СпорядженняРеєстрація човнів

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
vvOldest
Мальок
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Реєстрація човнів

Повідомлення vvOldest » 10 листопада 2011 11:55

На жаль не знайшов відповідного розділу чи теми, тому створив нову.
Можливо хтось володіє інформацією як провести реєстрацію моторного човна у Волинській області?
Посилань на нормативну базу не залишайте, бо вони відомі.
Рекомендацій типу "... наплюй ..." не давайте - я законопослушний громадянин.
Головне: чи можна це провести в межах Луцька, чи треба перти на Київ і якщо можна, то який алгоритм, адреси та телефони установ, тощо.
Дякую зазделегідь. Думаю ця тема буде цікава не лише мені.
З повагою.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення Alegator » 10 листопада 2011 12:17

Тема дійсно актуальна. Це питання вже піднімалось, от правда не можу знайти. Можливо бачив на Рівненському сайті. Там, доречі, були розписані всі телефони, адреси і т.д. По памяті також пригадую, що реєструються човни по певних параметрах (вантажопійдомність понад 300кг і т.п.). Знайду посилання, обовязково скину. Сам вже думав про режстрацію.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

samuraj
Йоржик
Справжнє ім'я: Сергій
Дякував (ла): 260 рази
Подякували: 165 рази
Контактна інформація:

Повідомлення samuraj » 10 листопада 2011 13:06

Регистрация лодок Луцк, Словацкого 30.
Ярослав, тел 0675012127, 0332249188
В зависимости от длины 500-700грн.
Права до 30л.с. +-2400 грн.
За це повідомлення автора samuraj подякували (всього 3):
dron83 (12 листопада 2011 17:25) • wetal (16 лютого 2012 15:48) • DRAKULKA (13 січня 2017 17:19)
Рейтинг: 8.11%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1031 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 06 лютого 2017 17:30

Оновлю інформацію по реєстрації плавзасобів.

Отож, як воно відбувається:

Спочатку берете усі документи на човен (сертифікат малого судна, чек покупки чи накладну, і т.п.), плюс паспорт та код і їдете в Державну службу транспортної безпеки на Зв'язківців 1б. Це від Лучеська звертаєте на Електроапаратну та через якусь сотню метрів зправа бачите ось такий будиночок біля АЗС Аветра, піднімайтеся на третій поверх в кабінет №305 до Катерини 066 798 96 30.
Зображення
Хвилин 10-15 пишемо заяви та заповнюємо декілька простих формулярів. Катерина робить копії, перевіряє написане та видає копію заяви з вписаним вашим майбутнім бортовим номером човна.

Далі з цією заявою та човном їдемо в Регістр судноплавства України на Словацького 30 для проходження техогляду. Якщо подивитеся на Гугл або Яндекс картах то такої адреси не побачите, але це та сама будівля що й Словацького 28а та 28б (на задньому плані зверху видно 16-поверхівку з Карамель-кафе).
Зображення
Йдемо в кабінет №2 на першому поверсі до Валерія. Віддаємо папери від Катерини, отримуємо розрахунок згідно параметрів човна, біжимо в Ексімбанк, оплачуємо (із зазначенням бортового номера в призначенні платежу), приносимо квитанцію Валерію та отримуємо первісний акт технічного огляду.

Потім знову до Катерини. Віддаємо акт огляду та отримуємо рахунок за реєстрацію. Знову в банк (найближчий Приват в Лучеську), оплачуємо, приносимо квитанцію. Залишаємо свій номер мобільного.

Через добу можна завітати знову до Валерія та вже отримати ТО (техталон, свідоцтво, технічний формуляр судна та акт огляду).
Зображення

Катерина зателефонує коли з Києва приїде судновий білет, чекати фідбеку доведеться протягом місяця. Цим часом можна зайнятися безпосередньо насененням бортових номерів на свій човен, замовити нарізку трафаретів з оракалу та придбати балончик автомобільної фарби-антигравійки або пвх-баннер, а кому не важливий зовнішній вигляд плавзасобу - наліпить і з ізоленти.

Зображення

Ну і в фіналі заходите в Регістр судноплавства http://www.shipregister.ua/ships/index.html
Вводите свій номер і бачите, що ви офіційно стали законослухняним повноцінним власником зареєстрованого плавзасобу.

motorka:

Застереження: для підтвердження оплат потрібні оригінали банківських чеків. Тому, по-перше - не оплачуйте такі платежі через он-лайн додатки, типу Приват24. По друге - якщо в банку використовуються ЕЦП та цифрові печатки і немає круглої печатки - просіть касира проставити на чекові хоча б прямокутний мокрий відтиск датчика з назвою банку та датою сплати і живий підпис касира.
За це повідомлення автора DRAKULKA подякували (всього 9):
Portugal (06 лютого 2017 19:20) • SIVSON79 (06 лютого 2017 19:32) • sentkroy (06 лютого 2017 20:31) • Bichunya (06 лютого 2017 23:04) • vadik2121 (06 лютого 2017 23:20) • babay (07 лютого 2017 00:21) • v2s77 (07 лютого 2017 12:27) • Trans (07 лютого 2017 16:16) • БОДІК (12 березня 2017 11:11)
Рейтинг: 24.32%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

babay
Окунь
Справжнє ім'я: Cергій
Дякував (ла): 387 рази
Подякували: 320 рази

Повідомлення babay » 07 лютого 2017 00:29

Оновлю інформацію по реєстрації плавзасобів.

