пластику, якого найбільше в питомій вазі у коробках спінінгістів. Такими і залишаться...(ІМХО). Дуже радує робота з приманками konger, гнучкий хвіст яких не потребує додаткового "тюнінгу", ловить. Щодо relax, а, часом, і mann's то буває, що виникає необхідність підганяти (варити) хвостову частину приманки задля пом'ягшення її роботи. Тоді все гут.
Аватар користувача

Автор цієї теми
<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вітус писав:
<>< Fisher ><> писав: таке слово як Mann's і RELAX вже почав забувати!!! Він ловить зовсім іншим силіконом! ІМХО і правильно робить. .
Не зовсім зрозуміла така категоричність, чим завинив той самий mann's з relax-ом?.. Повністю повноцінний пластик! навіть, можна сказати-"народний", дуже демократичний по ціні і, з рештою, ловить! Є ще стара "гума" під назвою "action plastics", також ловить. Серед мансів є в мене особисті улюблені моделі з любимим кольором, які "спасають" від "0", в любий час і на різних водоймах. Я їх поважаю! Якби там не було, манси і релакси належать до того пластику, якого найбільше в питомій вазі у коробках спінінгістів. Такими і залишаться...(ІМХО). Дуже радує робота з приманками konger, гнучкий хвіст яких не потребує додаткового "тюнінгу", ловить. Щодо relax, а, часом, і mann's то буває, що виникає необхідність підганяти (варити) хвостову частину приманки задля пом'ягшення її роботи. Тоді все гут.
Рибалка не стоїть на місці!!! Звичайно Манс з Релаксам ловив і буде ловити, але на ринку є багато спеціалізованого висококласного силікону на який ловиться чудовово риба!!! Є силіконові приманки у таких фірм як Джакал і Імакатсу для яких дибільна рівномірна проводка і класична джигова абсолютно не підходять, на ці приманочки потрібна зовсім інша техніка і у своїх специфічних умовах ці витвори обловлять будь кого!!! Ось це вже насправді цікаво!!! А постійно ловити на Манс і Релакс, то так можна зупинитись у риболовному розвитку і навіть собі не уявляти скільки ловлять риби люди які постійно експерементують і пробують щось нове!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення sentkroy »

Трофей привезений з ЧУ. Монстр-вбивця всіх одеських щук...

P.S. розмір десь 2 см, фото на 50-ти гривневій кюпюрі...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення Вітус »

sentkroy писав:Трофей привезений з ЧУ. Монстр-вбивця всіх одеських щук...
Як його ім'я?
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення sentkroy »

Вітус писав:Як його ім'я?
На бортах ніяких написів немає, мабуть якийсь безіменний китаєць. :D :D :D
Але таких мікриків я в нас в Луцьку не бачив.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення shanik »

sentkroy писав:Трофей привезений з ЧУ
Я теж не без трофея добутого в бою...
Назва з трудом читається на хвості. Приблизно 4.5 см.
Аватар користувача

Darko
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 02 червня 2010 17:36

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення Darko »

Доброго часу дня,можливо хтось підкаже,чи можна у Луцьку придбати силікон Lunker City Shaker?
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Силікон яким ми ловимо

Повідомлення sentkroy »

Darko писав:Доброго часу дня,можливо хтось підкаже,чи можна у Луцьку придбати силікон Lunker City Shaker?
Вам напевно потрібно звернутись в магазин "Риболов NEW", що знаходиться в Глобусі. Знаю що там хлопці привозять резину яку ніде в Луцьку дньом с огньом не знайти. Може в них є...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Відповісти

Повернутись до “Приманки”