ПриманкиМІКРОДЖИГ

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Вітус » 26 липня 2010 12:52

Trans писав: Зустрічне питання для всіх форумчан.
Хто використовує "маринування" твістерів в різних ароматичних маслах та взагалі запахи при ловлі на мікроджиг ?
Натираю силіконові приманки шматочком скумбрії (десь читав), для цього зберігаю в морозилці голови скумбрії. Потім просто, шматочок кидаю в коробку з силіконом, він там і залишається. Штин (тобто, запах) в коробці стоїть ще той..ну, в обшем, фабричний аттрактант-лубрикант "нєрвно курит в углу". Щодо позитивного впливу на кльов, то дослідити важко, тому, що, як правило, попадаєш на водойму не в кращий кльов, який, як правило, кращий "вчора, завтра, та наіншому березі...", але, точно не шкодить...
Востаннє редагувалось 26 липня 2010 13:37 користувачем Вітус, всього редагувалось 1 раз.

Вітус
Вугор
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 26 липня 2010 13:02

shanik писав: В когось були вдалі експерименти по зміні "строю" силікону?
Теж вчора весь день "вбив" на покращення роботи твыстерів. Я їх так само підварюю, але, читав, що окунати в окріп тра на 15 сек. (цього "з головою" достатньо). Напевне, за 5 хв. мав би вийти холодець ;) . Тим не менше,після короткочасного (10-15 сек.) підварювання гра твістера жвавішає і на повільній проводці він працює. Може, звичайно, гра і змазується, але плюсів все одно більше...

We$t
Супермодератор
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 26 липня 2010 14:44

Вітус писав:
Trans писав: Зустрічне питання для всіх форумчан.
Хто використовує "маринування" твістерів в різних ароматичних маслах та взагалі запахи при ловлі на мікроджиг ?
Натираю силіконові приманки шматочком скумбрії (десь читав), для цього зберігаю в морозилці голови скумбрії. Потім просто, шматочок кидаю в коробку з силіконом, він там і залишається. Штин (тобто, запах) в коробці стоїть ще той..ну, в обшем, фабричний аттрактант-лубрикант "нєрвно курит в углу". Щодо позитивного впливу на кльов, то дослідити важко, тому, що, як правило, попадаєш на водойму не в кращий кльов, який, як правило, кращий "вчора, завтра, та наіншому березі...", але, точно не шкодить...

что вы курите, товарищ Сталин (с), хоча досліди цікаві ;)
Зображення
Зображення

Максим Млинів
Щука
Дякував (ла): 410 рази
Подякували: 526 рази

Повідомлення Максим Млинів » 26 липня 2010 21:43

Trans писав:
Зустрічне питання для всіх форумчан.
"Маринувати" не пробував, але антрактантом користувався. Що можна сказти. Радикальних змін не відчув. Хіба що, коли "тук-тук" і часті сходи - запарили, то антрактант, в деякій мірі, допомагає вирішити цю проблему.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 26 липня 2010 22:18

Максим Млинів писав: "Маринувати" не пробував, але антрактантом користувався...
- також використовую. Думаю, що зиск від користування атрактантом є. Узимку та весною простежити його вплив важкувато, а ось влітку - таки додає результативності. На осінь теж важко передбачити - там риба більш активніша, як такої статистики не маю.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 26 липня 2010 22:55

Чув(читав) що деякі атрактанти дають пом'якшуючий ефект, також є спеціальні разм'якшувачі для силікону, але тільки в японів і тільки "для себе". Якщо вже купувати "звідти", то простіше зразу брати м'який штинючий силікон. Правда, не зустрічав в японів приманок менше 1,2".

Ваня Кубик
Головень
Справжнє ім'я: Ваня
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 98 рази

Повідомлення Ваня Кубик » 05 квітня 2013 20:15

всем привет!
попало в руки пару приманок латвийской фирмы lbaits
Зображення
и жабка
Зображення
кто юзал?
они мне с виду такие уматовые шо ппц.жаль что их пока негде купить

Ваня Кубик
Головень

Повідомлення Ваня Кубик » 05 квітня 2013 20:17

Максим Млинів писав:
Trans писав:
Зустрічне питання для всіх форумчан.
"Маринувати" не пробував, але антрактантом користувався. Що можна сказти. Радикальних змін не відчув. Хіба що, коли "тук-тук" і часті сходи - запарили, то антрактант, в деякій мірі, допомагає вирішити цю проблему.
мне мой начальник подкинул рацуху(он карпятник,пользуется дипами)
каже : а что если силикон мариновать в дипах?
там жеж есть разные дипы.есть на маслах и на спирте,и в куче запахах.
сидели кумекали и вспомнили что у беркли есть силикон в ведёрках,там где силикон плавает в жиже.

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 05 квітня 2013 20:55

Один знайомий придбавши баночку юмовського атрактанту із жадності замаринував ним майже всі свої сілікошкі ,врезультаті все шо він засолив задубіло. Мансовські твістера стали як пластмасові.
Є екогіровські атрактанти, в них можна маринувати силікон. Але маринування на мою думку це вже минуле.

Ваня Кубик
Головень

Повідомлення Ваня Кубик » 05 квітня 2013 20:56

Rostislavоvich писав:Один знайомий придбавши баночку юмовського атрактанту із жадності замаринував ним майже всі свої сілікошкі ,врезультаті все шо він засолив задубіло. Мансовські твістера стали як пластмасові.
Є екогіровські атрактанти, в них можна маринувати силікон. Але маринування на мою думку це вже минуле.
а я всеравно попробую в карповых замариновать.
о результатах отпишуся

Відповісти

Повернутись до “Приманки”