ПриманкиПоппер та його тонкощі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Поппер та його тонкощі

Повідомлення fisherman »

Начитавшись про поверхневу приманку ,склалось враження... -Ловить!!!
Та коли?Як?Яка палочка потрібна?
Друзі!Є досвід!? Хоча б коротко.
вчора купив Rapala skitter pop та його китайську версію.завтра поппппробую.
Розкажу. Дякую !!!
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення BOBR »

Сам не силён, но могу поделиться видеофильмом.
ЗЫ Если вы пользователь Визора то скину на ФТП
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення ttman »

У мене особисто вже є якийсь час один єдиний цей поппер Skitter Pop, SP07, Колір "S", але нажаль його так і не вдалося "обрибити"... Мені також було б цікаво почути думки стосовно ловлі саме на поппери...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення B.B.B. »

BOBR писав:Сам не силён, но могу поделиться видеофильмом.
ЗЫ Если вы пользователь Визора то скину на ФТП
- було б добре!

Із власного досвіду щодо ловлі попером відзначу - дуже класна приманка. В основному ловить гарно приманка у літньо-осінній період. Проте вже у цьому році бачив як рибалки ловили попером у травні місяці. Окунь при цьому виходив із глибин 3-4 метра.
Для того, щоб далеко не ходити, можна спробувати покидати попером у Луцькому заливі - дуже добре у ранковий та вечірній час.
Типові місця лову - коридори серед трави, з-поміж бровок, біля коряжника, на зміні течій тощо. А так - як бачимо гуляння окуня на поверхні - пробуємо попер. Буває так, що серед так званих котлів можна узяти 3-4 хвоста, а потім - не бере. Можна спробувати замінити приманку, навіть змінити самого попера на іншого попера - часом виручає. В цілому, зміна приманки на рибалці - корисна штука, що значно активізує клювання. Інший момент - окунь все таки обережна риба і маскування не завадить, якщо така можливість є.
На сьогоднішній день попером мені доводилось ловити: окуня, щуку, жереха.
Щодо варіацій проводок:
- монотонні ритмічні ривки із короткою паузою (півсекунди і менше);
- відносно швидкі, але не потужні ривки майже без пауз - дуже добре на активного жереха та окуня;
- монотонні ритмічні ривки із паузою до секунди, на щуку - до 2-4 секунд і більше);
- довільні варіації із немонотонними ривками. Тобто, можна самостійно експерементувати.
Аватар користувача

Автор цієї теми
fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення fisherman »

29.06.09 Хрінники.Перша спроба.Палочка з тестом до 17 гр. катуха окусіма 1000.шнур. та skitter pop колір frog .
Робота прикрасна,хлопає,струйку пуска.Та хвостів нуль.
ставлю лесу 0.24 .гра змінилась,видно лиса тяниться і ривки треба робити дуже різькі,коли з плетеною ненапрягався.
Тепер стоїть питання -"на плетеній працює та боїться,на лесі не працює.
одже поппер на активну рибку!!!???
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення ps_coder »

27.06.09 Хрінники - Rapala Skitter Pop 7 см 7 гр FireTiger, палочка тестом 10-40 , шнур 19.
Плили від бази Мотор в сторону острова, між каряжником і камишом то тут то там дивлюсь ганяє ... видно що риба невелика.
Кидав LMinnow33, 3DMinnow, Meps AgliaLong2 - не бере ... На попер до цього не розловив. Вдіваю попер і красота :) вихід, ще один, засікся...
знову так само ... взяв 2 перших окушка на попер ... дуже швидко почався вітер і нагнав хвилю при якій попером ловити не виходить.

В загалі рибалка нікудишня ... 3 окуня ... Радує одне що попер розловив - дуже видовищно :) я в захваті!

Зображення
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення B.B.B. »

fisherman писав:29.06.09 Хрінники...Тепер стоїть питання -"на плетеній працює та боїться,на лесі не працює. одже поппер на активну рибку!!!???
- до певної міри так, хоч і не завжди.
У цьому році мав змогу три рази випливати човном у Хріницькому водосховищі і лише два рази обриблювався на попер. ОДнак, попер не панацея. Помітив, що із самого ранку і під вечір ця приманка дає результати, а ось у день - практично ні або слід довго впиратися, щоб знайти того окуня. При цьому, якщо першого разу попер був фаворитом, то вже другого разу явно поступався іншим приманкам, а ось третього разу - на попер, можна сказати, взагалі не брало.
Таким чином, для себе роблю висновок - попер як приманка, добре, але про інші також не варто забувати. Якщо перших 2-3 проводки попером результату на місці не дають, можна сміло міняти приманку. Аналогічно із проводками щодо попером. Стартувати можна із відносно швидкої проводки попером, а згодом переходитьи до повільної - результату не має, міняємо приманку або місце.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення shanik »

В Хрінах найкращі улови мав на попер на світанку, ше в тумані, коли в комишах з першими променями починав чавкати окунь,важливо- проводку починати практично з урізу комишів, краще з просвітів між ними, в одинакових умовах на проводки що почались в півметрі-метрі від краю-покльовок в рази менше. Довго вірив шо на попер як мінімум вихід можна мати завжди,утюжити невпинно і на 10-20раз хтось з окунів псіхане, минулий рік розвіяв цю впевненість, мав декілька ситуацій коли знав шо окунь є стопудово, а він ігнорував будь яку швидкість і частоту, рівномірну і паузи.
Аватар користувача

pasha
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 08 травня 2010 20:13

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення pasha »

на хрінніках мене часто спасав поппер довжиною 9см на 7см риба не кидалась ;)
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: поппер та його тонкощі

Повідомлення Rostislavоvich »

Коли починає працювати попер? Перша половина травня , друга , чи взагалі в червні? Минулого року перших окунчиків на попер зловив у другій половині травня. В кого є досвід поділіться ;)
Відповісти

Повернутись до “Приманки”