СпорядженняПитання-відповіді

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення B.B.B. »

Павло писав:Скористайтесь ось
Павло, сайт цікавий. Думаю, у цьому щось є. Відразу глянув на те, як клював сьогодні окунь. Чому саме окунь, тому що після 18 год. був сьогодні на одному запресованому місці (Сапалаївка) - взяв біля десятка окунів. Були зі мною колеги - у них результат також непоганий.
А ось прогноз щодо окуня на зазначеному сайті - невтішний. Та як на мене - сьогодні для окуня саме те, якщо він проклюнувся навіть на Сапалаївці. Одним словом - довіряй, но провіряй!
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Sem »

Дякую всім за відповіді! Сайт цікавий, але щось не віриться що правду пишуть!
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

bodya.s
Амур
Повідомлень: 90
З нами з: 10 вересня 2010 21:04
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Ковель

Re: Питання-відповіді

Повідомлення bodya.s »

Привіт форумчани!!! У мене ситуація така сама як і в Darko. Перше повідомлення :) І таке питання: недавно придбав шнур, поставив "вертушку", шнур закручуватися почав, хоч і з вертлюгом. На вашу думку, закручений шнур це погано?
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення B.B.B. »

bodya.s писав:Привіт форумчани!!! У мене ситуація така сама як і в Darko. Перше повідомлення :) І таке питання: недавно придбав шнур, поставив "вертушку", шнур закручуватися почав, хоч і з вертлюгом. На вашу думку, закручений шнур це погано?
- без сумніву, так! У таких випадках вертлюг мало що дає, а ось шнур "вбивається" при подальших закидах.
Зі своєї практики роблю такми чином. Після 3-5 полоскань вертушкою, ставлю джигу і роблю таких 3-5 закидів. Потім знову вертушка.
Є ще один момент (яким ще не користувався, але чув поради) - у місці завідного кільця на вертушці, можна загнути його чатсину під кутом близьким до 30-45 градусів. Якоби не закручує шнура.
Або користуватися вертушками із передньою огрузкою.
Аватар користувача

Vob Ler
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 27 жовтня 2009 16:33
Звідки: Рівне

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Vob Ler »

Лично я отловил шнуром СЕБ 0,12 всё лето в основном вертушкой(прошлый год). Блёсны: БлуФокс№3 и Мепс лонг№3 и комета№3. Шнур не убил, живой по сей день, пользовался вертлюгами с подшипником, ставил прямо перед блесной. Самое интересное это застёжка-карабин. Она не симметричная, а как бы заокругленный треугольник остриём вниз. (Во закрутил блин... :D).
Так что смело могу рекомендовать эти карабины под вертушки. Нашёл такие подшипниковые вертлюжки без застёжки, только два колечка, навязал поводки подшипник+Флюр+застёжка(обычная американка) выглядит не так громоздко. Буду проверять весной.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення babay »

Хто знає?! Чи дозволено рибалити з човна, перепливати,тощо до початку нерестової заборони (до 1 квітня) ?.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Максим Млинів »

Так... ;)
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Вітус »

Не секрет, що часом Заубери, Ексії від Ріобі кидають петлі, причиною виникнення яких є "несанкціонована" намотка шнура на передній гальмівний гвинт, що прижимає шпулю, оскільки він виступає зайве вперед і має циліндричну (а не конічну) форму. Завдяки цьому конструктивному "прибамбасу" шнур мотається на гвинт, і далі, при наступному закиді злітає бородами. Одним з варіантів боротьби з "злом" є операція по зточуванню фаски гвинта та наданню йому конічної форми. Другим варіантом (десь читав) є викидання з шпулі якихось шайб, яких в шпулі багато.
Так от, питання, хто може підказати, які саме шайби треба викинути, щоб було "по-уму"? А ще краще скинути ссилочку по даній операції.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Питання-відповіді

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Rostislavоvich писав:Ніколи не ловив таку рибу як судак .Куди краще поїхати, в межах річок Іква та Стир щоб вполювати цю рибину?
теж ніколи не ловив :( ...Це майже моя мрія в рибалці зловити судака :)
Rostislavоvich ну і як? впіймали все ж таки судачиська? :lol:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Питання-відповіді

Повідомлення sentkroy »

Фото із поста Rostislavоvichа

Значить зловив.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”