ПриманкиМІКРОДЖИГ

Модератори: sentkroy, B.B.B.


Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Ваня Кубик »

<>< Fisher ><> писав: Цей чоловік юзав... http://kkuzmin.ru/?page=post&blog=admin ... ermatozoid
спс,я в гугле не забанен.может кто в наших условиях ловил?
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Ваня ось саме про твою міношку:



≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення vass-uk »

Шановні колеги прошу поради на рахунок флюрового поводка.Справаєв тому,що мав два не приємни обрізи при покльовці.Навіть яб сказав це були тички.Джигував на Ковельському водосховищі з флюровим поводком(прошу сильно не сміятись)0,28мм не пам ятаю виробника,але це бюджетний.Тому хотів би знати чи ці обрізи із за бюджетного поводка,чи через покльовку трофея,адже 0,28 це не 0,14.Можливо хтось порадить щось на рахунок короткого куска сталі і може це зменшить до нуля відсотокєобрізів.Чи просто змиритись що пішла оснастка як розхідний матеріал.
Аватар користувача

Borka V
Плітка
Повідомлень: 44
З нами з: 13 вересня 2012 21:56

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Borka V »

Почав ловити мжд минулого сезону і деякі моменти на рибалці запам"яталися... флюрік я користувався 0,19 і 0,12 фірми Yamatoyo щучка від 0,5 кг відгризає флюрик аж бігом думаю не менше ніж в 50% поклювок, тому щучку однознано ловлю з сталькою всю решту хижу рибу флюриком.Моя думка флюрик зрізи до нуля не зведе аж ніяк, тим більше ти з ним не потвічиш як на мене однозначно сталька 10-12 см краще на щуку, а ловити окуня з сталькою кількість покльовок впаде в рази!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення DRAKULKA »

Если не нравится флюорокарбон то попробуйте плетню из материалов арамид или кевлар, эти материалы намного прочнее и легче металла. Цена правда на них в разы больше стальки и флюра. Хотя:

Плюсы флюра
1. прозрачный
2. не стареет
3. не даёт перекрута
4. приемлимая цена как для расходного материала
5. просто вяжется и не требует обжимных гильз

Минусы плетёных
1. относительная дороговизна
2. мягкие
3. теряют прочность
4. не прозрачные
5. сложно найти для МЖД, в продаже редко бывают тонкого сечения

Вообще в использовании поводков свет не сошёлся на стальках или флюре, поэтому не стоит делать однозначный выбор между ними. Рыбаков много и каждый Вам посоветует своё, поэтому пробуйте и найдёте именно то что подходит именно Вам. Попробуйте жёсткую тонкую леску хардмоно, микростальную плетёнку покрытую нейлоном, синтетическое плетёное волокно с титановыми нитями и т.п. Иногда бывает и так что при первом впечатлении матеиал вызывает полное отвращение, но со временем приходишь снова к нему как к лучшему материалу (это я к тому что и на форумах например могут сказать что это полное дерьмо, потому как мало кто углубляется в тему и возвращается к привычной классике).
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Bichunya »

Флюрик на щуку нужно ставить 0,4 або 0,5.Причина того, что иногда флюр перекусывается щукой может быть еще и в том, что рыболов, поймавший щуку, продолжает ловить с этим же поводком и дальше. Если вы замечали, на поводке после вываживания остаються микро повреждения. Именно они и становятся причиной того, что флюр перекусывается или рвется. После кажой выловленной щуки, нужно отрезать от поводка сантиметров 20 (или менять поводок целиком, если он у вас коротенький). Так разочарования сведутся к нулю .IMXO trofei: trofei:
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:Если не нравится флюорокарбон то попробуйте плетню из материалов арамид или кевлар, эти материалы намного прочнее и легче металла. Цена правда на них в разы больше стальки и флюра. Хотя:

