СпорядженняПитання-відповіді

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

На Згоранах!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення sentkroy »

fisherman писав:Як відомо заборона до 10-го червня,а я планую в неділю 7-го випливсти.
НАКАЖУТЬ??? :)
А Ви попробуйте, і дасте нам потім знати НАКАЖУТЬ чи НІ...

P.S. якщо кожен із нас буде думати так, я можу сказати тільки одне "КУДА МИ КАТИМСЯ" :evil: :evil: :evil:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

sentkroy писав:
fisherman писав:Як відомо заборона до 10-го червня,а я планую в неділю 7-го випливсти.
НАКАЖУТЬ??? :)
А Ви попробуйте, і дасте нам потім знати НАКАЖУТЬ чи НІ...

P.S. якщо кожен із нас буде думати так, я можу сказати тільки одне "КУДА МИ КАТИМСЯ" :evil: :evil: :evil:
Та не куди ми не котимся.Просто за роботою Неділя вихідний,а наступна ще далеко,а так хочеться поплавати.
Я під час нересту не плавав!!!!!Краще зачекаю і крапка.
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Rostislavоvich »

Я вважаю що пливсти можна але на човен потрібно поставити велику синю мигалку з сереною . :lol:
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Питання-відповіді

Повідомлення We$t »

.
Востаннє редагувалось 03 червня 2010 17:57 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Darko
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 02 червня 2010 17:36

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Darko »

Привіт, форумчанам! Це буде моє перше повідомлення у Вас на форумі, оскільки як тут так і у спінінговій ловлі, я людина нова от же і запитання відпоідне.
При використанні шарнірного з"єднанняіз силіконових приманок віброхвости типу Shad чи Kopyto під час проводки постійно завалюються на бік,що на мою думку негативно позначається на грі приманки. При використанні джиг головки приманка грає реалістичніше крім того джиг головка краще тримає насобі силікон навідміну від голого гачка.
Питання - чиє сенс використовувати шарнір в даному випадку,чи можливо такий тип з"єднання і не використовується з даним видом приманокі, а тільки з твістером?
Можливо причина ще у том,що я використовую у повідку вертлюжок?
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення B.B.B. »

Darko писав:Привіт, форумчанам!

Ласкаво просимо!
Darko писав:... Питання - чиє сенс використовувати шарнір в даному випадку,чи можливо такий тип з"єднання і не використовується з даним видом приманокі, а тільки з твістером?
Можливо причина ще у том,що я використовую у повідку вертлюжок?
Тут є кілька моментів. Приміром, якщо мова йде про великі віброхвости, то шарнір і, справді, не є доречним, хоч і тут можна сперичатись до схочу. Адже, коли за мету ставимо кращу гру приманки, то великий розмір приманки сам по собі буде номрально грати і на джизі.
Знову ж таки, щось подібне із завалами може бути на течії, але і там використання звичайної джиги буде куди доречним, коли мова йде про наші річки. Виключенням у даному відношенні є місця у корягах і завалах, де використання шарніру із офсетом буде доречним.
А ось, якщо використовуємо мікроджиг - десь так до 6-7 грам і малий розмір приманки, то тут шарнір може бути доречним, як правило. Хоч знову ж таки варіації чи то шарнір чи то джига - це вже питання конкретного випадку, місця тощо.
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Sem »

Чи є сенс виходити на полювання на щуку з 5 до 8 годин ранку??? Просто в інший час аж ніяк не виходить!
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Вітус »

Sem писав:Чи є сенс виходити на полювання на щуку з 5 до 8 годин ранку??? Просто в інший час аж ніяк не виходить!
Як про мене, то саме те, що потрібно...
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення B.B.B. »

Вітус писав:Як про мене, то саме те, що потрібно...
- погоджуюсь цілком. Все таки літо і щука більш ймовірно візьме у ранковий та вечірній часи, а ніж удень. Однак зміни можуть стосуватися тих днів, коли погода пасмурна - тоді і вдень ймовірні виходи.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”