Отож, як воно відбувається:.........................

БРАВО !!! luks:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

v2s77
Плоскирка
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 133 рази
Подякували: 50 рази
Контактна інформація:

Повідомлення v2s77 » 07 лютого 2017 12:31

Дякую за інформацію.
Ще б актуальні ціни, на сьогоднішній день, вказати.
І відповідальність за використання не зареєстрованих плавзасобів?

ПОГАНИЙ ДЕНЬ НА РИБАЛЦІ КРАЩЕ, НІЖ ХОРОШИЙ ДЕНЬ НА РОБОТІ...

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1031 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 07 лютого 2017 12:49

Від штрафу до конфіскації. Але якщо ви хочете порахувати "економіку" між тарифами стягнень та реєстрацією - то вибачте, в цьому допомагати я не буду. Тому що, окрім порушення вимог судноплавства, також згідно пункту 3.15. Правил Рибальства забороняється будь-який лов риби з незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають чіткого реєстраційного номера (за винятком гребних човнів довжиною до 2,5 м).

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 08 лютого 2017 10:29

DRAKULKA писав:...згідно пункту 3.15. Правил Рибальства забороняється будь-який лов риби з незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають чіткого реєстраційного номера (за винятком гребних човнів довжиною до 2,5 м).
Як на мене то це велика дурня!
Яка різниця між рибаком на надувному човні 2м та на дерев"яній "крипі" 3.5 метра довжиною?
Ці закони давно пора на звалище...як і тих хто їх писав!
За це повідомлення автора vadik2121 подякували (всього 2):
v2s77 (08 лютого 2017 16:16) • OKomarik (11 лютого 2017 19:16)
Рейтинг: 5.41%

З повагою!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

vadik2121
Щука

Повідомлення vadik2121 » 05 квітня 2017 09:16

Знову не прийняли...але надіємся!
Есть надежда что законопроект №2475-а «О внутреннем водном транспорте» примут уже в этом году...
Сообщение от vadik2121 Посмотреть сообщение
А можно в двух словах ,- что там хорошего о регистрации?
Стаття 37. Реєстрація малих і спортивних суден та суден для розваг
1. Реєстрація малих і спортивних суден та суден для розваг здійснюється у Судновій книзі України. Реєстрації в Судновій книзі України підлягають:
малі судна довжиною більше 4 м незалежно від наявності механічного двигуна;
моторні малі судна та судна для розваг, незалежно від їх довжини, які оснащені двигуном потужністю 12 кВт і більше;
взято тут http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.p ... ost1571943

З повагою!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

vadik2121
Щука

Повідомлення vadik2121 » 23 липня 2017 19:23

Ну що,панове,є нагода знову відновити/зробити "права" на моторний човен.(мої "кончились" 01,01,2017)
Сьогодні і вчора по Хрінницькому водосховищі "літав" човен з якимось г..доном на моторі і (припускаю)поліцайом на носі.
На човні було написано рибоохорона.
Це ...не знаю навіть що воно,бо не назвалось,виписувало протоколи за мотор на човні чи що...
До нас вони підпливли коли ми стояли на плотву і не назвавшись гавкнув перегаром замаскованим жуйкою,-"документи".
Після "занирюваннь" прошлого року нічого "мокнучого" на човен не беру окрім мобілки,тож доки були на березі(розумію,що не правий,але що є то є).
Напарник (власник двигуна) попросив мовчати ...я і мовчав stena:
В процесі ромови,якщо викинути мат,виявилось що дон на моторі з Рівного, звати Юра,молодого напарника на носі звали здається Володя,і вони якась "група" чи то оперативна чи то ще якась,цілу ніч лови браконьєрів і витягували сітки(може навпаки , я не зрозумів).В молодого на поясі були кайданки,що натякало на можливу причетність до поліції...Ні форми ні розпізнавальних знаків на них не було,про "показати посвідчення" навіть мови не було...
Одним словом сказав шоб мотора на човні він не бачив,ну ми їх познімали з транців і покидали в човен...потім вечором начепили і погребли на базу...
Не зрозуміло хто вони і шо,які в них конкретно претензії. Чи то про "нізя ходити з мотором" чи то шо...
Потім "кашмарили" ще декілька водномоторників,кружили навколо них,полуматом кричав щось про незрозуміло що...
Одним словом всі на Словацького до Валерія на реєстрацію.

Також , може хто зна,як зареєструвати дерев"яну саморобну плоскодонку(у нас в компанії не всі з документами)?

З повагою!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”