СпорядженняВибір спінінгової котушки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення DRAKULKA »

Ладно, переходим все на Evergreen Opus и побырику закрываем эту тему, а то ругани много толку мало.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення We$t »

потру тему, активістів в бан

не провокуйте
huligan:

по темі, ловив різними катушками, для себе визначив золоту середину: Shimano Sephia/Soare, катушки з розряду, поставив-забув
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення Rostislavоvich »

Проблема в тому що не всі розуміють що таке бюджетна та не бюджетна катушка .Через що і виникає флуд . ІМХО Грубо кажучи , на приклад , берем всі катушки Дайва і ділим по ціні на три категорії бюджетну , середньобюджетну та топову. Кожна категорія ділиться також на три сигменти.
Якою складною б була чи не була економічна ситуація в країні (не хочу нікого образити) але катуха CROSSFIRE 3IB ніколи не стане топовою чи середньобуджетною у ДАЙВИ. НХНЧ
vadik2121 писав:а купити для "пантів"- не мій варіант
Звичайно буває і таке але майбуть ви ще не зовсім зізріли чи морально чи матеріально якщо так відгукуєтесь. Перегляньте на приклад відео з чемпіонату світу по береговому спінігу ,тобто зверніть увагу якими катушками ловлять спортсмени. Я не думаю що вони ганяють понти. ІМХО
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення vadik2121 »

Rostislavоvich писав:Проблема в тому що не всі розуміють що таке бюджетна та не бюджетна катушка .Через що і виникає флуд . ІМХО Грубо кажучи , на приклад , берем всі катушки Дайва і ділим по ціні на три категорії бюджетну , середньобюджетну та топову. Кожна категорія ділиться також на три сигменти.
Якою складною б була чи не була економічна ситуація в країні (не хочу нікого образити) але катуха CROSSFIRE 3IB ніколи не стане топовою чи середньобуджетною у ДАЙВИ. НХНЧ
Моє ІМХО небюджетні Шими починаються з магнієвого Твіна а Дайви з Сертейта.І якщо другі зроблені для морального задоволення(просто приємна і естетична річ),то перші це робочі трактори,в прямому і переносному смислі.Хоча виключення є у всьому.
Я думаю,що небюджет відрізняє конструкція.
В Дайви це пара сталь-бронза,гумові демпфери,якісний матеріал корпуса...Ну і намотка..."Загляденье"!
В Шими це "чорні" та "жовті" шестерні ГП з КПД 90% і передові методи їх штамповки(Дайва "козирні" шестерні ріже)
Крім цих двох фірм в категорії "небюджет-робочий інструмент",на жаль , ніхто не виділяється...
А такі катухи як Ван Стаал можна тільки обговорювати,їхні власники ними,як правило не ловлять,-гарна іграшка...
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення Rostislavоvich »

vadik2121 писав: Моє ІМХО небюджетні Шими починаються з магнієвого Твіна а Дайви з Сертейта.І якщо другі зроблені для морального задоволення(просто приємна і естетична річ)
Поділіться будьласка своїм досвідом користування цертейтом, мене дуже цікавить дана катушка.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Вибір небюджетної котушки.

Повідомлення Krokodill »

Не хотів я в цю тему влазити, але дивлюсь - ви тут сім сторінок накатьорили. wacko: Вже і чоловіка, власника стелли, пригнобили lol: .
В двох словах: на сьогодні китайці досягли значних успіхів в катушкобудуванні і їхні вироби до сотки баксів цілком справляються з покладенними на них функціями. Отже, якщо вам хочеться аскетичного функціоналу, або кируєтесь принципом "зачем платить больше...", чи просто "рибки половити" - ваш вибір ріобі, корморани, флагмани і т.д і т.п. Різниця у відчуттях між ріобі і екзістом буде в рази меньша, ніж різниця в грошах,а особливо в снастях від медіум і потужніше.
Для чого люди купують дорогі котушки? Все просто - естетика . Комусь подивитись час вистачає мобілки, комусь потрібен досконалий швейцарский механізм суум куикве price:
Пи.Си. Ніхто тут вам не буде писати про свої дорожчі снасті, доки теми будуть починатись з такого височайшого дозволу yu: :
shanik писав:Тому прошу цінителів, крім факту володіння, вказати власні позитивні (а головне, негативні) враження. Починайте!
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення Rostislavоvich »

Відсутність люфтів, ідеальна намотка , мінімальна вага , плавність ходу, при цьому потужність і довговічність + естетика катушки , на мою думку це не понти.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення We$t »

для луцьких, які не розуміють змісту теми, найкращий вихід побачити і покрутити катухи топ-рівня. Я завжди готовий показати і поділитись досвідом по дайва і шимано, Петро думаю також не відмовить, Гєна стел і екзистів мішками крутив. Пишіть, домовимось
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Вибір спінінгової катушки

Повідомлення We$t »

тема "Вибір не бюджетної котушки"об'єднана з "Вибір бюджетної котушки" і перейменована в "Вибір спінінгової котушки", флуд видалено

подальші холівари не вітаються

vadik2121
ROST

отримують попередження,

Вітус отримує 3 дні RO
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення vadik2121 »

We$t писав:для луцьких, які не розуміють змісту теми, найкращий вихід побачити і покрутити катухи топ-рівня. Я завжди готовий показати і поділитись досвідом по дайва і шимано, Петро думаю також не відмовить, Гєна стел і екзистів мішками крутив. Пишіть, домовимось
Приймаю запрошення!
Зроблю машину - поїдемо на рибалку і сумістим приємне з корисним-покрутим\покидаєм бюджет і небюджет!
З повагою!
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”