ПриманкиПриманки для ловлі РОТАНА

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Приманки для ловлі РОТАНА

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 25 лютого 2010 00:05

Ротан-це український басс,в його жилах тече кров хижака ,при цьому ротан головешка є всеядною рибою.Дуже цікава спінінгова риба ,але чи ловив хтось з нас ротана на спінінг?Однозначно можу сказати що наврятше багато хто має інформацію ловлі головешки саме на спінінг.Мені вдавалось спіймати ротана на ул.Дві рибини було зваблено на приманки що проводились мною.Це було в селі Озютичі.Поряд один з одним було розміщено три ставки,до найбільшого і найпривабливішого ставу з великою кількістю риби було просто неможливо підібратись(повінь, а я був в кросівках)
на другій водоймі трішки меншій по розміру клював дрібний окунь на мепси 00 і на МДЖ ,риба була стандартна, трішки більша вказівного пальця ,хочя смикати його було цікаво я всеж не здержався щоб моканути приманку в наступний став.І ось підхожу я до того ставку і роблю перший закид(приманка -МДЖ 1г зелень)провожу джиг на дуже малих оборотах катушки,роблю зупинку поскільки вітаюсь з місцевим дідком,потім тільки відриваю твістерка від дна(там було мілко)і тут покльовка ,надіючись на непоганого окуня витягую на берег ротана-недоростка що зацепився за нижню щелепу.Далі все було ще простіше,підхожу до наступного місця і закидаю зимню блісну в вікно трави ,роблю прямовисну проводку і удар ,витягую ротана розміром побільше. Виходів ротана було просто неміряно ,головним фактором були мінімальна швидкість проходу приманки між травою,майже на кожній проводці я бачив ротана що пливе недалеко від задньої чястини приманки,зовсім не важливо що це було, твістер ,вертушка, чи воблерок- риба йшла за різноманітними приманками.
Хотілось би з*їздити попробувати ловити ГОЛОВЕШКУ ціленапрівлено.Хто має досвід чи випадки ловлі цієї цікавої риби ,пишіть!
За це повідомлення автора АНАТОЛІЙ подякував:
Sem (26 листопада 2011 19:23)
Рейтинг: 2.7%
Зображення

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Re: Приманки для ловлі РОТАНА

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 25 лютого 2010 08:49

Ротан потребує дуже делікатної снасті і мінатюрних приманок,тобто це ультралайтова риба.Хочю зробити невеликий джиг з мормишки типу капелька і насадити туди мотиля з харчової оболонки.Звичяйно джигувати такою приманкою буде проблематично ,тому що настільки легку приманку просто тяжко "почюствувати" вага таких мормишор є невеликою.
Зображення

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 25 лютого 2010 08:51

Потрібно напевно спочятку розібрати в яких водоймах мешкає ця цікава риба.
Зображення

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 25 лютого 2010 08:53

Я знаю що ротан мешкає в Прилуцькому на вїйськовому ставку.Надіюсь на продовження.Скажіть в яких ще водоймах є РОТАН?
Зображення

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 25 лютого 2010 09:58

АНАТОЛІЙ писав:Скажіть в яких ще водоймах є РОТАН?
Ловив його в парку біля гуртожитка педучилища (канава з островом), де ротаном кишить. Правда, не спіном. Метод ловлі наступний: до кінця жилки прив'язується мормишка, на яку надівається хробак. Далі-вертикальне блешніння-подьоргування мормишки в воді в віконцях латаття. Вилітає ротан майже в моменті, попадалися екземпляри дуже достойного товарного розміру. Дуже жадно хапає наживку, часто, навіть, не засікшись випльовував наживку вже на березі. Думаю, там є перспектива і можна пробувати...

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 25 лютого 2010 16:50

Я теж чув що в парку ловлять ротана пристойного розміру на мормишку "потрібно якось і собі спробувати"
Просто переконатись що він там є, поексперементувати з типом приманок і тд...
Зображення

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 26 лютого 2010 09:11

Я так зрозумів що ніхто не має досвіду ловлі цієї риби на спінінг,тобто тема остається в режимі очікування.
Зображення

Sem
Товстолоб
Дякував (ла): 472 рази
Подякували: 433 рази

Повідомлення Sem » 26 листопада 2011 19:17

В Солопова є передача про ловлю ротана, сам не ловив, в нас цієї риби мало (напевно:))
Это видео о рыбалке, а вернее о ловле ротана на спиннинг! Лето. Живописный деревенский пруд, заросший ряской. Ведущий программы Владимир Солопов с азартом ловит ротана на спиннинг. С каждым новым забросом растет число поклёвок. Азартная ловля - азартная рыба!
- Ротанов наловил, с местными повоевал, в болото провалился – рыбака удалась! – говорит ведущий...
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3357727

Зображення
За це повідомлення автора Sem подякував:
АНАТОЛІЙ (26 листопада 2011 20:51)
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Krokodill
Минь
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 482 рази

Повідомлення Krokodill » 26 листопада 2011 19:44

Sem писав:В Солопова є передача про ловлю ротана, сам не ловив, в нас цієї риби мало (напевно:))
У нас цієї риби як... бруду. Мій кіт любить ротанів, тому регулярно їх ловив. Все просто: вони живуть в траві. Шукаєш вікно , опускаєш туди приманку і як мормишкою. Та потвора вискакує з трави і жадно хапає червачка. Краще за все виходило ловити імпровізованим легеньким дропшотом - покльовки були більш впевненні, хоча можна подавати і зовсім неогружену приманку, але нудновато.. З приманок - Нідл Брізовський поза конкуренцією. Ставок з ротанами біля Жидичина.
Все . 8-)
Зображення
За це повідомлення автора Krokodill подякували (всього 7):
Mak7 (26 листопада 2011 20:05) • АНАТОЛІЙ (26 листопада 2011 20:46) • Rostislavоvich (26 листопада 2011 22:00) • sentkroy (26 листопада 2011 22:53) • kayot (27 листопада 2011 12:23) • Sem (05 січня 2012 21:34) • Вованчік (29 березня 2013 14:16)
Рейтинг: 18.92%

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 115 рази

Повідомлення promouterus » 27 листопада 2011 22:29

Толік ротанів до..іга на бувших рибхозних ставках на Ковельській, раніше сам їх там ловив, але не на спін, а на черв"ячка на поплавок
За це повідомлення автора promouterus подякував:
АНАТОЛІЙ (27 листопада 2011 22:44)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

Відповісти

Повернутись до “Приманки”