ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vikingvarvar »

А ви в курсі, що "Принята новая программа, домой брать только рыбу, не меньше килограмма!"©

Ви як всі нормальні хохли, як патріоти і не дуже, вирішили трошки погризтися? Бо у нас так скушно....
Востаннє редагувалось 14 серпня 2013 12:35 користувачем Vikingvarvar, всього редагувалось 1 раз.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Та это нормально, дайте людям пожаловаться на браконьеров, на дороги, на наши законы и вечно неправильное правительство. А сами вот так и будем "стояв збоку" и ничего не сказал..
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Хлопці, я ж не для того запитав, щоб полеміку створити...Написали Діма з другом звіт-і це, насправді, дуже добре! А питання лиш виникло тому, що у тексті начеб-то події одного виїзду, а фотки взагалі з різних рибалок і місць...от і запитав...
shanik писав: Яка різниця, звіт за 2 дні , за 1, чи за 10? Фотки ж публікуються не для документального підтвердження кількості хвостів. Якщо фотографії вдалі, навіть з однією рибою - не можна публікувати?
<>< Fisher ><>, Microjig_men ловіть і пишіть ще.
Вітя, а яка ж тоді ,буде інформативність звіту (чисто гіпотетично, для прикладу), якщо я напишу звіт про якусь одну рибалку, а фотки "влуплю" за минулий сезон, чи за попередні рибалки...? Адже звіти (крім емоційної складової) цінні тим, що орієнтують читачів про активність риби в певному ореолі та в певний час, так як багато хто свій виїзд на рибалку планує та співставляє з останніми звітами форума...Ніхто не перечить подати хронологію фото, хоч "від народження", але тоді і писати треба, що це звіт за "такий-то період часу"... Якось так...
З повагою, до думки кожного...
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення vadik2121 »

Ото ж я і кажу,що тра на рибалку,і воно "папустить"!

З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Plooto_Nesh писав:Проблема зовсім не в тому... Люди які пишуть тут і вважають себе професійними рибалками і як то кажуть "толкают патреотическую блевоту" про принципи "впіймав - відпустив" насправді беруть на пательню і судачків по 200 грам і сомиків по пів кіло. До того ж роблять по 5 фотографій з однією рибою на всіх яку наче б то відпустили...
Дуже приємно читати невдоволені відгуки лузерів, які ходять рибалити на Стир як статисти... mayachok: Ще приємніше взнати те, що багато хто думає, коли фото з рибою то вона на тому місці і зловлена...
P.S. Із 10 зловлених судачків був забраний тільки один грам на 200 якому відірвав повністю губу при підсічці... Принципів ніяких не пропагандую, хоча норму вилову ніколи не перевищую, і рибу якщо і беру, то тільки дозволених розмірів... chitaj: А одного сомика таки забрав, щоб рідні хоч раз спробували, відпустивши перед цим купу окунів, судачка і щучок... Бачив я любителів ловлі сома і яких розмірів рибу вони забирають... А Вам шановний, потрібно більше самому ловити і писати, ніж бути папарацці... podmig:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Ох і видалась сьогодні в нас з другом рибалочка... Планували вчора під вечір вийти половити судачка, але все зіпсувала погода, тому перенесли на сьогодні... О 7.30 ми вже на нашій чудовій річці Стир. Збираємо знасті і в бій... Коля ставить твістер TIDAL GRUB від GENE LAREW, а я JILT від Pontoon 21. З перших проводок рибка себе проявила...а далі все як в книжці...Закид під протилежний берег і чекаєш покльовку щуки або окуня, далі в руслі покльовував судачок, а під ногами знову можна було чекати щучку і окуня... Зловили по 2 щучки на брата, деякі за кіло, ще покльовки, сходи, купа окунів, дрібних судачків... Дуже чудово провели час!!! Всім НХНЛ...
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Ale}{ »

Вчора опісля роботи вирішив прогулятись по річці. Вдома швидкий перекус, снасті зібрані ще в обід і гайда на маршуртку. По приїзду одразу пішов перевірити наявність щуки в прибережній травичці. Щуки там було багато, але дрібної, тому окрім відкушених хвостів, купи сходів (всі знають як гарно малі щученята засікаються на офсетах що заховані в тілі приманки :)) та одного виловленого "шнурка" грам на 150-200 нічого не виловив. Стало темніти, тому я швидко побіг на окуневу крапку, де в сутінках він починав ганяти малька, по дорозі швидко ставлю їстівний силікон. З перших проводок стало ясно що на окуня я запізнився - він вже пішов, але я вперто продовжував "полоскати" точку. Після декількох обривів, вже в густій темряві, ставлю офсет замість звичного гачка і їстівного рачка в якості приманки. Друга проводка, і на гачок сідає досить таки пристойна рибка, "ото окунь",- подумалось мені, але після 2-ох хвилинного виважування (палочка то до 14 грам тестом, шнур 8 лібрів) на поверхні з'являється "любитель ракоподібних"
Зображення
1.46 кг показало зважування.
На цьому і завершив рибалку.
Вже не раз помічаю що тільки ставлю даного рачка, то щука тут як тут, хоча купував його суто під окуня.
P.S. Окуня дружині на тараньку наловити не вдалось :)
Всім гарного настрою та шикарних уловів!
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення diplomat »

Вирвався сьогодні ввечері на Стир. На твіч тонучим Yo-Zuri Aile Magnet S зловив дві минулорічні щучки (були відпущені), а в сутінки вдалося взяти щуку на 2 кг.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні вирішив сходити з другом Андрієм (у якого сьогодні день народження, з чим і його вітаю!) на Стир, на вечіній кльов покидати спінінгом. Спінінги ми зібрали ще заздалегіть і йшли до водойми вже з зібраними палками. А йти нам було буквально пару метрів до річки біля розливу. Зайшовши на невеличку заводь ставлю 4гр. шарнір і Nano minnoy і кидаю на ближню бровку вздовж течії. Андрій тим часом ловить на Polaris. Тут піся 3 закидів я відчуваю несильний ударчик... підсічка.. і риба різко пішла з бровки на глибину, я давай підкручувати катушку, а вона все давить і давить..!! Стояв в мене флюорокарбоновий поводок 0.29мм, фрикцион візжить, і тут через деякій час рибина показуться і виявляється що це щука... і тільки вона показалася і знову давай на глибину... уухх.. тут підбіг відразу Андрій і вже напоготові приймати щупаку. Через деякій час я вимучивши щуку підводжу її до Андрія і він стоячи по коліна в мулові бере ту щуку за холку.. і тут вона брикнулась, обрізає мені флюр і падає на мілячок........пляяя кричу я зійшла.. але товариш різко всунув руку "хваткою кобри" rzhach: туди де впала щука і придушивши її до дна і взявши надійніше виймає і викидає на берег.. Хух...з такою палкою як Blue Bird тест якої 0.5-5 витягнути, як пізніше поважили щуку 1.200 проти течії в самій річці завдання не з легких, але ми впоралися! yu: Друга як і мене переповнювали емоції і бажання ловити він бере свою палку і тут же ловить невеликого окушка.На цьому досить і ми вирішуємо відправитися на залів, де взяли тільки 3 окунця, бо було вже досить темно. Ось така рибалка в межах міста! Бажаю всім Ні хвоста, ні луски! podmig:
Зображення
Зображення
Друг якій допомагав в цей нелегкий момент..)
Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Vaso
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 13 червня 2012 18:04

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vaso »

На крайньому фото "следи борьби на ліцо" luks:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”