СпорядженняВибір спінінга

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення babay »

OK!
Аватар користувача

slon55
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 14 вересня 2011 16:18
Справжнє ім'я: николай
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення slon55 »

babay писав:Шановні форумчани, хто має такий інструмент-St.Croix Legend Elite LES76MLXF2.
Планую білдерську, але можливо заводська мене влаштує. Заводської в руках не тримав.
Прошу відгукнутись!
маю таку в серійному виконанні...палка -СУПЕР!!іноді використовую під твіч...в основному ловлю на силікон...зручно "січе" рибу _легкий рух кистю_завдяки строю....тактильні відчуття починаються з 4гр....більше 8 грам ще не грузив ,але відчуваеться запас потужнасті...на мою думку реально до 15гр.можна нагружати...
имхо...заточена під ловлю силіконом судака...з воблерами відчуваеться дискомфорт при закиді(Екстра фест) lol:
[/quote]І враження хочу почути про легенду 76 до10,5........[/quote]
Тільки позитивні luks:
...на потрях кол колом...при виважуванні "включається"середина бланка
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення babay »

Спасибі всім хто відгукнувся!........
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення Ale}{ »

Прошу поради у виборі спінінга під джиг 15-20 грам + приманка (70 %) та твіч воблерів 6-9 см (30 %). Бюджет 200 у.о. Допоки зупинився на двох варіантах: St.Croix Avid AVS70MLF2, 2,1 м, 3,5-10,5 гр (в неті пишуть про реальний тест палки під джиг 10-20 грам, ато і більше) та Elite Alliance Логик 2,30 м, 5-25 грам. Авід тряс в магазині, а от палочку від Elite Alliance та MMM бачив лиш на картинках з інтернету.
Можливо хтось ловив даними палками, дайте відгук.
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення babay »

Прошу поради у виборі спінінга під джиг 15-20 грам + приманка (70 %) та твіч воблерів 6-9 см (30 %). Бюджет 200 у.о. Допоки зупинився на двох варіантах: St.Croix Avid AVS70MLF2, 2,1 м, 3,5-10,5 гр (в неті пишуть про реальний тест палки під джиг 10-20 грам, ато і більше) та Elite Alliance Логик 2,30 м, 5-25 грам. Авід тряс в магазині, а от палочку від Elite Alliance та MMM бачив лиш на картинках з інтернету.
Можливо хтось ловив даними палками, дайте відгук.
З весни користуюсь таким St.Croix Avid AVS70MLF2.
Для твіча палка подобається, по приманках 65 і неупористі 80 - комфортно продьоргуються.
В даний час ним джигую. Комфортно працює від 8 - до 15гр.бошка+до 4" гуми.
На форумах пишуть що авіди глухі,......Тьфу,...брехня,.........Можливо не такі дзвінкі, як легенди, алє досить хороша вудка.....
P.S. Хоча для нічної ловлі планую легенду.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення kayot »

Дабы не создавать новую тему - пишу тут.
Захотелось в этом году попробовать ультралайт до 5 гр, почитал немного, но так и не могу для себя определиться, поэтому прошу совет у бывалых земляков.
Интересует спин в размере не больше 2-2,1м, до 4-5 гр мормышки + джигголовки, желательно со светлой вершинкой (темную ОЧЕНЬ плохо видно), тубус - это было б хорошим бонусом, ценовой диапазон до 700 грн, места ловли - водойомы в округе Луцка.
Смотрел на блю берд, вроде как всему отвечает....но как на меня - тест завышенный, жестковат кончик.....хотя на воде не пробовал, только в магазине.
Прошу совета!
Спасибо.
Зображення
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення Bodya2222 »

По моєму за 700 грн. який би ти в руку не брав він буде не з тим тестом що зазначено. Ну хіба що б/у.
А щоб попробувати себе мдж можливо і підійшов би і б/у.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення kayot »

Bodya2222 писав:По моєму за 700 грн. який би ти в руку не брав він буде не з тим тестом що зазначено. Ну хіба що б/у.
А щоб попробувати себе мдж можливо і підійшов би і б/у.
пасиб за ответ, б/у я как вариант рассматриваю.....
Зображення
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення Trans »

kayot писав: ...Смотрел на блю берд, вроде как всему отвечает....но как на меня - тест завышенный...
Спасибо.
Там якраз тест незавишений а занижений (проблема фактично всіх бюжетних ультралайтових спінінгів), замість декларованого 0,5грам - реально від 2 навіть 3грам. Що стосується верхньої межі - то фактично відповідає 5грам, правда вже трошки "провалюється".
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення Sem »

kayot Раджу придивитись, до Major Craft crostage 702 0.5-5. розумію, що трохи не вписується в бюджет, але можна за ті гроші взяти б/у. П.С. На момент написання повідомлення, спіннінг вже продав (щоб не подумали що хочу втулити :)). Продав якраз по причині, що реальний тест 4+приманка. Мені замало, так як основна вага 2-5г.
Ще можна глянути на Кальзанте, ось у неї то тест завищений, ні про яких 6гр. там і мови бути не може, і з мормишками на ура.
А ось це вже реклама stesnya: https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... =35&t=2237
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”