ПриманкиТвічінг без таємниць

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

На мою думку твічити Л-МІІНОУ 33 це фігня, він не має тих характеристик що потрібні твічьовому вобові.Воблер при твічі має не тільки йти в сторону ,але й хитати спиною кивати головою ,тобто дрижати ,якщо воблер яким ви твічите дрижить ,це означає що ви зробили правильний вибір.Ну звичайно є багато вобів що просто плавно ходять в різні сторони ,такі воблери як правило є легкоуправляємі, воб робить рух вправо-вліво-вправо-вліво, тобто два рухи вліво наприклад він не зробить, ось такі воблери теж ловлять і як правило це щучі воблери.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення <>< Fisher ><> »

shanik писав:
<>< Fisher ><> писав:. Рідж 56, одні понти і хороша реклама! .
Я в свого вірив, як в чудо, а обловив з великим трудом, і то там де на МДЖ питання рішались. Правда в твічі 0, так шо, може робив щось не так.
Тепер ти вже четвертий спінінгіст, що таке мені говориш, точніше пишеш!!! ІМХО, що це дуже висококласний спеціалізований вобльор на який потрібно ловити досвідченому твіччінгісту, а новачку краще починати з більш простіших у освоєнні моделей приманок :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення <>< Fisher ><> »

АНАТОЛІЙ писав:На мою думку твічити Л-МІІНОУ 33 це фігня,
Я мав 33-го і маю 44-го, дуже багато кидав цими вобльорами на річці, ІМХО, що ці приманочки не проведеш провільною ривковою проводкою над травою в якомусь *жабовніку* де чистої води від поверхні приблизно 30 см :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

На мою думку Л-мінноу набагато краще працює на рівномірній проводці.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення Максим Млинів »

<>< Fisher ><> писав:
АНАТОЛІЙ писав:На мою думку твічити Л-МІІНОУ 33 це фігня,
Я мав 33-го і маю 44-го, дуже багато кидав цими вобльорами на річці, ІМХО, що ці приманочки не проведеш провільною ривковою проводкою над травою в якомусь *жабовніку* де чистої води від поверхні приблизно 30 см :roll:

ЗЗ- 44- непогано тримає течію, ловить головня, навіщо "гвалтувати" приманку твічом... В мене бійцівський набор на глибини до 1м. ( "Чирфул", "Крекджек"(сеспендер), "Тінні Флай 50",) для глибини до 0.5м - "Бебі Гірон" не міношка, але твічовий, і щуку ловить досить непогано. Є і інші, але за ці я можу сказати чо ловлять, і легко розловити...
А що до інших виробників - то моя особиста думка: " Мегабас" розловити потрібен досвід - а "Рапалу" терпіння".....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Максим Млинів писав: ЗЗ- 44- непогано тримає течію, ловить головня, навіщо "гвалтувати" приманку твічом...
Ось що і хотів сказати. :)
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення ps_coder »

2 АНАТОЛІЙ
Воблер при твічі має не тільки йти в сторону ,але й хитати спиною кивати головою ,тобто дрижати ,якщо воблер яким ви твічите дрижить ,це означає що ви зробили правильний вибір
Я не погноджуюсь з цим, воблер при твічі після ривку має завісати в товщі води, повільно тонути чи вспливати а не мати активнку гру (дрижати). Твічінгові воблерив основному без вираженої гри.

Щоб не бути голословним вдруг я що підзабув за зиму - переглянув кадри фільма Алексея Шанина "Твичинг на мелководье". Форма вобів + лопати і твічінгова провадка - я б сказав не допускае дрижання.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

2 АНАТОЛІЙ - це шо? Я бачу риболовлю по свойому!
Я не мав на увазі шо всі воби мають дрижати, але інколи коли воб дрижить під час ривку це добре (коли воб після ривку йде вперед+всторону по інерції ,то він може дрижати- проявляється гра активного воба!) йдеться про активні воби.
Звичайно якщо воб чисто твічьовий, то немає питань він не може дрижати.

якщо ти мені поставив 2 то нехай так і буде, я всеж ще вчусь твічити ,але повір наслово ,деякий досвід в цьому типу проводки я маю!
Востаннє редагувалось 16 березня 2010 23:59 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення ps_coder »

Ні ніяких оцінок :) 2Анатолій - це означае що я звертаюсь до Анатолія (to Анатолій), сорі за незрозумілу "2", такий вираз використовують досить часто :)

Я сам люблю проводити активні воби нерівгомірною проводкою, і вана ефективна, але чомусь з твічінгом асоціюеться те що я писав і це не я придумав.

Твій досвід я бачив у деяких звітах підкріплених фотками, так що ніяких сумнівів не маю.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення Максим Млинів »

shanik писав:
<>< Fisher ><> писав:. Рідж 56, одні понти і хороша реклама! .
Я в свого вірив, як в чудо, а обловив з великим трудом, і то там де на МДЖ питання рішались. Правда в твічі 0, так шо, може робив щось не так.
Та сама ситуація, читав, купив, вірив -не розловив. Мої старання закінчились думкою -"Що справа в тому що: потрібно налаштовувати снасть починаючи з палки і до...". Реально вдавалось задати якусь більш менш, цікаву гру. Були виходи, навіть зловов кілька окунів. Але проблема в тому що важко повторити, "робочу" проводку. Воб цікавий, може відходити в сторони, цікаво зупиняється. Але, але в тому що не зміг я в ньому повторювати гру....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Приманки”