ПриманкиПриманки типу"ДЕВОН"

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Приманки типу"ДЕВОН"

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 09 лютого 2010 23:13

Дуже цікаво знати хто з луцьких риболовів користується данними приманками, і який результат вони отримують при ловлі на цю можна сказати екзотичну блесну.Сам девонами(стародавніми :lol: ) користувався але результату не отримав.Досить зацікавила модель під назвою "ЦИКЛОП"але купляти цю приманку я не спішу.
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Re: Приманки типу"ДЕВОН"

Повідомлення <>< Fisher ><> » 10 лютого 2010 10:35

Мій батько якось ловив такою приманкою в Липлянах в жовтні місяці. За пів годинки бачив як якась рибина пливла за приманкою но не атакувала. Далі її змінив, так як вона дуже сильно скручує шнур. Я девонами не ловив, а ось пропеллерами досить успішно. Мені дуже сподобалось. :shock:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 10 лютого 2010 10:57

<>< Fisher ><> писав: а ось пропеллерами досить успішно. Мені дуже сподобалось. :shock:
А можна більш подробно про пропеллери? (бажано з фотками)

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> » 10 лютого 2010 12:02

Нажаль фото цих приманок немає. Так як я вже ними не користуюсь десь 3 роки. Ловив тоді ними паралельно з вертушками. Свою першу щуку на річці Стир зловив якраз на неї. Приманка досить просто виготовляється. Я ловив тими що робив мій батько. Приблизно опишу. Брав дріт і робив вушко в яке вставляв трійник(так як у звичайній вертушці). Далі насаджував оливку десь грам 10 (до умов ловлі ). Потім до оливки примотувалась жорстка шерсть такої довжини щоб закрити гачок (здається шерсть була від борсука чи єнота, використовували різні). Місце примотки покривалось лаком. Далі насаджували декілька бусинок. Потім вирізали пропеллер у формі вісімки в якому посередині робили отвір. В отвір впаювали маленьку трубочку( частіше від *шарикової ручки* в якій виймали *шарик*). Далі пропеллер насаджували на дріт і робили вушко для кріплення приманки. Ось і все. Ця приманочка показала чудові результати влітку по щуці. Дуже добре проходить траву( гачок повністю закритий шерстю), єдине що чіпляється це нитчаті водорості. Тепер подумую щоб зробити таку приманку з грузом спереді для джигування. Колись ловив простою рівномірною проводкою вздовж берегової рослинності з якої часто вискакували щупачки. Кому вже набридли класичні приманки раджу спробувати цю. Можливо Вам сподобається :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 10 лютого 2010 16:20

Те що ти описав безумовно дуже цікаво, ну скажу так якщо 10 грамм груз то повільна проводка взагалі не вийде ,я розумію що девон придназначений для середніх і швидких темпів проводки ,але мені здається якщо проводити подібні приманки в повільному темпі, то девон не називали б "приманка для жереха"а ловилась би з більшим ефектом і інша достатньо цікава риба.(якщо вірити людям то на девон ловлять язя, жереха, окуня, голавля і щуку)
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> » 12 лютого 2010 09:40

Там де я рибачив, 10 грам було те, що треба. Досить швидка течія і глибина від 1,5м буквально вже в двох метрах від берега. А такі приманки були вагою від 5 до 15 грам і різними розмірами пропеллерів. Ще на цю приманочку успішно ловив щупачків на стоячих водоймах,а саме на старицях Стиря.

Максим Млинів
Щука
Дякував (ла): 410 рази
Подякували: 526 рази

Повідомлення Максим Млинів » 25 лютого 2010 17:27

<>< Fisher ><> писав:Мій батько якось ловив такою приманкою в Липлянах в жовтні місяці. За пів годинки бачив як якась рибина пливла за приманкою но не атакувала. Далі її змінив, так як вона дуже сильно скручує шнур. :shock:

Кілька років назад, до рук мені потрапив журнал "Риболов спортсмен" 80-затертого року. В одній статті чоловяга розповідав, як ловив на приманку, такого типу, жерешків, на річці без назви. Судячи зі звіту досить пристойно. Так от проблему закручування жилки, вирішувалась просто: ловиш спочатку "правостороннім" , а потім ставиш "лівий". Один закручує, інший розкручує. Все просто, але судячи зі статті, чоловік "обратні" девони робив сам. В той час в продажі були тільки праві, не знаю як зараз, чи виробники звернули на це увагу не знаю. Особисто я іх зустрічав рідко, а в парі ніколи.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Відповісти

Повернутись до “Приманки”