Все інше про поплавкову ловлюЯк навчитись ловити рибу?

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
FireFoxy
Ікринка
Справжнє ім'я: Юра
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Як навчитись ловити рибу?

Повідомлення FireFoxy » 10 лютого 2017 23:20

Підскажіть як почати більш-менш розбиратись в риболовлі? Вперше був на рибалці в травні і відразу зловив карпа на 1 кг!
Сподобавось. Зараз хочу підготуватись теоретично, щоб в квітні-травні поїхати вже зі своїм спорядженням. Але оскільки в цьому ні бум-бум, хочу вивчити питання..
Читав форуми, але стільки нових термінів.. Розумію через слово: різні прикормки, нахлист, фідер-шмідер.. Як в цьому всьому розібратись?

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Як навчитись ловити рибу?

Повідомлення B.B.B. » 11 лютого 2017 12:59

FireFoxy писав:Підскажіть як почати більш-менш розбиратись в риболовлі? Вперше був на рибалці в травні і відразу зловив карпа на 1 кг!
Сподобавось. Зараз хочу підготуватись теоретично, щоб в квітні-травні поїхати вже зі своїм спорядженням. Але оскільки в цьому ні бум-бум, хочу вивчити питання..
Читав форуми, але стільки нових термінів.. Розумію через слово: різні прикормки, нахлист, фідер-шмідер.. Як в цьому всьому розібратись?
Більш за все потрібно визначитись, який вид ловлі більше до вподоби: поплавок, фідер, короп, мормишка, спінінг. Далі можна буде орієнтуватись...

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1031 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 11 лютого 2017 14:21

1. Теорія. Начитати основи що і до чого.
2. Практика. Більше бувати на воді. Не тримавши гітари в руках не навчишся на ній грати.
3. Досвід. Заведи знайомих серед рибалок, які нормально шурупають, вони підкажуть усе те, що не вичитаєш у книжках.

Це доволі нескладно, рибаки не відмовляються із собою когось брати. Та й порозказувати рибальськи байки - хлібом не корми.
За це повідомлення автора DRAKULKA подякував:
promouterus (11 лютого 2017 18:10)
Рейтинг: 2.7%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

lili_1987
Ікринка
Справжнє ім'я: Ліля
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Повідомлення lili_1987 » 12 лютого 2017 13:10

Теорія: книжки, журнали, форуми по рибалці. Ще б порекомендував ютуб канали відповідні. Я, наприклад, ловлю карпа, тому постійно слідкую за цим каналом
В ютубі тисячі відео, якщо в лом читати книжки можна дивитись.. Інколи подивишся пару відео, таке враження що сам на рибалці побував))
Ще б рекомендував ігри про рибалку. Так би мовити практика не виходячи з дому.. ЗАраз навчились робити якісні симулятори рибалки (якщо комп потяне ставте 2015-2016 років). В мене знайомий сидить на одній грі вже десь 3 роки (там онлайн можна грати, постійно в онлайні більше 10тис чоловік зі всього світу)..
Ну а взагалі, як вище сказали, практика, пркатика і ще раз практика. Постійно треба варитись в середовищі рибаків.. Вони підскажуть/покажуть.. Хоча треба дуже обережно, бо можна збухатись з ними))
За це повідомлення автора lili_1987 подякував:
FireFoxy (14 лютого 2017 09:59)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Коля Рибковський
В`язь
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Дякував (ла): 139 рази
Подякували: 132 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 13 лютого 2017 08:24

Для прикладу: за одну участь у змаганнях для себе особисто відкрив нового більше ніж за 5років любительської ловлі. Мова йде про спінінговий напрямок. Зідзвонись із будь яким спортсменом певного напрямку, нахай тебе візьме з собою хоч раз на рибалку і побачиш скільки нового навчишся того що дійсно не прочитаєш у книжках.
За це повідомлення автора Коля Рибковський подякував:
FireFoxy (14 лютого 2017 09:59)

podmotka:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

myname
В`язь
Справжнє ім'я: Вовка
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Повідомлення myname » 13 лютого 2017 09:20

Спінінг на перший погляд здається простою рибалкою. Наприклад в книжках та на відео про ловлю кленя літом можна дізнатися, що рибу можна знайти під гіляками дерев які звисають над водою, але тільки велика практика допоможе рибаку точно подавати приманку в те місце – куди він хоче. Початківець без досвіду в такій рибалці буде багато приманок лишати на гілках дерев та кущів, що я бачив на сласні очі. Зате новачка везе som:
Потрібно знайти для себе найкращий спосіб ловлі риби і постійно практикуватися
За це повідомлення автора myname подякував:
DRAKULKA (15 квітня 2017 03:16)

http://fishingukraine.blogspot.com Мій блог про відпочинок

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
FireFoxy
Ікринка
Справжнє ім'я: Юра
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Повідомлення FireFoxy » 14 лютого 2017 09:58

lili_1987 дякую за ссилку. Ігри це прикольно завжди)) знайшов гру Pro Bass Fishing - симулятор ловлі на спінінг. Напевно спінінг це мій вид рибалки))
А якщо серйозно, то може знайдуться рибакі, які готові мене взяти декілька разів з собою на рибалку? Зобовязуюсь до квітня максимум інформації осягнути
З мене бензин, оплата ставка і шашлик. Від вас терпіння слухати мої запитання і спінінг на перші раз-два, потім я собі куплю, якого ви порадите.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 14 лютого 2017 15:40

FireFoxy писав:lili_1987 дякую за ссилку. Ігри це прикольно завжди)) знайшов гру Pro Bass Fishing - симулятор ловлі на спінінг. Напевно спінінг це мій вид рибалки))
А якщо серйозно, то може знайдуться рибакі, які готові мене взяти декілька разів з собою на рибалку? Зобовязуюсь до квітня максимум інформації осягнути
З мене бензин, оплата ставка і шашлик. Від вас терпіння слухати мої запитання і спінінг на перші раз-два, потім я собі куплю, якого ви порадите.
Ну тоді запрошую за цим посиланням http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=82&t=3963

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1031 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 14 лютого 2017 15:49

B.B.B. писав:Ну тоді запрошую за цим посиланням http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=82&t=3963
Не кожен і бувалий спінінгер рибалить взимку. А тут новачку - на тобі, з першого разу і зразу на мороз вигнали, щоб більше спініга не кортіло! rzhach: lol:
За це повідомлення автора DRAKULKA подякували (всього 3):
Trans (14 лютого 2017 17:21) • promouterus (14 лютого 2017 20:05) • babay (15 лютого 2017 23:54)
Рейтинг: 8.11%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 15 лютого 2017 21:49

DRAKULKA писав:
B.B.B. писав:Ну тоді запрошую за цим посиланням http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=82&t=3963
Не кожен і бувалий спінінгер рибалить взимку. А тут новачку - на тобі, з першого разу і зразу на мороз вигнали, щоб більше спініга не кортіло! rzhach: lol:
Да уж....©Добрий ти ,Віталь!
Візьми людину як мене, по теплу ,на Млинів,-і спіна купить на наступний день!
Прикидую,як чувак,шо не тримав спіна в руках до того "пользує"його на морозі....
Себе уявив :) :) :)
Нижче -1( іто з ранку) не пробував...
За це повідомлення автора vadik2121 подякував:
promouterus (18 лютого 2017 00:36)

З повагою!

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти