СпорядженняПитання-відповіді

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення sentkroy »

fisherman писав:Усім привіт!В мене таке питання.Колір монофілки?Зелена чи Прозора?Щука чи Окунь? Підозрюю що на прозору окунь краще братиме.
Зелену моноілку краще помітно на поверхні води, тобто для візуального контролю. А на повідок краще використовувати флюкокарбон, навіть із основною монофілкою. Буде трохи спасіння від щучих зубів, але не 100%, та й флюр не такий помітний у воді як монофіл.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Можна використовувати лєску що видна в повітрі ,вона прямо світиться синім кольором але є напівпрозорою. Щоправда таку волосінь зустрічав лише раз,в Ялті купив для морської рибалки , лєска бомба , дуже добре видно, особливо в сутінках коли ще повністтю не стемніло.
Да і розривне навантаження оказалось вище ніж зазвичай 0.18-5кг.
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

річ у тім що я навмисне купив 0.16 для окуня.А тепер задумався :oops:
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Непотрібно переживати окунь буде боятись флоресцентну лєску не більше ніж тонкий шнурок.Тим більше що лєска справді тонка.
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

Куплю ще прозору(умовно),порівняю.Відпишусь
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Думаю різниці буде майже непомітно ,але всеж удачі!
Зі мною була ситуація коли я думав що мій шнурок 00.6 відлякує окуня і ловиться гірше ніж на лєску 0.18, але практика показала різниці майже нема.Звичайно я не кажу про те що шнур не розтягується ,а лєска так і тд Я кажу про кількість покльовок.
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

Як відомо заборона до 10-го червня,а я планую в неділю 7-го випливсти.
НАКАЖУТЬ??? :)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Максим Млинів »

fisherman писав:Усім привіт!В мене таке питання.
Колір монофілки?Зелена чи Прозора?Щука чи Окунь? Підозрюю що на прозору окунь краще братиме.

Давайте подивимись на це під таким кутом: Спінінгова ловля - це постійний рух приманки в товщі води. Тобто, риба бере приманку, яка якимось чином нагадує об'єкт полювання... Далі в "момент атаки", спрацьовує інстинкт "хапай бо втече", і розглядати якого кольору в тебе монофіл немає часу. Плюси та мінуси жилки визначаються іншими факторами, і колір це не є суттєвий показник...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення fisherman »

Максим Млинів писав:
fisherman писав:Усім привіт!В мене таке питання.
Колір монофілки?Зелена чи Прозора?Щука чи Окунь? Підозрюю що на прозору окунь краще братиме.

Давайте подивимись на це під таким кутом: Спінінгова ловля - це постійний рух приманки в товщі води. Тобто, риба бере приманку, яка якимось чином нагадує об'єкт полювання... Далі в "момент атаки", спрацьовує інстинкт "хапай бо втече", і розглядати якого кольору в тебе монофіл немає часу. Плюси та мінуси жилки визначаються іншими факторами, і колір це не є суттєвий показник...
Добре сказав!!!
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Павло »

fisherman писав:Як відомо заборона до 10-го червня,а я планую в неділю 7-го випливсти.
НАКАЖУТЬ??? :)
Цікаво де саме?Якщо там де я думаю то ''накажуть'' 100%!Краще почекай ще кілька днів...
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”