ПриманкиТвічінг без таємниць

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Дякував (ла): 410 рази
Подякували: 526 рази

Твічінг без таємниць

Повідомлення Максим Млинів » 02 лютого 2010 11:12

І так нова тема. Не засвічена ще на форумі, хоча часто такий тип проводки згадувався в звітах. Можливо "твічінгу" не приділяється увага, через те, що при спортивній ловлі з барега, він дещо поступається мікроджиговим приманкам, тут можна і подискутувати....
В наш час вибір приманок дуже і дуже великий, а особливо воблерів - від невідомих "китайців" до дорогущих "японців". Є бажання придбати, але хочеться дещо більше знать про те що купуєш, бо задоволення не з дешевих, а перебирати "розловив - нерозловив" бажання немає. Ось коротко і суть теми для обговорення... Ну почнемо... можлтиво хось підтримає.
Для мене особисто. Знайомство з твічінгом сталсь, можна сказати, випадково. Раніше в деяких виданнях читав, але не придавав значення...
Перший воблер розловлений ривковою проводкою, що саме цікаво, кренк Ю-Зурі 3д флет. На одному зі ставків рівненщини. Короткі ривки кінчиком "палки" (2 - 3 ривки, пауза 2-3с)" задавали цікаву гру воблеру, вирішив спробувати... На протязі 2 годин було піймано 7 щук (правда грам по 300), і це тоді коли, решта рибалок можна сказати "курили".
В минулому сезоні, досить активно присів на цю тему. Результативність роботи приманок мені подобається... Але, як я вже казав, купляти пробувати, не має таких доходів. Ось взяв "Смітт" Чері блум (міношка), розловить не вдається, лежить в коробці "статистом" , можливо є варіанти, коли, як, на якій глибині і тд.... :?:
За це повідомлення автора Максим Млинів подякував:
sentkroy (20 січня 2011 15:23)
Рейтинг: 2.7%
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Re: Твічінг без таємниць

Повідомлення <>< Fisher ><> » 02 лютого 2010 12:24

Я також задумуюсь про те щоб освоїти даний метод! Ось хотів би прочитати про палки якими користуються наші форумчани,якщо взагалі користуються :) Дуже смішно дивитись на людей які твіччать першим спіном який попадає в руки і потім жаліються що нічого не виходить (сам такий :( ). Кожний метод вимагає спеціалізованого інструменту (хай і не сильно дорогого), ось і мучить мене таке питання! :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів » 04 лютого 2010 19:52

Перші спроби ривкових проводок, в мене були спіном SALMO "Majestic" 2,7 5-32. Дійсно "не то пальто". От в кінці літа прикупив однорукий "Адамс" 2,1 до 10г.(Fast) досить непоганий варіант, і по бюджету не дорогий. Після того розловив всі воблерки, цікаво що можна проводити ривками навіть де-які кренки, наприклад "Хардкор" Дуел, при ривках досить цікаво розвертається на 90 градусів. Головне, на мою думку, при ривках встигати "віддавати" шнур на інерцію, і все вийде. Хоча для кожного воба свій темп, своя проводка, але це вже потрібно пробувати. Наприклад довго не міг підібрати ключик до "Тінні Мегалон" міношка "составнічок", виявилось що працює, повільна проводка з коротанькими ривочками (скоріше схожими на підтяжку), і віддача шнура, при тому старатись не збити гру, досить складно але результат..., особливо на пасивну щуку (не раз спасала рибалку).
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 06 лютого 2010 12:20

Твічінг привабливих воблерів не поступається місцю мікро джигу ,все залежить від умов які трапляються риболову ,але по свому досвіду можу сказати що твічінг це проводка яка не може бути идентичною у всіх риболовів, деяким людям ближче до духу активна ловля коли спінінгіст придає увагу тільки перспективним місцям ,а іншим до душі спокійне обловлення всіх місць від зовсім безнадійних до тих в яких 100%стоїть риба.
Зображення

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів » 06 лютого 2010 19:06

Реально "фартовий" риболов, відрізняється своєю універсальнісю, і вмінням правильно приймати рішення в різних умовах ловлі, і ніхто не говорить, що твічінг є самою досконалою технікою сучасної ловлі, це тільки один з методів. І коли в тебе є ,запас знань і умінь різних методів (твіч., джиг, джеркінг і тд.) спінінгової ловлі, тоді на рибалці ти себе почуваєш якось впевненіше. Ніхто не говорить що, "викидайте всю коробку пішли ловити поппером". Моє бачення проблеми твічінгу в тому що, повторююсь, досить не дешеві приманки, до яких рідко даються коментарі виробниками, і в міру власних знань і досвіду ти сам починаєш підбирати до них "ключик", що дуже важко і не завжди вдається...

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 06 лютого 2010 21:04

НУ джеркованням я не займаюсь :lol: я займаюсь ловлею на ультралайт і лайт ,тяжку снасть взагалі не признаю, на мою думку набагато приємніше витягувати щуку на 3 кг легкою снастю ніж, тяжким джерковим уділіщем 9 кг щуку.А тепер про твіч, була мова про палку ,не в палці щястя ,я дьоргаю воби БРЕД-ФІШІНГОМ 2-12г :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: мій БРЕД падьоцка катапульта :lol: мені доречі подобається ,я нею 3 роки ловлю міняю тільки катушку і волосінь :roll: осінню купив собі шнурок 0.06мм і катуху руобі ЕКУСІМА леску укладує дуже гарно, ось до чого я веду своїм спінінгом я твічю різними вобами довжиною від 2.5см-6.5см і добився на мою думку гігантських успіхів.(прошу вибачити :lol: :lol: мене за цю фігню що я тут наплів :lol: )
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> » 06 лютого 2010 21:58

А я думаю,що в палці щастя!!! Мій спін який позиціонується як для ловлі окуня і головня на вертушкі і воблери зовсім для твіча не підходить!!! Пробував твічити міноху 4 см, несподобалось дуже. Спін при ривках дуже прогинався і я це заняття дуже швидко закінчив :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 06 лютого 2010 22:48

<>< Fisher ><> писав:А я думаю,що в палці щастя!!! Мій спін для твіча не підходить!!! Пробував твічити міноху 4 см, несподобалось дуже. Спін при ривках дуже прогинався і я це заняття дуже швидко закінчив :D
Хіба, що, може душа не лежить твічити. А що спін реально тільки в 1 екземлярі? Я, звичайно, не твічінгіст, але тема ця дуже мене цікавить і кілька раз пробував потяжки-паузи (чи це не твіч? :?: ) з вобом Еxecutor Salmo, то тільки на такий спосіб взяв щупаку на Сапалаївці в р-ні 33 кварт. В цей момент палка була середньо-швидкого строю з тестом 10-30 гр (дуже вдалий для мене вибір). Хотілося б дуже почути про реальний твіч на р. Стир: на що? як? і т.п.

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 06 лютого 2010 23:35

Я маю наувазі що мені не подобається ходити з двома палками на водойму, а набагато краще взяти одну універсальну.
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> » 06 лютого 2010 23:50

АНАТОЛІЙ писав: набагато краще взяти одну універсальну.
Я так майже ніколи не роблю! Йду на щуку - комплект щучий, головень-відповідно до нього,і від горя ще цим спіном ловлю окуня на мдж. Я просто люблю рибу яку йду ловити ціленаправлено,а якщо влітає рибина випадково, то це з одного боку радує, а з іншого засмучує тому, що знаєш,що таке може на цій рибалці більше не повторитись :roll:

Відповісти

Повернутись до “Приманки”