ПриманкиМІКРОДЖИГ

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Rostislavоvich »

Різниці між розбірною та нерозбірною чебурахою в плані уловистості абсолютно не має. Але перевагою розбірної чебурахи є монтаж. Дуже швидко без плоскогубців і будь яких інших інструментів ставиш потрібний гачок,що є дуже зручним на рибалці.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. »

Gab писав:Різниці між розбірною та нерозбірною чебурахою в плані уловистості абсолютно не має. Але перевагою розбірної чебурахи є монтаж. Дуже швидко без плоскогубців і будь яких інших інструментів ставиш потрібний гачок,що є дуже зручним на рибалці.
- це точно. Щеб хто показав монтаж на фото.
Хоч також примітив, що джигова ловля іноді також здорово виручає, але у шарніра схоже немало цікавих анімацій.

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich »

B.B.B. писав:На продовження тематики запропоную таке обговорення - джиг чи шарнір у мікроджиговій ловлі. Що краще, у яких умовах?
Які будуть думки? Приєднуємось до обговорення!
Можливо, хтось покаже зразки оснащення із фотоматеріалом.
Віталій. Що говорить статистика щодо виловлених саме трофейних щук, джиг чи шарнір?

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. »

Петя, які там трофеї?! Усе шнурки і окуні. Мені не вельми із трофеями. Проте мій досвід поки за джиг, хоч шарнір - це свого роду новинка і вона також актуальна. На останніх змаганнях жваво відпрацював саме шарніром. Здається, це круто виручило, хоч чуда і не стало. Особлио відзначу два моменти:
- перший - це тактика закиду;
- другий - проводка.
З кольором поки якось простенько - варіацій не особо. Здебільшого - це фіолет. А ось у джиги - свої виражені плюси:
- засікаємість риби;
- більш агресивні смики або навпаки, хоч цей момент і для шарніру гарний;
- простота використання;
- здається, більш вираженою гра приманки, хоч шарнір явно добавляє додаткову гру, яка іноді буває і зайвою тощо.
З огляду на осінні хижаки - джиг однозначно виграв, але шарніром майже і не користувався. Якщо ловимо окуня - шарнір вже виграє із відривом. Зимова ловля - знову шарнір у фаворі. Ймовірність узяти бодай якогось хижака на запресованій водоймі - знову шарнір, здається, більш практичним. Гадаю, у кожного є своя статистика. Було б цікаво цей досвід почути і відзначити.

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 736 рази
Подякували: 232 рази

Повідомлення Trans »

Плюс шарніра - додаткова рухомість насадки та відчутно більша дальність забросу.
Мінус - набагато гірша засікаємість риби
Висновки - при слабкому кльові (коли рибу потрібно активно шукати) - шарнір. При ловлі стайного або котлового окуня - статична джига.

Ribolov Kostya
Підуст
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 47 рази

Повідомлення Ribolov Kostya »

Хотілось би знати думку форумчан, яка межа ваги шарніру в мікроджигу? Сам використовував найбільше 4гр. Ділимся, буду дуже вдячний!!!
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Я на Стирю дуже часто використовував 8 г. І досить таки успішно. Робота спіна була на максимумі можливостей.
ІМХО. В МДЖ потрібно, щоб вся приманка була гармонічною (груз+приманка), напевно 4г це потолок, а далі йде вже категорія лайт-джиг :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Наткнувся на прикольні приманочки. Цікаво було б спробувати такі ;)
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/vi ... php?t=4989
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik »

Начитався про боротьбу з жорсткістю приманок. Провів експеримент з релаксом (манси повиїдали рибки), який має проблему при повільній проводці або на малій вазі. Тюнінгував двома способами - висічками в хвості і кип'ятінням (5 хв.). В руках дірявий хвіст тільки трохи мякіший, а варені твістери сильно відрізняються від оригіналу. А от на тестдрайві (ванна) гра не покращилась ні у перших ні у других. Жаль. В когось були вдалі експерименти по зміні "строю" силікону?
Зображення

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 736 рази
Подякували: 232 рази

Повідомлення Trans »

Віть, кипятіння дуже добре допомагає в варіанті з віброхвостами. Що стосується твістерів, то ти правильно підмітив - вони стають мякшими, але їх гра невиразна, нечітка (розмазана).
Я робив "обжим і відтяжку місця кріплення хвостика і тіла" гарячим пінцетом. Але відверто, революційних змін не відбулося.

Зустрічне питання для всіх форумчан.
Хто використовує "маринування" твістерів в різних ароматичних маслах та взагалі запахи при ловлі на мікроджиг ?

Відповісти

Повернутись до “Приманки”