СпорядженняПовідки, матеріали та іхні конструкції.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення Trans »

<>< Fisher ><> писав:СПРОБУЙТЕ ФЛЮР І НЕ ПОЖАЛІЄТЕ! :!: ! :!: ! :!: ! :!: ! :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Якщо відверто, то металевого повідка на спінінг не пробував ще жодного разу. Тому і ставлю можливо і примітивні запитання, хочеться почути всі плюси і мінуси.
Що стосуєтьсяч флюрокарбону, користуюся ним постійно. Але, тыльки зараз взнав, що неякисним (мый плавиться). Користуюся в основному флюрокарбоном Сальмо ы Гамакатсу.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Якість флюра залежить на мою думку не від фірми, а серії. Флюр Салмо і Гамакатсу взагалі в цих фірм в одній серії. Хоча флюр Салмо використовував для мдж і воблерів і претензій немає! Чесно кажучи я для мдж не сильно прискіпливо вибираю флюрік тому, що часто обриваюсь. А ось для ціленаправленої ловлі щуки потрібно брати самий якісний!!! Хочу ще сказати, що не потрібно думати, якщо флюр дорогий то значить якісний. Ось мій товариш попробував Sunline і каже, що повне барахло, але потім купив іншу серію цього ж виробника і задоволений. З розповідей моїх знайомих які вже декілька сезонів користуються флюріком виходить,що краще брати цей матеріал від виробників які випускають спеціально шнури, жилки,а не в тих, що в асортименті мають все від гачка до човна :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення Trans »

Почитав гарну інформацію на Рівненському форумі про флюрокарбонові повідки, раджу
Дійсно, якісний флюрокарбон не повинен плавитися, а обвуглюватися, а ще (!) "флюрокарбон відрізняється від звичайної жилки м"ягкістю і відсутністю пам"яті".
Передивився весь свій наявний флюрокарбон, м"ягкого не знайшов :?
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вчора з sentkroy їздили в Рівне затарюватись риболовними прибамбасами. Крім всякого оснащення, прикупив собі на авось флюрік Elite Alliance 0.215. Вдома провірив, реально обвуглюється. По мікрометру реально 0.2. Можливо хороший матеріал :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення Вітус »

<>< Fisher ><> писав: прикупив собі на авось флюрік Elite Alliance 0.215.
А шо він по ціні? і скільки метрів в розмотці? ;)
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Розмотка по 30 метрів. Ціна як за флюр від Salmo в цьому діаметрі. А тонші діаметри стоять значно дешевше. Наприклад 0,14 вартує 24 гривні.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Автор цієї теми
sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення sentkroy »

Після такої кількості постів на тему флюрокарбон якось дивно зачіпати тему метелолому. Та все ж таки хочу поділитись деякою інформацією якщо когось цікавить. Мова йде про славнозвісний матеріал з якого ваготовляється металічний повідок це дріт польовка. Хлопці підказали де взяти даний девайс... Старий ринок відділ радіодеталей (там де продають різні дроти і кабеля), коштує 1 м - 2 грн. Відрізали два куски (тіпа подвійний), в кабелі ідуть мідні жили і стальні які саме нас і цікавлять, їх там аж 7 шт. Отже за 2рубля придбав 14 м ціного матеріалу. Можна тільки представити скіко можна накрутити повідків і ціну повідка (струна не спливає).
Пробував робити скрутку без фурнітури, БОМБА, працювати з матеріалом одне задоволення (під навантаженням тримає 9 кг). Дріт трохи товстіший від першої струни, але тоньший від другої, деформований дріт легко вирівнюється руками, струна такого зробити не позволяє. Отож кого зацікавила інформація хай бере на озброєння. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення Deranger »

Sentkroy
Дякую за чудову ідею про "польовку"! Я ж її в армії кілька кілометрів протягнув між різними КПП і постами. Обов'язково поюзаю цей матеріал в новій якості! Але, здається, вона має їржавіти, якщо не помиляюсь
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення shanik »

Андрюха, а ти з армії її трохи притягнув? Поділись, на пробу.
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Повідки, матеріали та іхні конструкції.

Повідомлення Deranger »

Я був чєсний солдат: брав тільки те, що погано лежало :lol:
Але польовки взяти не здогадався - прийдеться купувати. Як знайду чи куплю - поділюся
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”