Плюсы флюра
1. прозрачный...
Так ото ж!
Минусы плетёных
... не прозрачные
5. сложно найти для МЖД, в продаже редко бывают тонкого сечения...
Як на мене він просто не прозрачний,-і весь мінус,що плетеного,що моно-метал...І дуже приєднуюсь до "в продаже редко бывают тонкого сечения"...По моєму іх просто нема... nea:
А ще ,будь-ласка скажіть який у нас у місті флюр можна купити.Модель і магазин,конкретно,і певно в ЛС,щоб не реклама!Цікавить на щуку(ясно що метал не замінить),тобто біля 0.5 і щось на "всяк випадок" при ловлі окуня,тобто...0.15-0.2,якось так.
З повагою!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення B.B.B. »

vass-uk писав:Шановні колеги прошу поради на рахунок флюрового поводка.Справаєв тому,що мав два не приємни обрізи при покльовці.Навіть яб сказав це були тички.Джигував на Ковельському водосховищі з флюровим поводком(прошу сильно не сміятись)0,28мм не пам ятаю виробника,але це бюджетний.Тому хотів би знати чи ці обрізи із за бюджетного поводка,чи через покльовку трофея,адже 0,28 це не 0,14.Можливо хтось порадить щось на рахунок короткого куска сталі і може це зменшить до нуля відсотокєобрізів.Чи просто змиритись що пішла оснастка як розхідний матеріал.
Зображення
Донедавна користуюсь цим флюром (Sunline FC Tornado V Hard) – нарікань поки жодних. І хоч статистика поки мала, однак із пійманих кількох щурят – жодного зрізу. При цьому користувався флюром від 0,14мм до 0,24мм. Щоправда, ціна на нього чимала, однак це найкраще, що бачив на сьогодні. Як буде більше статистики – відпишусь додатково.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення DRAKULKA »

Клаймэкс. Европейское качество и немецкая надёжность. У нас можно найти всё что нужно, от 2кг до 135кг. Только обращайте внимание на серии: есть зимние, шоклидеры, карповые, сомовые, дропшотовые, неперекусываемые и т.д. Цены доступные.

Отличные поводки есть у фрацузов, ванилька

Спиральной структуры, с Векраном, металлизироваными волокнами, очень много интересных вариантов изготовления. Вот только с приобретением будет тоже непросто. Да и цены на некоторые материалы доходят до 50грн/метр. На русском языке можете почитать и посмотреть наверно только на рыболов-спортсмен.ру
Аватар користувача

Valdemar
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 06 лютого 2013 11:27
Справжнє ім'я: Владимир Воротняк
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: МІКРОДЖИГ

Повідомлення Valdemar »

B.B.B. писав:
vass-uk писав:Шановні колеги прошу поради на рахунок флюрового поводка.Справаєв тому,що мав два не приємни обрізи при покльовці.Навіть яб сказав це були тички.Джигував на Ковельському водосховищі з флюровим поводком(прошу сильно не сміятись)0,28мм не пам ятаю виробника,але це бюджетний.Тому хотів би знати чи ці обрізи із за бюджетного поводка,чи через покльовку трофея,адже 0,28 це не 0,14.Можливо хтось порадить щось на рахунок короткого куска сталі і може це зменшить до нуля відсотокєобрізів.Чи просто змиритись що пішла оснастка як розхідний матеріал.
Зображення
Донедавна користуюсь цим флюром (Sunline FC Tornado V Hard) – нарікань поки жодних. І хоч статистика поки мала, однак із пійманих кількох щурят – жодного зрізу. При цьому користувався флюром від 0,14мм до 0,24мм. Щоправда, ціна на нього чимала, однак це найкраще, що бачив на сьогодні. Як буде більше статистики – відпишусь додатково.
Виталя, зато у меня статистика достаточная по этому флюру. Ловлю им уже полтора сезона. До этого пользовал Sunline Siglon FC и Sunline Basic FC. Вообще, у флюорокарбона Sunline восемь степеней жесткости, Sunline V-Hard - один из самых жестких и самых мощных (по разрывной нагрузке) флюров, отсюда, соответственно, и выходит его цена, т.к. технологически его произвести сложнее, чем другие. Он лучше других держит щучьи зубы, что очень важно на соревнованиях. Безусловно, поставив 0.18 V-Hard и расчитывать на то, что щука в кило 100 процентов не срежит не представляется возможным, это не металл, но однозначно он прибавит шансы на поимку рыбы. Я пользуюсь четырьмя диаметрами: 0,205 (#1.5), 0,26 (#2.5), 0,37 (#5) и 0,435 (#7), самый универасльный, я считаю. 0,26. Siglon FC - рабочая лошадка. Мы всей командой его используем уже три сезона, он несколько мягче В-Харда, но со всеми заданиями флюра справляется. Ну а Sunline Basic FC - находка для всех, одна размотка в 275 метров за свои деньги аннулирует все вопросы к нему.
Любая мечта дается с силами ее осуществить (с) Р.Бах
Відповісти

Повернутись до “Приманки”