СпорядженняВибір спінінгової котушки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення shanik »

Як темка ожила, інфи по якісних катушках море.
Аватар користувача

Sitius
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 12 березня 2012 21:16
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Ківерцівський р-н с.Дерно

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення Sitius »

В мене Наскі с2500 два роки ловила щупаків ,інтенсивно ловила,і стан на 4.Головне - не таптать,не ранять ,не топить,можна і Твінпауер убить за дві рибалки.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Вибір небюджетної котушки.

Повідомлення vadik2121 »

<>< Fisher ><> писав:
Sem писав:
Sitius писав:Колеги як на вашу думку такі котушки як Shimano Rarenium and New Nasci можна віднести до небюджетних?
Тут все просто, для декого це "шарпотреп", для декого вершина, а для 50%відсотків риболовів, це "золота середина"!
Скажіть будь-ласка, от що в тій Нескі є такого хорошого? Я думаю, що таку катуху купляють тільки ті риболови, які хочуть ходити і всім казати, що я *тіпа* крутий рибак, ловлю катушкою Шимано. yu: Потрібно купувати або значно дорожчу катушку цього виробника, або топову якогось іншого... aga: ІМХО
Скажу!
З Наскі ,можна сказати ,починається сімейство "дорожчих" катух.Це друга по ціні після Ельфа катуха з "безкінечником".Що б там не казали а без безкінечника,тобто з "паровозом", нормально(майже ідеально)мотає тільки Екзіст і йому подібні. Але я особисто з цього сімейства "Шиманоф" взяв би Ельфа,тобто по принципу ціна-якість,або "худшее из лутшего"!Не бачу великої доцільності в дорожчих моделях.Тобто наявність S-ARB підшипників ще не значить,що катуха повинна коштувати в 1,5 рази дорожче.Тим більше,що там де вони стоять прекрасно працювали б і "простіші" підшипники,але з тепловим(здається так) зазором по мінімуму!Саме через підшипники із збільшеним зазором не можливо повністю усунути паразитні люфти в катушці.
bodya.s писав:Але наскі це реально робочий інструмент, а не "я тіпо крутий рибак". От купа топових катух дома лежать в Тараса оце крууууто!
Моє ІМХО "реально робочий інструмент" мав би мати металевий корпус...А так в принципі це вже не Ексейдж\Нексейв!Різниця суттєва...
Sitius писав:Легше сказати шо в Nasci погане-стик дужка-ролік,і мабуть шпуля,в старої моделі шпуля була краща.І біліше поганого немає,головна пара хороша,підшипникі хороші,обгінна муфта хороша,корпус гуд,таі все інше добре.Якщо є конкретні аргументи будьласка наводьте!
Мені здається що головна пара звичайна,хороша вона в Твіні і йому подібним,вона там покрита чимось хитрим...Корпус не гуд,він пластиковий...З іншими аргументами мушу погодитись.
"Небюджетні" - треба розуміти, ті які забезпечують якісну, стабільну і довготривалу роботу (в адекватних умовах) без будь-якого доопрацювання (крім ТО). Правда, є ще тюніг і стайлінг, дуже небюджетний. ІМХО, вищезгадану якість забезпечать катухи цінового діапазону від середини, і вище модельного ряду, окремо взятого виробника, наприклад від Біомастера в Шимано і Лювіка в Дайви.
Так в тому то і біда,"без будь-якого доопрацювання" не виходить!Той же Біо чи Рареніум ,взятий з полки магазина ,люфтить шо китайський вєлік!(Перше відео в низу як про мене-іллюстрація до посту)Але продавець зразу зрозумів на що я дивився(певно я не перший) і дав мені Екзіста...Да, це звичайно КЛАСНА,я б сказав ДУЖЕ КЛАСНА цяцька!!!Люфти в ідеалі,хід ...навіть не знаю як пояснити...по цій катушці я зрозумів що таке "бархатний хід"!
Ось не розумію наприклад навіщо купувати в розмірі 2500 при вазі 270 гр. за 1000 з лишнім гривень, знати, що в цій катушці щось негаразд і говорити, що це робоча конячка afiget: Купили б Ексію
Згоден з кожним словом!10 грам лишньої ваги Ексії "переважують" всі "панти"катух до 2,5 тис.грн!:)
Але японці змилувались і випустили модель 2013, щоб потішити шанувальників цієї робочої конячки rzhach: http://daily-fishing.ru/snasti/reels/no ... g_chast_2/
"Повбивав би гадів!"(С).X-SHIP звичайно штука правильна,я б навіть сказав що це останній штрих в "казирній" катушці,але Наскі з "паравозом"...це капєц!Одне слово -мерчендайзери,блін!
Ale}{ писав:<>< Fisher ><> спробуйте пояснити що в цій котушці негаразд? Знаєте, маючи Shimano Nasci C2000S та 2 Ryobi Excia (2000 та 3000) я розбирав кожну з них, так ось, розбираючи Шимано я якось не бачив що вона чимось ущербна перед Ріобі, майже ідентична схема (а що нового можна придумати в безкінечнику?) посадка деталей якісна, люфти забрані набагато краще як в Ексії, тільки от що корпус з пластика, але то не є аж такий мінус.
Не знаю як для кого, а для мене основний критерій у виборі котушки це те, що коли рибалиш, ти про неї просто забуваєш, ні тобі петель, ні відстрілів, нічого, просто тихо робить свою роботу (підмотує шнур) і не заважає, а чи це буде Excia чи Stella що мені, що рибі однаково, розумію що топовими речима користуватись приємніше морально, але на практичну сторону питання більше впливає ваше вміння ловити рибу, а не інструмент яким ви це робите.
Правильними вважаю тільки виділене мною.А перша виділена фраза має висіти в магазинах над вітринами,дуже сподобалась!Патентуй,бо мерчики стирять ідею!
Різниці в них по суті дві.Корпус,як Ви правильно відмітили, та ще в Ексії(крім ваги це практично єдиний недолік) не вистачає напрвляючої бігунка безкінечника!Дуже потрібна деталь,її наявність сильно впливає на легкість ходу під нагрузкою і без,на відсутність люфтів і як наслідок на укладку шнура!
Ну і"ложка дьогтя" Стелла блін!Це нова катуха!(майже без мастила в середині!)
Shimano Stella 2500s



