Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Maximus
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 жовтня 2009 14:37

Re: Трофейна рибалка на Шеплі

Повідомлення Maximus »

Дякую :D
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: с. Шепель

Повідомлення B.B.B. »

Maximus - вітаю із трофеєм! Окреме вітання також і для Сергія!
Молодці. Тим більше, що відпустили хижака - повага! Молодці!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: с. Шепель

Повідомлення B.B.B. »

Є звістка, що учора було взято трофейну щуку на 9 кг. Чекаємо на звіт із фото автора трофею!
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: с. Шепель

Повідомлення Павло »

B.B.B. писав:Є звістка, що учора було взято трофейну щуку на 9 кг. Чекаємо на звіт із фото автора трофею!
Цікаво побачити фото ...
Аватар користувача

Shepel Admin
Чебачок
Повідомлень: 16
З нами з: 13 липня 2009 21:40

Re: с. Шепель

Повідомлення Shepel Admin »

Привіт.Ось прийшла і моя черга писати звіт , про трофейну рибалку . Це одночасно і відповідь на запитання друзів, чому не написав звіт по першій трфейній рибалці на Шеплі , яка відбулася 11 листопада 2009 року . Що писати? Емоції і не зрозуміло, чи хижачка випадково взяла джерк, чи дійсно я підібрав ключик.
Та ось друга рибалка 13 листопада 2009 року, початок риболовлі о 12 годині ранку. Вийшли з товаришем Максимом на човні в напрямку острова, зупинились на ближній бровці до берега, перші посилання приманок на глибину (в мене тонуча модель джерка,
у Максима улюблена "Альга"). По джеркові в"ялий удар, у товариша покльовка і сход. Наступні закидання виявились пустими . Починаються безрезультатні трьох годинні пошуки, активної риби по водоймі.
Приблизно о 16-й годині стаємо на ближню бровку до берега, в стороні острова. На третьому забросі джерка, хтось аккуратно взяв джерк за трійничок і відразу витряхнув його з пащі. Вказую товаришеві напрямок покльовки. І з першого закидування на "Альгу" сідає щука на 1 кг. 200 гр.
Да, мало не забув, десь годину до цієї щуки у Максима були покльовки окунів, якщо не помиляюсь - близько 10-ти , а може й більше, але на окуня увагу ніхто не звертав. Зміщуємось в сторону вздовж бровки знову закидаємо, у товариша зацеп підїзджаємо щоб відцепити блешню, і на місці зацепа стаємо на якір. Знову закидаємо . На п"ятому забросі удар по джерку , підсічка недовге виважування (нагадую мультиплікатор + спіннінг тест 20-80 + шнур 19 кг. на розрив) і щука в човні, звісно з допомоги товариша. Ось і вся рибалка . Їдемо до берега, міряти, важити і фотографувати.
Результат зважування і вимірювань: вага 9 кг. , довжина 97 см.
Останні фото на пам"ять, і рибу назад у її стихію.
Підсумок: трофейна рибалка , це не легка рибалка, не за рахунок того, що тобі доводиться рибалити "більярдним кієм", а тому, що це як полювання на вовка, яке триває декілька днів з 0-м результатом , і вимагає постійного пошуку та знання акваторії в якій живе риба.
З розмов із людьми, які займалися товарним вирощуванням риби на Шеплі, ці щуки не рекорд для Шепля, а є екземпляри понад 16 кг. А тепер думайте, чи варто їхати на Волгу за трофейною щукою.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: с. Шепель

Повідомлення B.B.B. »

Вітаю, Сергію!
Гарна риболовля і гарне полювання. Фраза "про полювання на вовка" - цілком доречне і в "точку".
Що цікаво, що і кінцівка із відпуском трофейної риби +5.
Ще раз вітаю і колегу Максима також!
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Палыч »

Сергій а хто як не ти маєш знати яка риба є у ставку!Молодець!!!!!!!! "Мамки" останнім часом вийшли на полювання і друге чи четверте "копито" вони ігнорують а "джеркі" на "ладошку" в самий раз.Сергій вітаю ще раз !!!! На скільки мені відомо це найбільша щука за останні роки!!!!Моє шанування!!!!!!!!!!!
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: с. Шепель

Повідомлення Jigmen »

Сергій-РЕСПЕКТ!!! :!: :!: :!: Дайош 10+!!! :)
Аватар користувача

Shepel Admin
Чебачок
Повідомлень: 16
З нами з: 13 липня 2009 21:40

Re: с. Шепель

Повідомлення Shepel Admin »

Дякую. Надіюсь комусь з вас поталанить більше, як мені і ви на водоймі Шепель впіймаєте за 16 кг. . ;)
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення shanik »

Сьогодні випала нагода порибалити на ставку в с. Шепель. На водоймі були близько 9-ї години, облов почали з однієї з «найжирніших» точок – від «монаха», перша проводка – перший окунь.

Пробую міняти приманки проводки, з десятка клювань ловлю 5 шт., але всі спортивні, тому вирушаю по дамбі в сторону правого берега, на дамбі ніде стати – молотять воду «колеблом». В темпі прохожу правий берег без контактів з рибою, вітер міцнішає, ловити стає вкрай некомфортно, тому повертаюсь на стартову точку. «Щукарі» починають покидати « поле бою», нікого з щуками я не бачив.
Товариші повертаються теж з нулями, зависаємо на окунях, ще одна моя спроба найти більшу рибу не приносить результатів, вітер сильний. Окунь клює непогано, привітно ставиться до змін кольорів і проводок, хоча явних переваг не надає жодному варіанту. Працює «фіолет», «масло», «грязь», проводки від «мормишечних» до класчних «три оберта- пауза». Спроба під шумок розловити новенького «тініфрая» результатів не принесла. Лише відзначу що перехід з ¾ на 1,5 дюйма збільшив кількість тичків, зріс і середній розмір рибок, хоча 100гр переступити не вдалось. Всього зловив приблизно (бо збився) штук 35.

Близько другої міняємо дислокацію і пробуємо розловити ставочок, що знаходиться трохи далі, за церквою, перевіряємо річечку і канави – 0.

Вдається виловити тільки сітку, на вигляд вона була «сируватою», тому іі добре «підсмажили».
В цілому час провели гарно, чого і всім бажаю.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”