СпорядженняПитання-відповіді

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Trans »

Повністю підтримую, але все-таки, чи можна якось окуня "насторожити", а щуку навпаки "привабити". Можливо яркими кольорами силікону, наприклад лимонний чи морковний.
Дане питання виникло в мене в черговий раз після рибалки в селі Страшево (я писав звіт). Водойма чисто щуча, ловлять в основному тролінгом. Щука некрупна, але кількість вражає - удачні риболови ловлять десятками. Я ж ловив 2 рази: 1-й раз - зловив 47 залікових окунів і жодної щучої покльовки., 2-раз - 16 гарних окунів, але знову жодної щучої покльовки.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Максим Млинів »

Trans писав:Повністю підтримую, але все-таки, чи можна якось окуня "насторожити", а щуку навпаки "привабити". Можливо яркими кольорами силікону, наприклад лимонний чи морковний.
Дане питання виникло в мене в черговий раз після рибалки в селі Страшево (я писав звіт). Водойма чисто щуча, ловлять в основному тролінгом. Щука некрупна, але кількість вражає - удачні риболови ловлять десятками. Я ж ловив 2 рази: 1-й раз - зловив 47 залікових окунів і жодної щучої покльовки., 2-раз - 16 гарних окунів, але знову жодної щучої покльовки.

Слушне запитання, відсікти окуня і піймати щуку. Дуже важко.
В мене було кілка випадків на ставку, де домінує окунь та щука, на 3/4 дюйма твістерок і 2гр. головка, при проводці над травою, після кількох покльовок окуньків , сідала "бонусна" щука - 1,500 і більше. Так от, що цікаво, проводка в момент покльовки - майже рівномірна, чуть вище підводної рослинності, всі піймані щуки були підсічені за край губи майже біля самого "вуха", що дає змогу стверджувати що "повелась" вона не на твістер, а "знімала" окуня, який скоріше всього йшов за приманкою. Перевірити теорію не мав можливості, бо мав при собі тільки мікроджигові приманки, (зазвичай на цьому ставку "набиваю руку", окунь дрібний піймав-відпусти). Як варіант, думаю спробувати приманки імітуючі окуня, (окрас, гра, т.ін.).
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Вітус »

Максим Млинів писав:
Trans писав: але все-таки, чи можна якось окуня "насторожити", а щуку навпаки "привабити".
На мій погляд, в любому випадку в рибалці буде присутня випадковість і, скоріше всього, -випадки вилову неочікуваного в певний момент виду риби будуть не прогнозованими та не поодинокими. Тобто, думка така - вряд чи можливо відсікти. Яскравий приклад-Хрінники. Ловлю щуку на "колебло" (Атом), і серед кількох щук "влітають" окуні на 1 кг. Або ціленаправлено ловиш окуня на вертуху 01 і серед когорти окунів -раптовий вихід щуки, та, як наслідок,- відкус делікатної снасті. Причому, з мого власного досвіду-атака окунем явно щучої приманки не набагато рідше, ніж щукою окуневої. Особливо влітку в жару (десь в липні) щука взагалі признає "мінімізацію" приманок і получається, щоб її взяти, треба ставити чи не найменші твістерки, коливалочки, воблерки, тобто явно не специфічно щучі приманки.
Стосовно того, що щука засікається зовні за кут щелепи, то в мене такий фокус був раз за разом при ловлі восени на обвідному в Несвічах. Тут, скоріше має місце те, що не будучи активною, вона просто, наздоганяючи жертву, б'є її мордою, намагаючись, можливо, вивести її з рівноваги чи оглушити, одним словом-"деморалізувати".
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Rostislavоvich »

На рахунок ціленаправленого лову щуки на мкдж . Зі свого досвіду, бувають такі моменти що щука пасивна а ні воблер ні блешня вертушка та сілікон більших розмірів її не цікавить, а на мкдж поміж окуньків пострелює ...
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Rostislavоvich »

Тобто коли щука пасивна, сам метод лову і є той оптимальній варіант :geek:
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Rostislavоvich »

Ніколи не ловив таку рибу як судак .Куди краще поїхати, в межах річок Іква та Стир щоб вполювати цю рибину?
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Максим Млинів »

Саме ближче - Малево, Торговиця. Якщо будиш вирушати маякни. Я також не проти туди поїхати.... ( тел. скинув в лічку)
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

Усім привіт!В мене таке питання.
Колір монофілки?Зелена чи Прозора?Щука чи Окунь? Підозрюю що на прозору окунь краще братиме.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення максім »

Сам почав ловити на зелену монофілку. Різниці від прозорої немає. Клюють окунці так само.
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

Дякую Максім!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”