Stella 2500s после смазки


Люфти не зменшились,але стук пропав...Ту явно просто помазати не достатньо,але раз людину влаштовує...
Якби дід мороз спитав яку катуху мені подарити я би попросив Дайву Екзіст! lol: lol: lol:
З повагою!
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення vadik2121 »

Зачистив флуд...
З повагою!
Востаннє редагувалось 23 березня 2013 15:14 користувачем vadik2121, всього редагувалось 1 раз.
З повагою!
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення babay »

Так якими катушками користуються рибалки волині... Ай як цікаво почути!. А то хочу хорошу кашутенцію, "созрел" купити, а на відгуки всі якісь скупі, чи можливо в одного Тараса є файні катухи?
Давате обговоремо хто які використовує.
Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення белий »

mitshel mag pro light -1500 на свої гроші просто бомба .Розмір 1000 пошимано 3000 важить 199гр. всі навороти топових котух. 2 роки і мікруха і 100гр кормухи на фідері.ВИТРИМАЛА ВСЕ. Так -що рекомендую НЕПОШКОДУЕТЕ.Я спочатку сумнівався .доки не побачив її в одного львівського колеги по спорту.Розпитав його і взяв собі.
Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення белий »

1500 це ціна в гривнях.
Аватар користувача

akrus

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення akrus »

белий писав:mitshel mag pro light -1500 на свої гроші просто бомба .Розмір 1000 пошимано 3000 важить 199гр. всі навороти топових котух. 2 роки і мікруха і 100гр кормухи на фідері.ВИТРИМАЛА ВСЕ. Так -що рекомендую НЕПОШКОДУЕТЕ.Я спочатку сумнівався .доки не побачив її в одного львівського колеги по спорту.Розпитав його і взяв собі.
Розмір 1000 по шимано 3000 важить 234 гр
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення babay »

Так якими катушками користуються рибалки волині... Ай як цікаво почути!. А то хочу хорошу кашутенцію, "созрел" купити, а на відгуки всі якісь скупі, чи можливо в одного Тараса є файні катухи?
Давате обговоремо хто які використовує.

Спочатку появилась думка взяти Daiwa TD Sol 2500 , потім подумав, і дивився на DAIWA
LUVIAS 2500R. І "созрела нова мисля", ще трішки добавити і можна взяти Daiwa CERTATE 2500 R CUSTOM .
Коли більш детально почав ознайомлюватись з механізмами котушок DAIWA CERTATE 2500 R і Shimano 11 Twin Power 2500,то прийшов до висновку,що краще буде Shimano.
CERTATE-топова котушка, а механізм, не набагато кращий ніж у RYOBI.

Вагаюсь з вибором-в кого які думки.
Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Вибір НЕ бюджетної котушки

Повідомлення белий »

Запитай в Гринюка здаеться в нього такий сертейт.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”