Приманкиприманки типу "Цикада"

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

приманки типу "Цикада"

Повідомлення Вітус »

Прошу поділитись думками та враженнями з приводу використання приманки "Цикада". Приманка специфічна, не схожа на жодну з інших, дає дуже потужну високочастотну гру. Декілька разів закидав, гра сподобалась, але нічого не зловив. Чув, що ловили на неї.

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Re: приманки типу "Цикада"

Повідомлення <>< Fisher ><> »

На рахунок цих приманок є багато спорів. Одні риболови називають цикадою приманку з лопастю я у воблера, інші з грузом знизу. З лопастю називають ще сонаром. Я маю приманку таку що груз знизу. На неї нічого не зловив, дуже навантажує спін. А ось на приманочку з лопастю я сам особисто бачив як один рибацюга в березні з під корчів витянув щучку біля кілограма. Більше про чудові результати в нашому регіоні на цю приманку я не чув. :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Автор цієї теми
Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус »

В мене та, що з лопастю. Спін, дійсно напрягає дуже сильно, а нервова гра вселяє довіру, але поки що мовчить. Чи є якісь специфічні умови для використання (пора року, місце та ін...)

АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

В арсеналі наявні 3 цикади 1 з лопатою 2 з грузом.Вони є досить непоганими приманками для донної проводки але результату взагалі "нуль" "зеро" "мімо" риба навіть не проводжає це залізо ,але я не засмучуюсь тому що окрім таких бляшанок існує дуже багато класних приманок.
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Приманки”