СпорядженняВибір спінінга

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Вибір спінінга

Повідомлення shanik »

Прикольна примірочна
http://rod.kvazarvps.com/?lang=ua
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення Alegator »

Шановні рибаки, підкажіть, де в Луцьку є нормальний вибір спінінгів по нормальній ціні? Я знаю кілька точок: Кльово (на Волі), Собчук Саша (Варшавка), Глобус, Саша (ст.ринок), але ціни і вибір ще не моніторив. Шукаю ультралайт. Хто користувався даним видом спінінга, :arrow: відгукніться.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Шановні рибаки, підкажіть, де в Луцьку є нормальний вибір спінінгів по нормальній ціні? Я знаю кілька точок: Кльово (на Волі), Собчук Саша (Варшавка), Глобус, Саша (ст.ринок), але ціни і вибір ще не моніторив. Шукаю ультралайт. Хто користувався даним видом спінінга, :arrow: відгукніться.
З дорогих у Глобусі - хлопці можуть привезти під замовлення, але ціна відповідно!
З тих, що у Луцьку - бюджетні із Mikado, Salmo, Jaxon - як ти і відзначав, Кльово (на Волі), Собчук Саша (Варшавка).
По тих, що були у фаворі серед чемпіонів на змаганнях по спіну - виключно через Інтернет, або в Києві.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення sentkroy »

Шановні форумчани хочу запропонувати одну ідею: в цій темі "Вибір СПІНІНГА", є Велике прохання щоб рибалки які мають досвід ловлі на той чи інший спін, тобто спін який Ви викорстовуєте на рибалці, опишіть свою снасть. Тобто на яку модель, довжину, тест для якого виду ловлі і яку рибу переважно ловите. Ціль цього проекту в тому щоб допомогти однодумцям по захопленню. Звичайно в кожного смаки різні, та на фоні відгуків про снасть буде легше орієнтуватись у виборі. Я не закликаю до реклами тої чи іншої марки, просто своїми відгуками зможемо формувати рейтинг актуальних снастей на ринку запропоновоних товарів...
З Повагою...
P.S. про свої снасті скоро опишу. ;) ;) ;)
Востаннє редагувалось 23 листопада 2009 16:23 користувачем sentkroy, всього редагувалось 1 раз.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення ttman »

sentkroy писав:Шановні форумчани хочу запропонувати одну ідею: в цій темі "Вибір СПІНІНГА", є Велике прохання щоб рибалки які мають досвід ловлі на той чи інший спін, тобто спін який Ви викорстовуєте на рибалці, опишіть свою снасть. Тобто на яку модель, довжину, тест для якого виду ловлі і яку рибу переважно ловите. Ціль цього проекту в тому щоб допомогти однодумцям по захопленню. Звичайно в кожного смаки різні, та на фоні відгуків про снасть буде легше орієнтуватись у виборі. Я не закликаю до реклами тої чи іншої марки, просто своїми відгуками зможемо формувати рейтинг актуальних снастей на ринку запропоновоних товарів...
З Повагою...
P.S. про свої снаст скоро опешу. ;) ;) ;)
Підтримую!!! Оскільки рахую себе початківцем, і вибір спінінга також актуальне питання...
Аватар користувача

fars
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 14 грудня 2009 01:08

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення fars »

Уважаемые форумчане!Помогите пожалуйста выбрать "палку",из тех,что есть в магазине "Кльово".Тест 2-14(4-18),длинна 2,70м.
Джиг и воблеры(иногда "ветушки" до 10гр). Ловля в основном с берега. Цена до 400 грн. Очень хочется Banax Mega,но пока на него "силенок" не хватает.Заранее спасибо!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення shanik »

На мою думку, цікавими є палки Флагман Сенсор і Сільверігл(мікадо). Але вони трохи легші по тесту(заявленому) і джигового напрямку. Про першу відгуків багато, плюси - дозволяє анімацію і крнтроль проводки по кінчику, мінус -глуха в руку(але в даній ціновій категорії дзвінких не буває), є відгуки, що ламка. Друга на потрях викликає здивування, чому так дешево, ледь собі не купив, та не ризикнув експерементувати. Її має мій знайомий, ніби задоволений, хоча статистики малувато.
А взагалі щоб палка була доброю для джигу, воблерів і вертух до 10гр., то таких мало і серед набагато дорожчих. Назбирай на Мегу, а краще на Ультру, до речі,на Домі Рибака їх часто продають б\у подешевше(трохи ризиковано).
До весни час на вибір є.
Аватар користувача

fars
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 14 грудня 2009 01:08

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення fars »

Спасибо,shanik! Наверное все-таки не буду спешить,и поднакоплю на Banax.Я на Варшавке как-то попробовал его,ну просто спин для меня! Лег в руку как родной!! :)
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення shanik »

fars писав:,Лег в руку как родной!! :)
Це дуже важливий фактор, снасть має бути комфортною, а це строго індивідуально.

Якщо є час, перечитай цей форум http://ul-fishing.com/ulf/modules.php?n ... wforum&f=4, інфи тут нємєряно.
Аватар користувача

fars
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 14 грудня 2009 01:08

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення fars »

Всем привет! УРАА! Спин куплен!BANAX MEGA лайт,тест 2-12гр,рост 2,44м. 3-х граммовую вертушку кидает на 15-20м.Чувствительность на джиге,в руку пока проверял на 5 граммах,
оценка 5.По мере возможности буду делиться своими впечатлениями от него!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”